Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 00:55, Be-Yacz napisał:

Wiesz, ja mu nienakazuje by on to kupił jeśli (..). Staram się pomóc.

W każdym razie ide spać. :P

Nie rób siary, jeszcze młoda godzina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 00:20, Be-Yacz napisał:

WHAT?!?!?! HAHAAH

Rzeczywiście zabawny jesteś. Boki zrywać!

Dnia 27.06.2007 o 00:20, Be-Yacz napisał:

Po prostu czuje się zniesmaczony gdy widze jak klijenta nabija się w butelke.

Poczułeś się nabity w butelkę? Trudno. Ja wręcz przeciwnie. Spodziewałem się ceny w granicach 250-300 złotych.

Dnia 27.06.2007 o 00:20, Be-Yacz napisał:

Wszędzie reklamuje się te wPLN.

Wszędzie, czyli gdzie? Radio? TV? Billboardy w miastach? Ja jakoś nie widziałem żadnej reklamy poza naklejką informacyjną na pudełku z grą.

Dnia 27.06.2007 o 00:20, Be-Yacz napisał:

Ludzie narzekali, że nie ma na co ich wydać.

I swego czasu mieli rację. Też do takich należałem. Po dodaniu do sklepu produktów za wPLNy, powoli zaczęło mi ich brakować, a gdybym nic nie kupował to spokojnie ponad 500 by się ich uzbierało.

Dnia 27.06.2007 o 00:20, Be-Yacz napisał:

To teraz CDP już wogóle zrobiło, że nawet o 1zł nie można obniżyć.

Mogli zrobić cenę EK 249,00 zł i dać możliwość wykorzystania 50 wPLNów. Byłbyś zadowolony?

Dnia 27.06.2007 o 00:20, Be-Yacz napisał:

CDP przyznało się, że wPLN przerosło ich możliwości organizacyjne, i jak widać ekonomiczne.

Ciekawe wnioski. Bardzo ciekawe rzekłbym. A najlepszy dowód na twoje twierdzenie to rzeczy za wPLNy w sklepie gram.pl, które znikają błyskawicznie (np. koszulki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 00:47, Be-Yacz napisał:

Sprzeda się. Ale nie daltego, że jest grą wybitnie się zapowiadającą. Nie dlatego, że jest
to Super Pakiet, tylko dlatego, że to jest Wiedźmin... i wszystko jasne :)


No i niestety jest to piramidalna bzdura, ale wybaczam, bo rozumiem, że nie lubisz CDP i cokolwiek ta firma robi nie ma żadnego znaczenia.

A dlaczego bzdura? Bo ja chcę mieć EK Wiedźmina, mimo, że nigdy nie miałem w ręku żadnej książki z osławionej Sagi autorstwa Andrzeja Sapkowskiego (choć Narrenturm bardzo polubiłem :)). Niech to wystarczy za powód, na wymienianie innych (choć jest ich trochę) szkoda mojego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie 200 zł to dużo, ale jak sama nazwa wskazuje Edycja KOLEKCJONERSKA, edycja ta jest dla KOLEKCJONERÓW,a tacy kase wyniuchac potrafią. Hmm.. 7300GT no cóż kuzyn ma 7600GTS ja mam 6600 GT Golden Sample gainwarda i wydajności mamy podobne nawet jak on ma na PCI, a ja n AGP.Ale jak to jest z przysyłaniem , gra zostanie przysłana do domu we wrześniu, czy trochę wcześniej niż planowana premiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Pentium 4 2,8 GHz lub odpowiednik AMD
2. 1 GB RAM
3. nVidia GeForce 6600 128MB RAM lub jej odpowiednik ATI

Hmm... Skoro to sa srednie, to minimalne chyba beda gdzies takie(na moich doswiadczeniach z innymi grami :P)
1. Procek pewniegdzies ok. 1.8-2 GHz
2. 512 RAM
3. nVidia seria 4200 Ti 64 MB(ew. 128).
I tak czy siak bede miec nowy komputer na ktorym powinna ta gra odpalic, ale na tym ktory w Poslce mam to powinno niezgorsza chodzic, wg moich spekulacji ;p
btw. Bede musial wstac o 8:30, zeby sprobowac sie zalapac na EK, bo pewnie cale zejdzie........
A was dziwi 8:30 ?! Jestem w Nowym Jorku, wiec u mnie jest czas -6h, czyli jak utaj 8:30 to w Polsce bedzie 14:30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Pentium 4 2,8 GHz lub odpowiednik AMD
2. 1 GB RAM
3. nVidia GeForce 6600 128MB RAM lub jej odpowiednik ATI

Hmm... Skoro to sa srednie, to minimalne chyba beda gdzies takie(na moich doswiadczeniach z innymi grami :P)
1. Procek pewniegdzies ok. 1.8-2 GHz
2. 512 RAM
3. nVidia seria 4200 Ti 64 MB(ew. 128).
I tak czy siak bede miec nowy komputer na ktorym powinna ta gra odpalic, ale na tym ktory w Poslce mam to powinno niezgorsza chodzic, wg moich spekulacji ;p
btw. Bede musial wstac o 8:30, zeby sprobowac sie zalapac na EK, bo pewnie cale zejdzie........
A was dziwi 8:30 ?! Jestem w Nowym Jorku, wiec u mnie jest czas -6h, czyli jak utaj 8:30 to w Polsce bedzie 14:30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie pójdzie mi. A na przyszły rok zmieniam komputer na jeszzce lepszy i pójdą mi wszystkie gry na directX 9 w wysokich detalach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myslalem ze sobie kupie edycje kolekcjonerska :/ 200 zl ??!! Moim zdaniem to zdecydowanie za duzo !!!! Szczegolnie za gre w ktora nigdy nie gralem i nawet w necie nie moglem znalezc screenow z samej gry, sa tylko z jakis przerywnikow czy z filmikow. Kot w worku i tyle, przepraszam nie i tyle tylko kot w worku za duza kase ;p. Najpierw musialbym zobaczyc czy ta gra jest naprawde tyle warta i czy mi sie spodoba, bo tak to w zyciu nie wydalbym takiej kasy na gre zeby potem w razie czego lezala na polce bo cos mi w niej sie nie spodobalo. POzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pawel skoro nie znalazles prawie wogole screnow to cos kiepsko szukasz, palcow u rak by mi zabraklo do policzenia wszystkich serwisow fanowskich (nie koniecznie polskich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 01:03, Vilmar napisał:

No i niestety jest to piramidalna bzdura, ale wybaczam, bo rozumiem, że nie lubisz CDP i cokolwiek
ta firma robi nie ma żadnego znaczenia.


No czy ja wiem? ;-)

Dnia 27.06.2007 o 01:03, Vilmar napisał:

A dlaczego bzdura? Bo ja chcę mieć EK Wiedźmina, mimo, że nigdy nie miałem w ręku żadnej książki
z osławionej Sagi autorstwa Andrzeja Sapkowskiego (choć Narrenturm bardzo polubiłem :)). Niech
to wystarczy za powód, na wymienianie innych (choć jest ich trochę) szkoda mojego czasu :)


W pewnym sensie masz racje, bo ja czytalem moze w zyciu 24 strony okolo Sagi o Wiedzminie i widzialem (niestety) pozal sie Boze serial i film w TV... A mimo to gre zakupie, a moze i nawet dwie (PL i ENG). Ale faktem jest, ze 95% osob, kupuje, bo to Wiedzmin i tyle, nawet jak gra bedzie bublem (oby nie) to i tak... Wiedzmin to Wiedzmin, ja pisalem juz o tym tu pare razy, zeby Gra nazywala sie <tu wstaw jakas nowa nazwe> to zainteresowanie byloby gdzies tak o 99% mniejsze ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w pewnym sklepie internetowym Wiedźmin kosztuje bez żadnych wplnów 79 złotych, więc sklepowi Gram gratulujemy kolejnej wspaniałej zagrywki marketingowej. Zadziwia mnie poziom znajomości matematyki niektórych graczy przecież 199,90-79,90=120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 08:07, ktosik napisał:

A w pewnym sklepie internetowym Wiedźmin kosztuje bez żadnych wplnów 79 złotych,


A co to za tajemniczy sklep internetowy, że jego nazwy nie możesz napisać? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, co wam nie pasuje w tej cenie EK?? Przecież to nie jest tylko gra i pudelko, ale cały zestaw unikalnych (bądź mniej) dodatków, których cena zsumowana poza EK może byłaby nawet wyższa niż 120 zl. (200-80=120). Ja uważam, że CDP mógłby zarządać nawet większej ceny i ta jest odpowiednia. Mimo to i tak kupię edycję podstawową, wcale nie ze względu na cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mam dylemat. Bardzo chciałem kupić EK, ale spodziewałem się ceny 159,90 realnych PLN + 40 wirtualnych PLN i możliwością zapłacenia za wysyłkę wPLN-ami jak w każdym zamówieniu powyżej 150 złotych.

Edycja podstawowa ma cenę OK - 79,90+20wPLN+wysyłka.
Ma cenę nawet bardzo OK jeśli popatrzeć na skład tej edycji.

Edycja kolekcjonerska ma cenę ??? - 199,90+10wPLN(wysyłka).
Edycja kolekcjonerska ma skład wyjątkowy, ale zastanawiam się, czy na tyle wyjątkowy w stosunku do wydania podstawowego, by wydać na nią ponad 110 złotych (realnych).
Cena 199,90 złotych byłaby bardzo OK gdyby można ją było pomniejszyć o 40 wPLN.

Informacja o możliwości opłacenia kosztów wysyłki wPLN-ami to niezbyt czyste zagranie - przecież każde zamówienie powyżej 150 złotych można w ten sposób zrealizować. Co jest w tym wyjątkowego dla wydania EK?

Muszę się porządnie zastanowić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się wam... Chcecie kupic to EK za 160-180 zl bo uważacie że inaczej zostaniecie "wydymani" <żal>. Ale w takim razie automatycznie przyznajecie sie że daliście się oszukac na innych EK z tego przedziału cenowego które były dużo uboższe a jednak wykładaliści kasę bez szemrania. Weźmy takiego G3 : badziewny , mały medalionik ( wysokaśc 22 mm, płaski, pusty w srodku), jeden artbook, bodajze 90 stron, a pozatym standart. EK Wiedźmina 40 zł drożej ale za to amulet z porządnego stopy, wysoki na 40 mm, gruby na 22mm, karcianka bitewna, koszulka, artbook 150 stron, bestariusz (chyba najlepsza częsc zestawu) 120 stron, opowiadanie mistrza, reszta standart. I co, te kilka żeczy nie jest warte 40- zł więcej?? Ja myślę że sam bestariusz i medalion są tyle warte, a gdzie koszulka, karcianka, opowiadanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować