Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 19:57, Kamil5 napisał:

I takich opisów oczekuje.


Kamil5...poproś aby twojego posta przypiął modek ,że mają być ARGUMENTY...bo za każdym razem jak patrze to są posty typu "NIE" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w to długo, może 5 minut. Czy Tibia spełnia wymagania?
1) Fabuła - może
2) Grywalność - chyba niestety tak
3) Grafika - godna pożałowania
4) Muzyka - beznadziejna
5) Nie wniosłą nic szczególnego
6) 99% gier mmorpg jest lepsza
7) Sama nazwa odstrasza :P
Uważam więc, że tibia nie spełnia wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jabym raczej sie kłócił bo darmowe mmorpg niczym sie nie roznia od tibi no moze grafiką i dzwiekiem ale wszystko sorry jest to samo
ta nuda i monotonia niemowiac o takiej samej zalosnej spolecznosci jak w tibii .

ba nieporownywalbym tibii do wowa bo zal i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:13, Riverex napisał:

4) Muzyka - beznadziejna


WOW...ty chyba masz jakiś super czuły słuch...bo ja jakoś nic nie słyszałem xD.

Dnia 12.11.2007 o 21:13, Riverex napisał:

6) 99% gier mmorpg jest lepsza


A jaka jest gra gorsza od tibii ?? :>

Dnia 12.11.2007 o 21:13, Riverex napisał:

7) Sama nazwa odstrasza :P


Ja nie wiedzę nic strasznego :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia, o ile się nie mylę, to łacińska nazwa którejś kości, chyba piszczel, ale nie dam głowy. :P To może zrobimy grę i nazwijmy ją "Kręgosłup: część lędźwiowa". Pozatem na pewno jest jakaś gra gorsza od tibii. A na koniec w tibię grałem dawno, więc pamiętam tylko, że właśnie coś mi się z muzyką nie podobało. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:24, Riverex napisał:

więc pamiętam tylko, że właśnie coś
mi się z muzyką nie podobało. XD


A ja ci powiem co ci w niej się nie podobało...jej wogóle nie było <lol> xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:26, Nertis napisał:

A ja ci powiem co ci w niej się nie podobało...jej wogóle nie było <lol> xD.

No właśnie. Efekty dźwiękowe w grze też są ważne. Ale bardziej martwiące jest to, że ludzie w takie coś grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:29, Riverex napisał:

> A ja ci powiem co ci w niej się nie podobało...jej wogóle nie było <lol> xD.
No właśnie. Efekty dźwiękowe w grze też są ważne. Ale bardziej martwiące jest to, że ludzie
w takie coś grają.


Jeden chyba z najwiekszych minusow tibi,brak dzwieku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 19:10, Infes napisał:

Jeden chyba z najwiekszych minusow tibi,brak dzwieku ...

Nie wiem, czy miało to być poparcie mojego zdania, czy podważanie go, ale nie ważne. :P
A pozatem: czy ktoś grałby w NFS, gdyby nie było dźwięku? Ja nie przepadam za grami, w których ... "nic nie słychać". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 19:50, Riverex napisał:

> Jeden chyba z najwiekszych minusow tibi,brak dzwieku ...
Nie wiem, czy miało to być poparcie mojego zdania, czy podważanie go, ale nie ważne. :P
A pozatem: czy ktoś grałby w NFS, gdyby nie było dźwięku? Ja nie przepadam za grami, w których
... "nic nie słychać". :P


Ja nie gralem ;P Wedlug mnie,gra bez soundtrackow jest niczym,gra musi miec taki specyficzny dla niej klimat ktora tworzy chocby dzwiek,wiadomo grafika i fabula tez wazna...To samo grac w Gothic bez dzwieku?? Nie wyobrazam sobie tego tym bardzie G3 z soundtrackimi ktorych mozna sluchac nie grajac w ta gre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 16:10, Infes napisał:

Ja nie gralem ;P Wedlug mnie,gra bez soundtrackow jest niczym,gra musi miec taki specyficzny
dla niej klimat ktora tworzy chocby dzwiek,wiadomo grafika i fabula tez wazna...To samo grac
w Gothic bez dzwieku?? Nie wyobrazam sobie tego tym bardzie G3 z soundtrackimi ktorych mozna
sluchac nie grajac w ta gre...

Ale tibia to jeden wielki minus. Nie wiem, czemu ludzie są aż tak zdesperowani, żeby grać w... takie coś, bo nie zasłużyło to sobie na miano gry. A uzależnić się od tego to już szczyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:57, Riverex napisał:

Ale tibia to jeden wielki minus. Nie wiem, czemu ludzie są aż tak zdesperowani, żeby grać w...
takie coś, bo nie zasłużyło to sobie na miano gry. A uzależnić się od tego to już szczyt...


Moze ludzie lubia tak bardzo tibie poniewaz,hmm ma wyjatkowa grafike,bardzo prosta lecz wyjatkowa na te czasy poniewaz chyba zadna gra MMORPG nie ma takie grafiki,i to jest chyba jednym z wiekszych powodow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko da się znieść prócz społeczności(prawie same dzieci neo i nooby), i grafiki do reszty zjechanej update''ami. O tym że trzeba siedzieć godzinami, dniami, miesiącami(po jakimś czasie 1% skila wbija się w 15 min, później co godzine albo dzień...) żeby mieć porządną postać nie wspomnę... O braku fabuły też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 10:26, Draxvoxdor napisał:

Wszystko da się znieść prócz społeczności(prawie same dzieci neo i nooby), i grafiki do reszty
zjechanej update''ami. O tym że trzeba siedzieć godzinami, dniami, miesiącami(po jakimś czasie
1% skila wbija się w 15 min, później co godzine albo dzień...) żeby mieć porządną postać nie
wspomnę... O braku fabuły też...


e tam fabułą jest bo macie tam jakiegoś złęgo ubić czy się myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 10:34, Draxvoxdor napisał:

To tylko małe qesty, fabuła to historia gry w której uczestniczysz i wszystkie jej wątki są
ściśle powiązane.


chodziło mi o głównego bossa gry,tibia ma fabułe jeśli by nie miała to by gracze niewiedzieli gdzie iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 11:45, hammerfall87 napisał:

> To tylko małe qesty, fabuła to historia gry w której uczestniczysz i wszystkie jej wątki

> ściśle powiązane.

chodziło mi o głównego bossa gry,tibia ma fabułe jeśli by nie miała to by gracze niewiedzieli
gdzie iść


To MMO, gry MMO żadko kiedy posiadają takiego bossa, zazwyczaj są to po prostu potwory (w liczbie mnogiej) które są najsilniejsze i jest z nich najlepszy loot ale Tibia jako tako historię posiada raczej znikomą a questy to jakiś żart... dlatego patrząc na całą masę darmowych MMO ala tibia ale z lepszą grafiką, ciekawszymi questami i z milszymi a na pewno starszymi graczami, nie widzę sensu męczenia się z tym crapem (no co innego jeżeli ma się już jakąś grupę znajomych, ale z tego co wiem to gra sprowadza się bardziej do solowego zajmowania spotów i nabijnia expa na mobach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 11:57, PharauhnMizzrym napisał:

> > To tylko małe qesty, fabuła to historia gry w której uczestniczysz i wszystkie jej
wątki
> są
> > ściśle powiązane.
>
> chodziło mi o głównego bossa gry,tibia ma fabułe jeśli by nie miała to by gracze niewiedzieli

> gdzie iść

To MMO, gry MMO żadko kiedy posiadają takiego bossa, zazwyczaj są to po prostu potwory (w liczbie
mnogiej) które są najsilniejsze i jest z nich najlepszy loot ale Tibia jako tako historię posiada
raczej znikomą a questy to jakiś żart... dlatego patrząc na całą masę darmowych MMO ala tibia
ale z lepszą grafiką, ciekawszymi questami i z milszymi a na pewno starszymi graczami, nie
widzę sensu męczenia się z tym crapem (no co innego jeżeli ma się już jakąś grupę znajomych,
ale z tego co wiem to gra sprowadza się bardziej do solowego zajmowania spotów i nabijnia expa
na mobach)


a co do samej fabuły mmorpg są wyjatkowe dlatego, ze gracz tworzy sobie sam fabułe tylko ze wiekszosc graczy mysli ze jej niema bo chca miec wyłozona na tacy :D
wszytkie darmowki polegaja na tluczeniu mobow,a mowie ci w te lepsze darmowki mają taką samą społecznosc jak w tibii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować