Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2008 o 23:26, Big Show napisał:

1.Odpalam grę, czekam i nic się nie dzieje.
To próbuje odpalić ją jeszcze raz i po chwili pokazuje mi się informacja że "GRID is
already running"
Ale wciąż widze tło pulpitu.
I musze wtedy uruchomić ponownie komputer, ale to czasem też nie działa :(


Masz dokładnie ten sam problem co ja, mam na to pewne rozwiązanie.
U mnie zawsze działa, nie zaszkodzi spróbować.
zrób tak:
1. Odpal grę bez płyty
2. poczekaj aż pojawi się komunikat
3. włóż płytę i jak tylko się w sunie, wciśnij "retry"
4 Jeśli działa, delektuj się grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 23:26, Big Show napisał:

1.Odpalam grę, czekam i nic się nie dzieje.
To próbuje odpalić ją jeszcze raz i po chwili pokazuje mi się informacja że "GRID is
already running"
Ale wciąż widze tło pulpitu.
I musze wtedy uruchomić ponownie komputer, ale to czasem też nie działa :(


A''propos tego. Sporo osób ma z tym intrygująco-interesujące problemy, ja ni ponimaju o co chodzi i dlaczego tak się robi. Mi np. taki dowcip wychodzi, kiedy próbuję uruchomić grę po raz drugi, bez wyłączania / restartu kompa pomiędzy. Pomagają dwie rzeczy:
a) dopisanie komendy -novirtual (spacja pomiędzy ścieżką a komendą) we właściwościach skrótu do gry (prawym klawiszem właściwości, w "Element docelowy" wpisujesz to co powyższe)
b) metoda bardzo...eeem... prymitywna, ale w moim wypadku 100% skuteczna :P wyjmujesz płytę, uruchamiasz grę która z oczywistych względów krzyczy o CeDeka, wsadzasz więc go z powrotem i klikasz "Retry" - GRID wchodzi bez problemu :)

Adam Słoma --> zabawne: grałem sobie teraz kilka godzin, i z okazji przejścia na drugi poziom już we wszystkich trzech regionach, postanowiłem sobie zmienić kolesia; patrzę, w dziale Azja jakiś Słowak (dlaczego w Azji?? :P), Jason Menake się nazywa, statsy ma dobre a aż tak dużo nie kosztuje - myślę sobie, biorę go.

GOSH!! dawno się tak nie męczyłem w LeMans 24h, jak z moim własnym teammatem, który prawie cały czas mi na ogonie siedział!! Koleś wymiata z kapci :) Teraz wchodzę na forum, a tu się okazuje że nie tylko ja go odkryłem. ^^'' Wychodzi na to, że GRID ma zapisane rankingi, miast generować nowe za każdym razem... W każdym razie, polecamy już we dwie osoby Jasona Menake''a :) [czy jakuś tak, Słowak w każdym razie ;) "tylko" niecałe ćwierć miliona za nabór]

EDIT: Shleizer, widzę że proste metody okazują się najskuteczniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2008 o 23:40, Dexter McAaron napisał:

Adam Słoma --> zabawne: grałem sobie teraz kilka godzin, i z okazji przejścia
na drugi poziom już we wszystkich trzech regionach, postanowiłem sobie zmienić kolesia;
patrzę, w dziale Azja jakiś Słowak (dlaczego w Azji?? :P), Jason Menake się nazywa, statsy
ma dobre a aż tak dużo nie kosztuje - myślę sobie, biorę go.


Miałem tego gościa dzisiaj i zauważyłem, że gada z japońskim akcentem, może to wcale nie jest słowak :)

Dnia 24.06.2008 o 23:40, Dexter McAaron napisał:

GOSH!! dawno się tak nie męczyłem w LeMans 24h, jak z moim własnym teammatem, który prawie
cały czas mi na ogonie siedział!! Koleś wymiata z kapci :) Teraz wchodzę na forum, a
tu się okazuje że nie tylko ja go odkryłem. ^^'' Wychodzi na to, że GRID ma zapisane
rankingi, miast generować nowe za każdym razem... W każdym razie, polecamy już we dwie
osoby Jasona Menake''a :) [czy jakuś tak, Słowak w każdym razie ;) "tylko" niecałe ćwierć
miliona za nabór]


U mnie ten koleś prawie w ogóle nie dawał rady, o ile pamiętam to specjalizuje się w GT2 albo GT1, nie pamiętam, tak czy siak ani w jednym ani w drugim nie miał wyższej pozycji niż czwartą, a obecni jeżdżę z jakiśm Karlem Hcośtam :P w Le Mans jeździ nawet nawet, licząc tu GT2 i GT1, w LMP2 i LMP1 jeszcze nie startowałem, więc nie wiem jak sobie poradzi. Kosztował coś koło miliona.

Na drugim profilu kupiłem kolesia za 13 milionów i dojeżdża najczęściej 3 albo 6

Dnia 24.06.2008 o 23:40, Dexter McAaron napisał:

EDIT: Shleizer, widzę że proste metody okazują się najskuteczniejsze ;)


Wiadomo, po co kombinować :P
Czytałem, że też pomaga wyłączenie wszystkich zbędnych programów działających w tle i również jakiś patch jest dla Windowsa który również niby pomaga.
Z tego co wiem to jest prawdopodobnie jakiś problem z obsługą pamięci RAM

PS
Big Show
jak Ci się pojawia komunikat, że gra już działa to wciśnij ctrl+alt+delete i w zakładce "procesy" znajdź GRID''a i zakończ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra mnie interesuje ale wrażenia po demie (zwłaszcza w wersji 1.1) mam negatywne... a najbardziej drażni mnie że gra nie obsługuje rozdziałki 1440x900 czyli domyślenj dla mojego (nowego:D:D) monitora oraz... kierownicy Logitech Force Formula EX a jak prubuję grać na padzie lub klawiaturze to nie zrobienie bączka na zakręcie to jest wyczyn:/
Czy w pełnej wersji 1.1 również gra ma problemy z obsługą tych 2 rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 11:30, player000 napisał:

gra mnie interesuje ale wrażenia po demie (zwłaszcza w wersji 1.1) mam negatywne... a
najbardziej drażni mnie że gra nie obsługuje rozdziałki 1440x900 czyli domyślenj dla
mojego (nowego:D:D) monitora oraz... kierownicy Logitech Force Formula EX a jak prubuję
grać na padzie lub klawiaturze to nie zrobienie bączka na zakręcie to jest wyczyn:/
Czy w pełnej wersji 1.1 również gra ma problemy z obsługą tych 2 rzeczy??


Ja mam Formula Force EX i działa :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 23:56, Shleizer napisał:

U mnie ten koleś prawie w ogóle nie dawał rady, o ile pamiętam to specjalizuje się w
GT2 albo GT1, nie pamiętam, tak czy siak ani w jednym ani w drugim nie miał wyższej pozycji
niż czwartą


Bo teraz ty już masz masę punktów i jesteś dość wysoko w rankingu kierowców, a on przy tobie jest rzadziak. Ja go kupiłem na samym początku kariery, gdy mnie jeszcze nie było na niego stać, i za każde drugie miejsce dostawał punkty doświadczenia i cały czas pnie się w tabeli kierowców! Co prawda jak pojechałem wyścig z najwyższego podium (global) to gość nic nie popisał, ale widocznie jeszcze muszę go trochę poduczyć na niższych poziomach... albo formuła 3 mu nie pasowała. Ale na trzecim poziome Spykerem wymiatał!!! Startowaliśmy z końca stawki i za każdym razem były podwójne zwycięstwa.

20080625130329

20080625130346

20080625130400

20080625130425

20080625130438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2008 o 23:36, Shleizer napisał:

Masz dokładnie ten sam problem co ja, mam na to pewne rozwiązanie.
U mnie zawsze działa, nie zaszkodzi spróbować.
zrób tak:
1. Odpal grę bez płyty
2. poczekaj aż pojawi się komunikat
3. włóż płytę i jak tylko się w sunie, wciśnij "retry"
4 Jeśli działa, delektuj się grą :)


Dzięki.
Ten sposób działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 11:30, player000 napisał:

najbardziej drażni mnie że gra nie obsługuje rozdziałki 1440x900 czyli domyślenj dla
mojego (nowego:D:D) monitora


Z tą rozdzielczością to nie koniecznie wina gry, może to być wina tego, że masz za słabą kartę graficzną.
Gra sama ustawia limit na maksymalną rozdzielczość w zależności od wydajności karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 23:35, Qbasmok007 napisał:

Mam pytanie co poprawia patch 1.1 w Race Driver Grid ?

zobaczysz w readme w spakowanym pliku z patczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde gdzie w GRiDzie jest ta obiecywana formuła 1? Mam jakieś małe bzierka do niej podobne ale prawdziwej formuły nie widać... co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 17:31, struksik napisał:

Kurde gdzie w GRiDzie jest ta obiecywana formuła 1? Mam jakieś małe bzierka do niej podobne
ale prawdziwej formuły nie widać... co to jest?

hmm... w grze jest Formuła 3 oraz Formuła Ford, nie slyszałem zeby miala byc w grze F1.
Codemasters robi osobną grę traktującą o tej dyscyplinie sportu
Qbasmok007
Generalnie rzecz biorąc to niwelizuje większość bug''ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to jest Formuła 3000, bądź jak kto woli formula 3

Dnia 25.06.2008 o 17:45, struksik napisał:

a czy to nie jest F1?

Uprzedzam pytanie: jest ona dostępna po odblokowaniu drugiego poziomu w Europie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 17:55, R3play napisał:

Nie, to jest Formuła 3000, bądź jak kto woli formula 3
> a czy to nie jest F1?
Uprzedzam pytanie: jest ona dostępna po odblokowaniu drugiego poziomu w Europie;]

to ja i tak napiszę następne - ma ktoś/masz ty save z odblokowanym poziomem drugim? nie zależy mi na trybie kariery, bo przechodzę po swojemu, a i tak więcej gram na MP

jak możesz to wyślij na struksik@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 18:01, struksik napisał:

to ja i tak napiszę następne - ma ktoś/masz ty save z odblokowanym poziomem drugim? nie
zależy mi na trybie kariery, bo przechodzę po swojemu, a i tak więcej gram na MP


Nie no, człowieku, jaja sobie robisz?
odblokowanie 2 poziomu zajmuje max godzinę.
całą grę można przejść w nie całe 20 godzin, nie starając się :P
Więc nie rób sobie obciachu i nie proś o save''y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 18:42, Shleizer napisał:

> to ja i tak napiszę następne - ma ktoś/masz ty save z odblokowanym poziomem drugim?
nie
> zależy mi na trybie kariery, bo przechodzę po swojemu, a i tak więcej gram na MP


Nie no, człowieku, jaja sobie robisz?
odblokowanie 2 poziomu zajmuje max godzinę.
całą grę można przejść w nie całe 20 godzin, nie starając się :P
Więc nie rób sobie obciachu i nie proś o save''y


o.O? serio?

ja tam jadę tylko drogą USA więc nie patrzyłem tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK.. ,już zaczynam się przyzwyczajać do modelu jazdy.. ;) ,ale dopiero zaczął mi się podobać w grze sieciowej gdzie widać jak i inni łatwo tracą kontrolę nad autem .. i czuje się że ma się szanse.. ;D , .. bo w grze single-player przeciwnicy komputerowi są zbyt pewnie trzymający się toru .. i to jest frustrujące.. :(
Jednym słowem : ZACZYNA MI SIĘ TA GRA PODOBAĆ ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować