Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2008 o 15:00, Dexter McAaron napisał:

Cieszymy się Twoim szczęściem, niemniej nie każdy jest taki promaster ;> Nie no, na
serio mam z tym problemy. Kocham wielkie i szybkie tory jak Spa albo Istambul Park...
za to tych driftów ścierpieć nie mogę i nie umiem... -.-

No cóż, trening trening trening, może w końcu zdołam pozbierać choć 100 tysięcu punktów
w dwie minuty... ;)


Pamiętam swój pierwszy drift w demie i zdziwienie, "jak to k***a jeździć?????". A po paru dniach radocha z drifta za3 mln, potem za 15, a potem za 19 mln. A teraz na tej trasie z dema, na dwóch okrążeniach zrobiłem 15 mln i mnożnik x35 i to za pierwszym razem:). Trening czyni mistrza i to powiedzenia akurat do driftów w gridzie pasuje jak ulał. Także się nie poddawaj, kiedyś musi być ten pierwszy milion:)))

tomoliop - Też obywałem się bez ręcznego, ale umiejętnie go wykorzystując można robić prawie dwa razy więcej punktów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 15:22, Adam Słoma napisał:

> Cieszymy się Twoim szczęściem, niemniej nie każdy jest taki promaster ;> Nie
no, na
> serio mam z tym problemy. Kocham wielkie i szybkie tory jak Spa albo Istambul Park...

> za to tych driftów ścierpieć nie mogę i nie umiem... -.-
>
> No cóż, trening trening trening, może w końcu zdołam pozbierać choć 100 tysięcu
punktów
> w dwie minuty... ;)

Pamiętam swój pierwszy drift w demie i zdziwienie, "jak to k***a jeździć?????". A po
paru dniach radocha z drifta za3 mln, potem za 15, a potem za 19 mln. A teraz na tej
trasie z dema, na dwóch okrążeniach zrobiłem 15 mln i mnożnik x35 i to za pierwszym razem:).
Trening czyni mistrza i to powiedzenia akurat do driftów w gridzie pasuje jak ulał. Także
się nie poddawaj, kiedyś musi być ten pierwszy milion:)))

tomoliop - Też obywałem się bez ręcznego, ale umiejętnie go wykorzystując można
robić prawie dwa razy więcej punktów!


Dzieki za radę, w każdym razie póki co ograniczam sobie GRIDa, do środy kiedy to przyjdzie kierownica:) no a ręcznego w kierownicy nie bardzi będzie jak używac w sumie:P (jakimś guzikiem funkcyjnym? raczej nie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 15:43, tomoliop napisał:

Dzieki za radę, w każdym razie póki co ograniczam sobie GRIDa, do środy kiedy to przyjdzie
kierownica:) no a ręcznego w kierownicy nie bardzi będzie jak używac w sumie:P (jakimś
guzikiem funkcyjnym? raczej nie...).


Niektóre kierownice mają drążek do ręcznego, wydaje mi się, że parę takich widziałem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 16:05, Badyl13 napisał:

Niektóre kierownice mają drążek do ręcznego, wydaje mi się, że parę takich widziałem
^^


Mi sie wydaje że większość kierownic ma drążek do ręcznego :) Przynajmniej moja ma o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 14:48, tomoliop napisał:

> > > W singlu z tego co słyszałem da się pominąć jakieś wyścigi? Nie trzeba
wszystkich
>
> > wygrać?
> > >
> >
> > Ja nie wiem, ale skąd ci w ogóle taki pomysł, żeby wyścigi pomijac przyszedł
do
> głowy?:P
>
> Oj, to kijowo, w driftach za diabła ie dam se rady :/

Drifty są cudowne! Nawet na klawiaturze, spokojnie wszystkic wykaszam^^.


No fajnie, może w pełnej są łatwiejsze, bo tego w demie to za diabla nie wygram nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Dzieki za radę, w każdym razie póki co ograniczam sobie GRIDa, do środy kiedy to przyjdzie
> kierownica:) no a ręcznego w kierownicy nie bardzi będzie jak używac w sumie:P (jakimś
> guzikiem funkcyjnym? raczej nie...).

Przycisk funkcyjny nie zdał u mnie egzaminu. Trochę lepiej było jak dałem ręczny na łopatkę zmiany biegów, no ale na ręcznej skrzyni biegów też trzeba używać łopatek... A w ogóle po paru próbach przejechania drifta na kierownicy, szlak mnie trafił, bo nie potrafiłem zbudować porządnego kombosa, a jakieś takie po 400 tysięcy mnie nie satysfakcjonowały i wróciłem do jazdy na joypadzie:) A kierownicy używam do rFactora i sprawdza się znakomicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 17:10, player000 napisał:

więcej kierownic (porządnych oczywiście) ma skrzynię biegów, nawet G25 nie ma ręcznego
(tak jak i żadna kierownica Logitecha)


O ile się orientuje masz Formula Force EX, tak? Jak się sprawdza w GRIDzie? Bo właśnie taką kierownicę też niedawno zamówiłem, zastanawiam się czy w miarę dobrze z tą gra działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 16:40, Ecko09 napisał:

No fajnie, może w pełnej są łatwiejsze, bo tego w demie to za diabla nie wygram nigdy.


Nie. Nie są łatwiejsze.
Pamiętam, że jak wystartowałem w driftcie w demie to moja reakcja była niemal taka sama jak Adama Słomy.
Nawet na jednym z forum napisałem, że są bardzo trudne. Pierwszy mój wynik wynosił coś koło 200tys.
Trzeba trochę poćwiczyć i mi jest łatwiej bez stability control.
Gdzieś po 3-4 godzinach dopiero wykręcałem zwycięskie wyniki, czyli koło 2mln, teraz 2 mln to minimum, średnio robię koło 10mln ale wiele zależy od trasy. Obecnie moim życiowym rekordem jest combo x42 za który dostałem trochę ponad 27 mln, ustaliłem go jeszcze w demie, bo w pełnej wersji driftowałem jedynie tyle co w karierze, bardziej spodobało mi się Destruction Derby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 00:47, Shleizer napisał:

> No fajnie, może w pełnej są łatwiejsze, bo tego w demie to za diabla nie wygram
nigdy.

Nie. Nie są łatwiejsze.
Pamiętam, że jak wystartowałem w driftcie w demie to moja reakcja była niemal taka sama
jak Adama Słomy.
Nawet na jednym z forum napisałem, że są bardzo trudne. Pierwszy mój wynik wynosił coś
koło 200tys.
Trzeba trochę poćwiczyć i mi jest łatwiej bez stability control.
Gdzieś po 3-4 godzinach dopiero wykręcałem zwycięskie wyniki, czyli koło 2mln, teraz
2 mln to minimum, średnio robię koło 10mln ale wiele zależy od trasy. Obecnie moim życiowym
rekordem jest combo x42 za który dostałem trochę ponad 27 mln, ustaliłem go jeszcze w
demie, bo w pełnej wersji driftowałem jedynie tyle co w karierze, bardziej spodobało
mi się Destruction Derby :P


Przed chwilą zagrałem sobie tego drifta. Zdobyłem coś ok. 65000 pkt. Oczywiście jak wkażdym innym wyścigu (pro muscle czy też to na torze) ciężkie obrażenia samochodu...nie potrafie opanować modelu jazdy tej gry ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2008 o 00:47, Shleizer napisał:

Trzeba trochę poćwiczyć i mi jest łatwiej bez stability control.
Gdzieś po 3-4 godzinach dopiero wykręcałem zwycięskie wyniki, czyli koło 2mln, teraz
2 mln to minimum, średnio robię koło 10mln ale wiele zależy od trasy. Obecnie moim życiowym
rekordem jest combo x42 za który dostałem trochę ponad 27 mln, ustaliłem go jeszcze w
demie, bo w pełnej wersji driftowałem jedynie tyle co w karierze, bardziej spodobało
mi się Destruction Derby :P

Ja już całą jazdę opanowałem zawsze jestem pierwszy, ale za to najbardziej poobijany z wszystkich.W drifcie sobie nie radzę za bardzo. W NFS nie grałem więc nie mam nawet minimalnych umiejętności w tym trybie. Zwykle robię 200 tysięcy i combo *3. Ten Toca to już nie to już całkowicie inna gra co colin 2005 i wcześniejsze, bo przecież miał wyjść Colin mcrally GRID.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W NFS nie grałem więc nie mam nawet

Dnia 01.07.2008 o 10:44, Dominik000 napisał:

minimalnych umiejętności w tym trybie.


Nie ma porównania do tych driftów z NFS, bo tam samochód w zakręcie sam jechał bokiem.

Shleizer - Też od samego początku jeżdżę drifty bez kontroli stabilizacji, bo jakoś tak łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś już na poważnie sobie pograłem przez neta i sytuacja ma się tak.
Gra się genialnie tylko wtedy gdy nie ma na serwerze rusków bo nie raz była sytuacja jak zaraz po starcie rusek przede mną sprzedał gonga zawodnikowi jadącemu obok.

Ruscy to tchórze bo nie potrafią jeździć, biorą zakręty na maks prędkości z wewnętrznej i wtedy zamiast grać fair to spychają wszystkich z toru.

Ja dostałem 2 razy bana z głupich powodów. Za pierwszym razem się zemściłem na rusku i go wywaliłem z trasy a za drugim mnie wywalili bo po prostu dobrze jeździłem.

Tchórze.

Ktoś jest chętny na sesję?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 10:44, Dominik000 napisał:

to już nie to już całkowicie inna gra co colin 2005 i wcześniejsze, bo przecież miał
wyjść Colin mcrally GRID.


I tu się mylisz. To nie miał być Colin McRally Grid, jak już to Colin McRea Rally i nie przekręcaj nazwiska (świętej pamięci) znakomitego kierowcy WRC.
Dobra, a wracając do nazwy, gra miała się nazywać Race Driver One, musiało Ci się pomylić z tym, że zapowiadali Colin''a McRea: Dirt 2.

GTO
Gdybym miał szybszego net''a to z chęcią ale niestety.
Jak będę u kumpla za jakiś tydzień to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy :)

Ja myślę, że chyba zrezygnują z sygnowania gier jego nazwiskiem. Kiedyś czytałem, że DIRT to była ostatnia gra, w której użyto jego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


e tam myślę, że nie ma co generalizować jacy to ruscy źli:P, bo myślę, że po prostu pechowo trafiłeś... Jaki masz net, grasz bez lagów? Ja tam jescze nie próbowałem, mam 512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a pykałeś w demko po necie? człowieku, jak były tylko dwie trasy, to Ruscy z Niemcami się tam zabijali xD
na trasie w San Francisko ja, jadąc tempem 10 sekund na kólku mniej niż bym mógł max, wygrywałem. bo nikt inny nie dojeżdżał do mety ^^
ale to jest chore, bo czasami dostawałem takiego strzała, że nawet nie miałem co myśleć o dalszej jeździe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że bardzo miłe pierwsze wrażenie ta gra na mnie wywarła. Wyścigi są ciekawe, realizm też a i poziom trudności zapewnia dobrą zabawę. Zobaczymy, jak pójdzie mi dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:33, szypek26 napisał:

a pykałeś w demko po necie? człowieku, jak były tylko dwie trasy, to Ruscy z Niemcami
się tam zabijali xD
na trasie w San Francisko ja, jadąc tempem 10 sekund na kólku mniej niż bym mógł max,
wygrywałem. bo nikt inny nie dojeżdżał do mety ^^
ale to jest chore, bo czasami dostawałem takiego strzała, że nawet nie miałem co myśleć
o dalszej jeździe


No to ja miałem podobnie :D
Na Istambul Park zaraz po starcie rusek w Saleenie sprzedał takiego gonga francuzowi obok, że ten z hukiem poleciał na bande i jeszcze do mnie chciał się dobrać na tym zakręcie 90 stopni zaraz po starcie ale przyspieszyłem przy wyjściu z zakrętu i słyszałem tylko, że trafił w bandę.
W 2gim okrążeniu jak przejechałem przez metę to dookoła same części samochodowe leżały a niektórzy faktycznie wzięli ten wyścig za wojnę bo z 12 driverów około 5 się zezłomowało totalnie.

Jeżeli by na przyszło się spotkać na necie to widnieję jako Ruhisu22pl i mam japońską flagę gdyż od dziecka marzę by tam zamieszkać.
Znaki szczególne - żołto, błękitno-niebieskie barwy samochodów.
Gdzie mnie można złapać:
-wyścigi GT1 i LMP1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować