Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

czy ktoś wie dlaczego w wersji 1.0 dema moja kierownica (Force Formula EX) była dbrze wykrywana a teraz w wersji 1.1 już wcale GRID jej nie widzi?? może bym kupił pełną wersję ale chciałbym grać na kierownicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 22:04, player000 napisał:

czy ktoś wie dlaczego w wersji 1.0 dema moja kierownica (Force Formula EX) była dbrze
wykrywana a teraz w wersji 1.1 już wcale GRID jej nie widzi?? może bym kupił pełną wersję
ale chciałbym grać na kierownicy...

Nie wiem jak to było z demami ,ale w pełnej wersji DVD-ROM wydanej u "nas" w ver. 1.0 czy także po spatczowaniu do ver. 1.1 z moją kierownicą nie było problemu.. - SpeedLink SL-6695 (z FF , i to świetnie działającym z tym GRID-em !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 23:16, Big Show napisał:

Jak zainstaluje patcha 1.1 to mój stopień w Multiplayer się zmieni ?
Bo mam Pro i niechciałbym mieć znowu Jr.Rookie :)

I poco było się tak spieszyć z przechodzeniem gry ;)) , ... jeśli to prawda bo sprzedaż dopiero co od 20 czerwca ,a ty po 3 dniach i to przy tym dziwnym modelu jazdy już doszedłeś do PRO ? (!) - no chyba ,że ujawnił się drugi Kubica .. ;)))
A tak na serio ,to wyjścia chyba nie masz bo jeśli i inni spaczują do ver. 1.1 to by pograć z nimi sieciowo musisz mieć tą samą wersję ... ,czyli 1.1 ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 06:31, Chris119 napisał:

> Jak zainstaluje patcha 1.1 to mój stopień w Multiplayer się zmieni ?
> Bo mam Pro i niechciałbym mieć znowu Jr.Rookie :)
I poco było się tak spieszyć z przechodzeniem gry ;)) , ... jeśli to prawda bo sprzedaż
dopiero co od 20 czerwca ,a ty po 3 dniach i to przy tym dziwnym modelu jazdy już doszedłeś
do PRO ? (!) - no chyba ,że ujawnił się drugi Kubica .. ;)))
A tak na serio ,to wyjścia chyba nie masz bo jeśli i inni spaczują do ver. 1.1 to by
pograć z nimi sieciowo musisz mieć tą samą wersję ... ,czyli 1.1 ! :)


OK dzięki za pomoc.
A model jazdy jest nolmarny i da się grać dopóki inny gracz chamsko w ciebie nie stuknie :P

P.S: Wraz z grą był również dołączony taki pad ;]
Też taki miły gratis dostaliście ?

20080624102624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2008 o 10:26, Big Show napisał:

OK dzięki za pomoc.
A model jazdy jest nolmarny i da się grać dopóki inny gracz chamsko w ciebie nie stuknie
:P

nie odniosłeś jednak wrażenia ,że auta zbyt łatwo są skłonne do utraty przyczepności ? ,bo właśnie przez tą słabą przyczepność jak ktoś cie stuknie to traci się kontrolę ... :((

Dnia 24.06.2008 o 10:26, Big Show napisał:

P.S: Wraz z grą był również dołączony taki pad ;]
Też taki miły gratis dostaliście ?

coś słyszłem gdzieś na Forum ,że jakoby dla iluś tam pierwszych klientów były... ,ale gdzie i czy dawane osobno przy zakupie czy były to duże opakowania "pad+gra" tego nie uświadczyłem ,a myślę ,że też byłem jednym z pierwszych klientów.. MediaMarkt piątek 20-tego godz ok 12-tej ..W-wa
Więc gdzie i kiedy ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 12:01, Chris119 napisał:

nie odniosłeś jednak wrażenia ,że auta zbyt łatwo są skłonne do utraty przyczepności
? ,bo właśnie przez tą słabą przyczepność jak ktoś cie stuknie to traci się kontrolę
... :((


Jak dla mnie to one wchodzą w zakręty jak po szynach, nawet z wyłączoną kontrolą stabilizacji. Troszkę gorzej jest po wyłączeniu kontroli trakcji, ale to chyba normalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Gdzie (albo kiedy) można "kupować" kierowców?? Bo 1-osobowy team trochę śmiesznie wygląda i ogólnie w imprezach mam mniej pkt. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz zdobyć jakąś licencję drugiego poziomu, bez znaczenia, w którym regionie. Dlatego najlepiej na początku przyłożyć się tylko do jednego z regionów, żeby jak najszybciej móc startować w pełnym zespole. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie:
> Gdzie (albo kiedy) można "kupować" kierowców?? Bo 1-osobowy team trochę śmiesznie wygląda
> i ogólnie w imprezach mam mniej pkt. :/

Wszystko w swoim czasie;) Na razie masz za mały garaż na drugi samochód. Jak nazbierasz 80 tys. driver points w którymś z regionów, będziesz mógł zatrudniać kierowców. I radzę nie żałować na nich kasy. Pierwszych dwóch zatrudniłem dość tanich i przyjeżdżali ostatni, a potem zaryzykowałem i zatrudniłem dość drogiego (na koncie miałem coś koło150 tys, a on mnie kosztował 130) kierowce ze skilem prawie na maxa i gość wymiata! Cały czas melduje się drugi (poziom extreme) a w nocnym wyścigu w Japonii ledwo utrzymałem go za sobą! Nazywa się Jason Menaske, czy jakoś tak i mam wrażenie że z każdym wyścigiem się uczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 15:16, Adam Słoma napisał:

Nazywa się Jason Menaske, czy jakoś tak i mam wrażenie że z każdym wyścigiem się uczy...

O, ja też go mam. :P I faktycznie dobry z niego kierowca. Na początku wybrałem sobie jakiegoś Włocha, który osiągał w miarę dobre wyniki tylko w swoim ulubionym typie wyścigów. Ale Jason jest znacznie lepszy. A co do kosztu zatrudnienia, to nie mam on zbyt dużego znaczenia bo kasy i tak mam teraz mnóstwo. :P
Teraz jestem na etapie jazdy bez wspomagaczy i wcale nie jest tak ciężko, choć trzeba się bardziej skupić na jeździe. Na razie tylko manualna skrzynia biegów sprawia mi większe problemy. :) Ale jakoś to z czasem opanuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2008 o 12:01, Chris119 napisał:

coś słyszłem gdzieś na Forum ,że jakoby dla iluś tam pierwszych klientów były... ,ale
gdzie i czy dawane osobno przy zakupie czy były to duże opakowania "pad+gra" tego nie
uświadczyłem ,a myślę ,że też byłem jednym z pierwszych klientów.. MediaMarkt piątek
20-tego godz ok 12-tej ..W-wa
Więc gdzie i kiedy ty ?


Ja gre + pad kupiłem w Saturnie w Gdańsku, miałem szczęście bo zostały tylko 3 sztuki.
Za komplecik zapłaciłem 89.00zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 15:52, matiz123 napisał:

A co do kosztu zatrudnienia, to nie mam on zbyt dużego
znaczenia bo kasy i tak mam teraz mnóstwo. :P


Teraz to i ja mam kasy jak lodu, ale wtedy to było 80% ciężko uciułanej kasy.
A system jest chyba taki, że za drugie i trzecie miejsce też są przyznawane punkty doświadczenia i jak kierowca z zespołu zajmie drugie miejsce, to jemu też rośnie poziom doświadczenia. Czyli jak zatrudnisz słabego kierowcę który będzie zajmował ostatnie miejsca, niczego się nie nauczy, a jak na samym początku wyłożysz trochę kasy na kierowcę z wyższej klasy, będzie się uczył razem z tobą i takim to sposobem możesz sobie "wyhodować" niezłego kilera! Czasem oczywiście trzeba mu było pomóc, taranując mijanych kierowców;), tak żeby zajął to drugie miejsce, ale warto było się pomęczyć:) Tylko w drifcie nie spełnia moich oczekiwań, no ale tam mu niestety pomóc nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY! POMOCY !!! :-(((((( Dalej pruboje pograc w sieci nie moge sie oprzec ludzie pomuzcie caly czas mam problem z polaczeniem kiedy juz uda mi sie polaczyc to zagram z jeden moze dwa wyscigi i mnie rozlacza napisane jest ze stracilem polaczenie DLACZEGO?? Prosze pomuzcie. Wylaczylem zapore i wylaczylem antywirusa "avast" z innymi grami nie mam problemu naprzyklad gram caly czas w World of Warcraft i jest git tak samo w Test drive unlimited wszystko jest ok a tu mnie rozlacza i koniec no nie mam juz sily prosze pomuzcie koledzy. :-((((((( Sorki za bledy ale jestem dyzlektykiem i dyzgrafikiem :p z gory dziekuje wszystkim za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mysle i wymyslilem ze moze to ma zwiazek z portami tyle ze nie wiem o co tam chodzi moze mam jakis zly port jezeli ktos bedzie mial jakis pomysl niech napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję w tym tygodniu zainwestować w GRIDa, ale wolę się upewnić, czy mój komp da sobie radę.Mój sprzęt: Athlon 64 2800+~ 2,160 GHz GeForce 7600GT(kręcony) 1GB RAMu.Demo całkiem nieźle śmigało na ustawieniach medium/high, ale słyszałem że z pełną wersją może nie być juz tak dobrze.Doradźcie, czy warto kupować GRIDa z takim sprzętem jak mój?

Aha zapomniałem.Czy ten nowy patch 1.1 poprawia jakoś wydajność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 18:40, Król Jabol napisał:

Planuję w tym tygodniu zainwestować w GRIDa, ale wolę się upewnić, czy mój komp da sobie
radę.Mój sprzęt: Athlon 64 2800+~ 2,160 GHz GeForce 7600GT(kręcony) 1GB RAMu.Demo całkiem
nieźle śmigało na ustawieniach medium/high, ale słyszałem że z pełną wersją może nie
być juz tak dobrze.Doradźcie, czy warto kupować GRIDa z takim sprzętem jak mój?

Aha zapomniałem.Czy ten nowy patch 1.1 poprawia jakoś wydajność?


Procesor i karta grafiki trochę za słabe. I jeszcze z 1GB ramu by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2008 o 16:14, Big Show napisał:

Ja gre + pad kupiłem w Saturnie w Gdańsku, miałem szczęście bo zostały tylko 3 sztuki.
Za komplecik zapłaciłem 89.00zł

To pozazdrościć.. ;) w W-wie w MediaMarkt GRID był za 99zeta .. i to bez pada ! :(( ,hmm ,nie wiem jak wyglądało to w Saturnie .. ,ale nawet bym nie pomyślał ,że może być taka AKCJA z dodaniem padów do "świeżutkiej" gry !! - kiedyś spotkałem się z taką AKCJĄ jako zachęta do kupowania gry która już słabo "schodziła".. I kupiłem wtenczas Wing Commander: Prophecy z gratisowym padem .który jednak nie pograł długo bo przestał działać jeden kierunek "krzyżaka" i tyle było z "przygody" z padem....
Hmm ,a może zrobili yą AKCJĘ bo przewidywali słabą sprzedaż GRID-a ? Coś w tym jest.. ,może w krajach gdzie ukazał się wcześniej tak właśnie było ? - mała sprzedaż ? Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> To pozazdrościć.. ;) w W-wie w MediaMarkt GRID był za 99zeta .. i to bez pada ! :(( ,hmm
> ,nie wiem jak wyglądało to w Saturnie .. ,ale nawet bym nie pomyślał ,że może być taka
> AKCJA z dodaniem padów do "świeżutkiej" gry !! - kiedyś spotkałem się z taką AKCJĄ jako
> zachęta do kupowania gry która już słabo "schodziła".. I kupiłem wtenczas Wing Commander:
> Prophecy z gratisowym padem .który jednak nie pograł długo bo przestał działać jeden
> kierunek "krzyżaka" i tyle było z "przygody" z padem....
> Hmm ,a może zrobili yą AKCJĘ bo przewidywali słabą sprzedaż GRID-a ? Coś w tym jest..
> ,może w krajach gdzie ukazał się wcześniej tak właśnie było ? - mała sprzedaż ? Ciekawe...
>

Wniosek:
Opłaca się kupować w Saturnie ;]
A wracając do gry.
Mam 2 wkurzające problemy:
1.Odpalam grę, czekam i nic się nie dzieje.
To próbuje odpalić ją jeszcze raz i po chwili pokazuje mi się informacja że "GRID is already running"
Ale wciąż widze tło pulpitu.
I musze wtedy uruchomić ponownie komputer, ale to czasem też nie działa :(
2.Nie zapisuje mi rankingu w Multiplayer.
Miałem Pro gdy awansowałem zrobiłem sobie przerwe na godzinę i wyłączyłem kompa.
Po przerwie włączyłem RDG wchodze w Multiplayer biore szybki wyścik patrze i znowu mam powszednią Rangę :/
Chociarz wygrane i przegrane wyścigi zapisało.
Czasem jeszcze gra mi się zaczyna ciąć, ale to chyba przez to że za długo gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować