Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 19:57, Rusell napisał:

> Powtórka z rozrywki w tym temacie...dawaj argumenty czemu nie jest albo jest :P.
Jeśli potrzebujesz argumentów przejrzyj ostatnie strony tego wątku... Po jaką cholere mam pisac
to co wszyscy doskonale wiedzą? :P


No bo niektórym przeszkadza jedno ,a niektórym ta rzecz nie przeszkadza :P.
Ten post powinien ci coś mówić... http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24635&pid=476
PS. No i ten post ;) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24635&pid=477

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia to jest gra na miarę XXI wieku. To jest gra marzenie!
1. GRAFIKA. panowie i panie, przestańcie ciułać pieniądze na Crysisa! Przecież Tibia jest za darmo a grafikę ma wrecz fotorealistyczną.
2. MUZYKA. Jesper Kyd ze wszystkimi Hitmanami może się schować. Gdzie mu tam do tego genialnego udźwiekowienia w Tibii.(nie ma to jak ten motyw przy ubijaniu szczura)
3. SPOŁECZNOŚĆ. Po prostu marzenie. Wszyscy mili itd. itp.Zawsze grzeczni. Nie zdarzają się błedy ortograficzne, kradzieże itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:55, Nertis napisał:

Eee...ja do tej gry nic nie mam ,ale ja również uważam ,że ta gra nie zasługuje na miano XXI
w. ponieważ:


Powstała w 1996 r czyli w XX wieku, więc co wy tak wszyscy naskakujecie na tą grę, kurde jego mać! :) Całe 11 lat temu, wtedy to był cud po prostu... Nie umiecie doceniać czyjegoś wysiłku... :)
Nie mówię o wszystkich oczywiście, tylko o jednostkach, ktore klną na to, co wydaje im się ,,fuj" ...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 10:30, przemas94 napisał:

Powstała w 1996 r czyli w XX wieku, więc co wy tak wszyscy naskakujecie na tą grę, kurde jego
mać! :) Całe 11 lat temu, wtedy to był cud po prostu... Nie umiecie doceniać czyjegoś wysiłku...
:)
Nie mówię o wszystkich oczywiście, tylko o jednostkach, ktore klną na to, co wydaje im się
,,fuj" ...

Pozdrawiam


Po pierwsze nie w 1996 a w 1997 i już wtedy była lepsza grafika (tzn. taka która nie biła tak paintem po oczach). Poza tym największą aktualnie wadą Tibii są ludzie... wróć Dzieci neostrady które tam grają i potrafią każdemu zepsuć dobrą zabawę. Do tego dochodzi jeszcze marny system questów i ekscytująca walka (jeden ludzik stoi obok drugiego i widzisz jak podskakują obrażenia...) wybacz ale Ultima Online, wydana w tym samym roku, wciągała tą nieszczęsną Tibię nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co wy mowiecie muzyka jest genialna! przeciez jak sie poluje na smoka to sa takie dzwieki ze MoH sie wyklada!! a ta grafika i animacja! juz nie mowie o tych walkach te szybkie ruchy!!! Szczerze? tibia to gowno z pegazusa :P jak ktos ma ochote zagrac to niech sie walnie mlootkiem w lepetyne i jszcze raz przemysli w co chce grac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:14, Baluk25 napisał:

Kiedyś grałem...i żałuję...oczywiście nie ;]


Ile już razy to było mówione...argumenty,argumenty,ARGUMENTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm

1 brak muzyki
2 grafika może nie powala ale da się grać w sumie
3 nooby ;/
4 pkerzy co podejdą ,,hunted" i bulisz....lub biją za darmo ;/
5 mało itemów np legs
6 nie można atakować dwoma mieczami lub dwoma włóczniami lub bronić się 2 tarczami

i to tyle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:22, Baluk25 napisał:

hmm

1 brak muzyki
2 grafika może nie powala ale da się grać w sumie
3 nooby ;/
4 pkerzy co podejdą ,,hunted" i bulisz....lub biją za darmo ;/
5 mało itemów np legs
6 nie można atakować dwoma mieczami lub dwoma włóczniami lub bronić się 2 tarczami

i to tyle ;]


a nooby to ci co maja nizszy lev niz ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:25, hammerfall87 napisał:

a nooby to ci co maja nizszy lev niz ty ?


Ja bym się raczej wyraził w tym wypadku "społeczność tibii" ;).Nooby ,czy nie społeczność nieraz może wkurzyć tak ,że odechciewa się grać w tibię :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2007 o 17:25, hammerfall87 napisał:

a nooby to ci co maja nizszy lev niz ty ?

Noob- osoba udająca super, hyper wspaniałą, wszechwiedzącą i w ogóle master w danej rozgrywce, a takową nie jest i tylko robi z siebie głupa, bo jest cieniasem i tylko się wymądrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś super firaxo, gdyby nie to że jest to OTS to bym ci pogratulował...

P.S Dla pożądnych ludzi którzy nie splamili się grą o nazwie "Tibia" mówie iż OTS to prywatny server tworzony przez różnej maści noobków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 19:35, Baluk25 napisał:

argumenty??takich wypowiedzi tu bło hohoho


Wiesz... argumenty chyba każdy zna - grafika, wspaniałe udźwiękowienie ( :/ ), porywająca fabuła, chamstwo pokazywane przez większość graczy ( oczywiście nie wszystkich, żeby mi tu nikt nie mówił, że go obrażam)... no więc po co mam się powtarzać wypisując po raz n-ty coś, co jest powszechnie wiadome??? Ja po prostu wyraziłem swoje zdanie na myśl zawartą w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 19:29, Raiven2 napisał:

Jesteś super firaxo, gdyby nie to że jest to OTS to bym ci pogratulował...

P.S Dla pożądnych ludzi którzy nie splamili się grą o nazwie "Tibia" mówie iż OTS to prywatny
server tworzony przez różnej maści noobków...

Ok zacznijmy od początku, fakt, że ktoś nie grał w Tibię nie znaczy, że nie jest PORZĄDNYM człowiekiem.
Następnie, wbiłem szybko na priv ots''a żeby pokazać, że można mieć dwie tarcze, a czy miałem tam dwa wooden shieldy, czy great shieldy, nie ma tu nic do rzeczy, bo nie chodziło o to by się chwalić eq, jak widzę nie zauważyłeś, że chcę tylko sprostować wypowiedź Baluka25. A OTS''y nie zawsze są tworzone przez Noobów i choć ich nie pochwalam to wszedłem na pierwszego lepszego z braku aktywnego konta na RL Tibii. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować