Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

776 postów w tym temacie

Eee.. to oznacza, że zamawiasz przed premierowo, sama premiera jest we wrześniu, a jeżeli Poczta Polska nie zawali, to dostaniesz grę może i dzień przed premierą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:04, heyboy napisał:

> czyli coto znaczy ??

To znaczy, że "zaklepujesz" sobie swój egzemplarz teraz, a dostajesz go we wrześniu, bo wtedy
gra będzie mieć premierę

a noto dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:08, otc napisał:

Zaraz zaraz, bo już nie nadążam, czyli jeśli CDP bierze pod uwagę antydigipacowe głosy to znaczy,
że zamiast tego badziewia będzie takie pudełko jak w podstawowej edycji? :D


No raczej tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:10, heyboy napisał:

No raczej tak :D


Yea :D to ja jednak kupię EK. Dla mnie najważniejsze zaraz po grze jest pudełko :D EK Stalkera kupiłem dla puszki po konserwach ino :D A EP Wiedźmina ma najzajebistrze opakowanie jakie w życiu widziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 21:48, qazzy napisał:

> > tylko kiedy dojdą te zamówione pre-ordery??
>
> Pewnie gdzieś ze 2 dni przed premierą jak dobrze pójdzie :D

a jak będzie jak przy NWN2 to przy dobrych wiatrach 3 dni po :P


Do mnie NWN2 doszedł przed premierą o ile pamiętam :) Zreszta pre - order wcale nie oznacza że dostaniesz grę przed premierą jak mylnie większość ludzi uważa.
A wiedźmina zamówię sobie podstawową wersję. Po co komu te gadżety z EK, szczególnie że cena będzie znacznie wyższa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:14, hehe napisał:

To mają być różne pudełka ?? O co chodzi ?


kupe ludzi narzekało na brzydkie digipaci w EK i CDP stwierdziło, że rozważy zamianę tego paskudztwa na taki pudełko jak w EP. Jeśli tak będzie to na 100% biorę EK, na karciane się napaliłem, a mój brat artysta rysownik na albumy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:13, otc napisał:

Yea :D to ja jednak kupię EK. Dla mnie najważniejsze zaraz po grze jest pudełko :D EK Stalkera
kupiłem dla puszki po konserwach ino :D A EP Wiedźmina ma najzajebistrze opakowanie jakie w
życiu widziałem :D


Z tym pudełkiem to wszystko zależy od CDP. Jeśli będzie dużo głosów antydigipackowych, to się zastanowią nad zmianą tego. Nie zapominajmy jednak, że ostatni głos należy w tej sprawie właśnie do CDP, bo oni są wydawcą. Z drugiej jednakże strony oni to wszystko robią dla nas - graczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć jakie to opowiadanie?
Moze jakies nowe ktore by wprowadzało nas w świat gry...
Moim zdaniem opowiadania sa znacznie lepsze od sagi wiec nie wazne jakie będzie
i tak super xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:17, heyboy napisał:

Z tym pudełkiem to wszystko zależy od CDP. Jeśli będzie dużo głosów antydigipackowych, to się
zastanowią nad zmianą tego. Nie zapominajmy jednak, że ostatni głos należy w tej sprawie właśnie
do CDP, bo oni są wydawcą. Z drugiej jednakże strony oni to wszystko robią dla nas - graczy
:D


Ale zdrowy rozsądek (nie wiem czy to ma coś wspólnego z marketingiem :)) podpowiada jednak, że lepiej dać ludziom to co im się bardziej podoba. W moim przypadku na przykład od tego zależy czy kupię EK ;). A poza tym sam widzisz jak tu Smerfy sobie słodzą, że tacy dobrzy dla nas i w ogóle... muszą dać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:20, hehe napisał:

Czyli żeby była jasność ( zmęczony jestem i ciężko mi myśli :)), na razie edycja podstawowa
ma lepsze opakowanie ?


Eeee. no jak dla mnie to TAK :D. Znaczy opakowanie na płyty, bo pudło (to do czego wszystko wkładają) w EK też fajowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj... właśnie zobaczyłem, ze Wiedźmin 18+ :/ No to lipa, rodziców nie namówię :(

Teraz tylko trza czekać na konkurs :) Mam wielką chrapkę na brelok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy skusić się na Wiedźmina... chciałbym pomóc polskim producentom, ale z drugiej strony trochę szkoda mi kasy...może kiedyś, pożyjemy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja stanę po stronie digipacka:
Jest to opakowanie ładniejsze (spójrzcie na wizualizację, przy zwykłym pudełku nie ma tak rozległego obrazka), bardziej poręczne (są tam tylko płyty i ewentualnie klawiszologia), nic tam nie może się połamać podczas transportu (bo nie ma wolnych przestrzenia).

Co prawda nie będę tutaj odstawiał szopek w stylu - "digipack albo śmierć", lecz nie ukrywam, że jego obecność w EK byłaby, moim zdaniem, bardzo wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:52, HumanGhost napisał:

No pięknie.. około godziny 15tej... Jak ja wychodzę z roboty około godziny 15tej a jestem w
domu o 15:30 to moge powiedzieć papa tylko.. :-(


Chyba ciut przesadzasz, spójrz ile jest komentarzy w tym wątku. Circa 400. Zakładając, że drugie tyle nie udzieliło się w tym wątku to na pniu w środę zejdzie 800 egzemplarzy. Szybko przebieraj nóżkami w drodze do domu a nie powinno być żadnych kłopotów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować