Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 23:44, Arclight napisał:

Zastanawia mnie jedno - skoro napisałeś, że i tak kupisz to po co narzekasz? Dla samego narzekania?


Nie, bo jest powód. Zbyt duża cena. Cena nie jest zbyt duża wtedy, gdy przekracza kogoś budżet, tylko wtedy gdy nijak ma się do zawartości. Dodatkowo narzekam na to, zę nie można wykorzystać wPLN z którego CDP robi na siłe swój wielki atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:52, Sienolek napisał:

Jak na GeForce 7300GT gra nie pojdzie na max detalach bedzie to duze przegiecie


EEE co? A jaka nowa gra chodzi na 7300GT w max detalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja niewiarygodnie sie ciesze z decyzji o dvd-boxach i pudelku EP zalaczonym w EK... Poprostu szalalem z radosci gdy sie o tym dowiedzialem!!!
Dziekuje dziekuje dziekuje dzieeee-kuuuuu-jeeee!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, cena wydaje się być zbyt duża, choć z oceną ceny (dziwnie to brzmi) wolę powstrzymać się gdzieś tak do pół roku PO premierze. A mianowicie - jeśli dodatki będą naprawdę bardzo dobrej jakości (Artbook z dużą ilością stron na których będą naprawdę wspaniałe obrazki, Bestiariusz to samo), karty które nadal będą wyglądać jak nowe mimo kilkudziesięciu rozegranych partii, brelok/medalion który zachowa swój kolor i nie będzie się ścierał... A przede wszystkim - jeśli dodatki, które są "tylko" w EK nie pojawią się w sprzedaży za wPLN. Oczywiście koszulka się pojawi, chodzi mi natomiast o Artbook, Bestiariusz, karty czy brelok.
Jeśli jakość tych rzeczy będzie dobra, a nie pojawią się one w sprzedaży oddzielnie - to można stwierdzić, że edycja była warta swej ceny.
Jeśli zaś któryś punkt nie zostanie spełniony, to wtedy można uznać, że daliśmy się naciągnąć.
Przynajmniej ja tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak narzekają, że EK drogie i w ogóle i w szczególe. Nie kapuję tych ludzi. EK takiego Stalkera było o te 20 złotych tańsze i miało zdecydowanie mniej bonusów, ej sorry ale taki nalepki które powinny świecić a tego nie robią, tic taci i pamiętnik stalkera który na dzień dobry ma tendencję do targania i cała standardowa reszta łącznie z koszulką 180zł. Wiedźmin do koszulki i wypaśnego opakowania dorzuca bestiariusz i album w twardej oprawie, karciankę, brelok (sic!), 2 mapy (tam jedna była) plus to co w jakże bogatym i TANIM wydaniu podstawowym. Tak patrzę na to i się cieszę, że Wiedźmin jest tylko o 20 zł droższy. Jak uważasz, że za drogie to kup EP. Wiem, wiem, ta radość i satysfakcja z posiadania EK: bezcenne. Jak dla mnie cena 20 złotych za to "bezcenne" to naprawdę niewiele. I właśnie to "niewiele" zamierzam wyciągnąć od brata który kasę zawsze ma (kiedyś się odda)
Polski naród, polskie marudzenie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:45, heyboy napisał:

> /ciach/
> Dlaczego zrezygnowaliście z
> digipacka? Z tego co czytałem forum CDP to głosów za i przeciw było tyle samo (po dwa)?
Z tego
> co pamiętam to jeden z kadry CDP zareagował na szczególnie głośny post przeciwko. Osoby
która
> pewnie i tak kupi podstawkę.
> /ciach/

A skąd takie informacje? Skąd wiesz, że nie były one zbierane z for thewitcher i gram.pl? Śledzisz
je przez cały czas słowo w słowo?

Z gram.pl. Tak przeczytałem większość postów na gram o wiedźminie. Forum ze strony thewitcher nie czytałem (jeśli chodzi o digiboxy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:59, Arclight napisał:

Cóż, cena wydaje się być zbyt duża, choć z oceną ceny (dziwnie to brzmi) wolę powstrzymać się
gdzieś tak do pół roku PO premierze. A mianowicie - jeśli dodatki będą naprawdę bardzo dobrej
jakości (Artbook z dużą ilością stron na których będą naprawdę wspaniałe obrazki, Bestiariusz
to samo), karty które nadal będą wyglądać jak nowe mimo kilkudziesięciu rozegranych partii,
brelok/medalion który zachowa swój kolor i nie będzie się ścierał... A przede wszystkim - jeśli
dodatki, które są "tylko" w EK nie pojawią się w sprzedaży za wPLN. Oczywiście koszulka się
pojawi, chodzi mi natomiast o Artbook, Bestiariusz, karty czy brelok.
Jeśli jakość tych rzeczy będzie dobra, a nie pojawią się one w sprzedaży oddzielnie - to można
stwierdzić, że edycja była warta swej ceny.
Jeśli zaś któryś punkt nie zostanie spełniony, to wtedy można uznać, że daliśmy się naciągnąć.
Przynajmniej ja tak to widzę.


Oki. Powiedzmy, że się z tobą zgadzam. Ale na brak wPLN niema usprawiedliwienia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:09, Sob-styl napisał:

Heh, będziesz wydawał 100 zł aby pograć w karty, na których jest wizerunek Wiedźmina? xD


Nie bo mnie poszloby nawet na ULTRA HIPER high detalach ;-P

Dnia 26.06.2007 o 22:09, Sob-styl napisał:

LOL! :rotfl: Poprawiłeś mi humor tym postem ;)


Ale to chyba nie ja ;-P Cos Ci sie pomylilo ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 00:04, Be-Yacz napisał:

Oki. Powiedzmy, że się z tobą zgadzam. Ale na brak wPLN niema usprawiedliwienia. ;)


wPLNy istnieją raptem od kilkunastu miesięcy. Wcześniej przez kilkanaście lat istnienia firmy CDP a także innych firm tej branży nikt jakoś nie narzekał, że nie można płacić wPLNami za gry. Dać palec a całą rękę by zżarli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:22, Darkstar181 napisał:

To zajrzyj do gadżetów w sklepie gram.pl. Bez trudu odnajdziesz tam album z EK Gothica 3.


jesli dobrze pamietam Album byl bonusem do wysylki choc moge sie mylic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:45, heyboy napisał:

> /ciach/
> Dlaczego zrezygnowaliście z
> digipacka? Z tego co czytałem forum CDP to głosów za i przeciw było tyle samo (po dwa)?
Z tego
> co pamiętam to jeden z kadry CDP zareagował na szczególnie głośny post przeciwko. Osoby
która
> pewnie i tak kupi podstawkę.
> /ciach/

A skąd takie informacje? Skąd wiesz, że nie były one zbierane z for thewitcher i gram.pl? Śledzisz
je przez cały czas słowo w słowo?

Z gram.pl. Tak przeczytałem większość tego co napisano na gram o wiedźminie.Na thewitcher nie szukałem ale jak szukam teraz to nie mogę nic na temat powrotu do pudełek z podstawki znaleźć. Jest za to trochę o projekcje tekturowego pudełka. Osobnego tematu np z ankietą czy zgłaszaniem petycji nie ma na 100%. Rano przejrzę to się dowiem czy było coś więcej.

Tego typu decyzje by należało podejmować przy użyciu ankiety (np przez zamawiających ek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coż, CDP podało skład edycji kolekcjonerskiej i teraz masa graczy chciałaby kolekcjonerkę najlepiej za cenę edycji standardowej (IMO również nieźle wyposażonej :] ) i to jeszcze tak, żeby można pół ceny zbić wPLN''ami ;-) Zamiast narzekać, proponuję zamówić standard... i wsio ;) Nikt nie mówił że EK będzie tanie, prawda? Więc po co narzekania? Gdzie te głosy ''kupie niezależnie od ceny'' ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 00:13, Klimos napisał:

> Oki. Powiedzmy, że się z tobą zgadzam. Ale na brak wPLN niema usprawiedliwienia. ;)

wPLNy istnieją raptem od kilkunastu miesięcy. Wcześniej przez kilkanaście lat istnienia firmy
CDP a także innych firm tej branży nikt jakoś nie narzekał, że nie można płacić wPLNami za
gry. Dać palec a całą rękę by zżarli.

WHAT?!?!?! HAHAAH
Po prostu czuje się zniesmaczony gdy widze jak klijenta nabija się w butelke. Wszędzie reklamuje się te wPLN. Ludzie narzekali, że nie ma na co ich wydać. To teraz CDP już wogóle zrobiło, że nawet o 1zł nie można obniżyć. CDP przyznało się, że wPLN przerosło ich możliwości organizacyjne, i jak widać ekonomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupie EK niezależnie od jej ceny. xD

To będzie moja 3cia EK z rzędu... A jak sie dowiedziałem że trza zapłacić 200zl bez możliwości użycia wpln to prawie sie udławiłem. XD Ale cóż... myślę, że żałował nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, od dość dawna nie jestem na bieżąco w temacie tej gry, także dość rzadko zaglądałem ostatnio na forum, ale:
- cena gry jest jak dla mnie za wysoka i na prawdę nie przekonuje mnie ta cała argumentacja o jakości wydania, niesamowitych dodatkach, pudełkach koszulkach itp.(bo jest mi to zupełnie obojętne) prawda jest tka ze jest to gra polska i szczerze uważam ze powinna na polskim rynku kosztować mniej nie 99 a powiedzmy 79 ( i proszę nie mydlić mi tu oczu W.P. ). Oczywiście rozumiem CD projekt, zainteresowanie produktem jak widać jest ogromne gra powstawała dugo i razem z kampania reklamową pochłonęła bardzo dużo pieniędzy (które teraz trzeba odzyskać i jeszcze sporo zrobić) ale jeśli np Gothic 3 gra zza naszej zachodniej granicy robiona przez bardzo znany zespół dla dużej firmy za jeszcze większe pieniądze kosztowała tyle samo a Ek nawet mniej to czegoś tu nie rozumiem?
-a wymagania no cóż przecież nie jest to silnik z Obliviona ale Aurora z przed paru ładnych lat wprawdzie zmodyfikowany z efektami dynamicznego oświetlenia, lecz z tego co było jeszcze nie tak dawno mówione wiedźmin miał działać i wyglądać dobrze nawet na słabszych kompach a te wymagania zalecane do najsłabszych przynajmniej według mnie nie należą tu wprawdzie mówi sie jeszcze o optymalizacji ale co z tego wyjdzie pożyjemy zobaczymy.
I tak po przeczytaniu powyższego tekstu jakoś nie wpadłem niestety w zachwyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>EEE co? A jaka nowa gra chodzi na 7300GT w max detalach?
Tomb Raider Anniversary, Harry Potter i Zakon Feniksa w trybie Next-Gen, Armed Assault, najnowszy Driver, Halo 2, Oblivion w rozdzialce 1024x768 i detale na high-wystarczy ci przykladow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc moje spostrzeżenia na temat Edycji kolekcjonerskiej jest takie. Cena rzeczywiście jest duża, ale trzeba przy tym zauważyć że wydanie jest przebogate (porównywalne myślę nawet z EK WOWa), zawsze zostaje zakup edycji Basic. A jak wiecie jest ona niecodzienna, oczywi,ście pod względem dodatków. Ja osobiście zastanowię się co wybrać, miała być EK, ale dla mnie to jednak trochę za drogo. Na pewno kolekcjonerka znajdzie wielu nabywców… :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować