Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

i wszystko bardzo pieknie tylko ze ja kompa nowego kupuje i nie wiem czy wyskrobam dodatkowa 100 bo chce jak najmocniejszego se kupic... ktos tam pisal czy na core2duo e6300 pojdzie... czlowieku spokojnie ze tak! to ma czestotwliwos 1,86GHz ale jest szybsze nic ten Pentium 4 2,8 i to o sporo a przy tym o wiele wydajniejsze! o wymagania sie musisz martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:36, haryjesion napisał:

Oj zna, zna. Za pomocą słownika dokształcam się regularnie, gdyż nie uznaję tego za żadną
hańbę.

Punkt dla Ciebie.

Dnia 26.06.2007 o 22:36, haryjesion napisał:

Co do Twojej błyskotliwej i napastliwej odpowiedzi - zastanawia mnie nieuzasadniona
chęć konfrontacji, choćby i wirtualno - niewerbalnej - szybko przekartkuj słownik :)

A dziękuję i bez słownika sie obejdzie. Zamieszczając swą wcześniejszą wypowiedź, jednak sprawiałes wrażenie jakobyś tych pojęć nie znał... Mniejsza z tym, dam spokój, bo zaraz oskarżysz mnie o "polowania na czarownice" (poniekąd już to zrobiłeś :P) Tak jest w tej metaforze porównałem forumowiczów do czarownic, a co!

EOT z mojej strony


Swoja droga ciekawym jak jutro będą spisywały się serwery gram.pl, wszak pracownicy spodziewają się nalotu, a tymczasem forum działa nie lepiej od naszego rządu :/ Delikatnie mówiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee... a dla mnie te DVD-Box''y są ohydne i się zawiodłem, jak się okazało, że będą one zamiast

Dnia 26.06.2007 o 22:45, mtwarog napisał:

DigiPak''a, jak dla mnie jest on o wiele lepsze i (wiem, że to głupie) z DigiPak''a unosi się
taki przyjemny zapach, który mógłbym wąchać bez końca (nie jestem żadnym narkomanem, jakby
co :P)


Z digi z NWN2 EK non stop wypadają płytki. Nie wspominając już o trudnościach z włożeniem ich na miejsce... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:52, Dark Demon napisał:

Z digi z NWN2 EK non stop wypadają płytki. Nie wspominając już o trudnościach z włożeniem ich
na miejsce... :/


To jakiś leciwy DigiPak tam dali, ja posiadam wiele płyt wydanych w DigiPak''u m.in. HoMM V, GTA VC czy z muzyki Republika, Evanescence The Open Door i z żadnego nic mi nie wypada, bardzo mocno trzymają zaczepy, i takie wydania o wiele lepiej sie prezentują moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten post widzę co najmniej trzeci raz, ja wiem forum dziś sprawia figle, dubluje wypowiedzi itd. Jednak u Ciebie to raczej nie błąd a spamowanie, czy naprawdę muszę bawić się panelem moderatorskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli już ktoś o to pytał - czyli Wirtualne Pieniądze w przypadku EK to tylko możliwość pokrycia kosztów wysyłki? Nie ma upustu (WP) od ceny gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:40, Inuki napisał:

3 pytanka do CDP (może wreszcie ktoś ze smerfów odpisze):

1. Skoro zapadła decyzja żeby wymienić digipack na pudełka z edycji podstawowe, to rozumiem,
że osoby zamawiające EK również dostaną to "specjalne etui", które ma być dostępne tylko na
gram.pl?

2. Czy wiadomo już coś na temat autografów A. Sapkowskiego i kogoś z ekipy CDP RED (oprócz
standardowego podpisu kogoś z CDP). Dałoby je radę załatwić do EK? Byłby to naprawdę fajny
"gadżet" podwyższający wartość EK i z pewnością większość będzie miała mniejsze opory przed
jej zakupem.

3. Wczoraj napisaliście, że tylko na gram.pl będzie można dostać "dodatkowe etui oraz podwyższonej
jakości instrukcję i poradnik" (dotyczy EP). Na czym ma polegać to "podwyższenie jakości" i
czy też znajdzie się to w EK?


ad 1
patrz nizej na zdanie od: byc powinny...

ad 2
w fabule filmow (zwlaszcza z gatunku sensacji) wystepuja tzw nieoczekiwane zwroty akcji ;)

ad 3
na standardzie w EK w podstawce bonusowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisaliscie wymagania na srednie detale- a moze napiszecie co trzeba miec aby pograc na max detalach? Bo po to sie kupuje gre aby cieszyc sie nia w pelni i widziec jej wszystkie mozliwosci, po ogloszeniu dzisiaj co trzeba miec na srednie detale powaznie sie zastanawiam czy moj Galaxy 7300GT starczy na maxymalne detale i rozdzielczosc 1280x1024 gdyz tylko w takiej gram, w zyciu nie sadzilem ze w przypadku tej gry nie bede wiedzial czy pogram w nia na max detalach, a przeciez Wiedzmin nie ma jakiegos zaawansowanego silnika graficznego, ciekawe co na rekomendowane wymagania bedzie- ram-mam 1 GB -ile bedzie trzeba -2?, a procek-2 rdzeniowy? Jeszcze troche i gra bedzie miala wymagania wyzsze od Obliviona ktory przeciez technicznie jest lepszy z wykorzystaniem PS 3.0 a tutaj nie bedzie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli już ktoś o to pytał - czyli Wirtualne Pieniądze w przypadku EK to tylko możliwość pokrycia kosztów wysyłki? Nie ma upustu (WP) od ceny gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:56, boogie85 napisał:

Ten post widzę co najmniej trzeci raz, ja wiem forum dziś sprawia figle, dubluje wypowiedzi
itd. Jednak u Ciebie to raczej nie błąd a spamowanie, czy naprawdę muszę bawić się panelem
moderatorskim?

jednak nie spam aczkolwiek sry wiem ze i tak mi nie uwierzysz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:44, kiper602 napisał:

Ludzie! Nazekacie na kolekcjionerke za 200zł, gdzie macie BARDZO DUZO "dodatków", a co maja
powiedziec gracze konsolowi gdzie wiekszosc gier premierowych (sama gra, pudełko, instrukcjia)
kosztuje 200zl a nawet czasem wiecej (PS3 w okolicach 300zl)?? Szmiesy mnie ktos kto pisze
ze "nie jest taki po********ny zeby kupowac gre za 200zl" czyli wszycy (kupujacy oryginaly
oczywiscie) konsolowcy są "inni" ??


Popieram! Konsolowcy to też ludzie i mają jeszcze cięższy żywot niż pecetowcy. Ja gierki na PC kupuję okazjonalnie, a jak już kupię to chcę porządne wydanie (tak jak w przypadku "Wiedźmina"). Oprócz kompa mam jeszcze PS2, GC i GBA i te maszynki też potrzebują pożywienia (czyli gier). Ostatnio kupiłem EK "God of War 2" na PS2 za którą dałem prawie 300zł, ale było warto i ani trochę nie żałuję zakupu. Może niektórzy tego nie rozumieją, ale takie wydanie to naprawdę perełka i większość kumpli zazdrości mi tej edycji. W przypadku "Wiedźmina" z pewnością będzie tak samo. Zresztą sama nazwa "edycja kolekcjonerska" mówi chyba sama za siebie: jestem wyjątkowa, unikalna i dla tych, którzy gry kolekcjonują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:58, strajker napisał:

Przepraszam jeśli już ktoś o to pytał - czyli Wirtualne Pieniądze w przypadku EK to tylko możliwość
pokrycia kosztów wysyłki? Nie ma upustu (WP) od ceny gry?

Od pierwszych postów jest rozmowa na ten temat, poczytaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod wymaganiami napisaliscie, że pracujecie nad kodem gry. czy jest więc szansa że gra wogóle pujdzie na takich wymaganiach:
- AMD Sempron Processor 2800+ 1.61 GHz
- 512 MB RAM
- RADEON 9550?
tzn, EK i tak kupie, najwyżej kompa podrasuje, ale chciałbym wiedzieć czy jest szansa że odpali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:44, kiper602 napisał:

Ludzie! Nazekacie na kolekcjionerke za 200zł, gdzie macie BARDZO DUZO "dodatków", a co maja
powiedziec gracze konsolowi gdzie wiekszosc gier premierowych (sama gra, pudełko, instrukcjia)
kosztuje 200zl a nawet czasem wiecej (PS3 w okolicach 300zl)?? Szmiesy mnie ktos kto pisze
ze "nie jest taki po********ny zeby kupowac gre za 200zl" czyli wszycy (kupujacy oryginaly
oczywiscie) konsolowcy są "inni" ??

nie wiem czy zauważyłeś, ale konsolowcy kupują swoje maszynki po preferencyjnych cenach. w przypadku X360 czy PS3 producent konsoli dopłaca pokaźną sumkę do każdej sprzedanej maszyny byle tylko złapać jelenia, który będzie kupował gdy po 300 zł :P a z każdej sprzedanej gry wędrują do producenta konsoli pieniążki za licencje...
rynek PC kieruje się trochę innymi zasadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:03, Mashivi napisał:

Od pierwszych postów jest rozmowa na ten temat, poczytaj ;)


No tak ale ja niem mam czasu na czytanie tylu postów:) - choć jestem już w domu to jeszcze pracuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:44, kiper602 napisał:

Ludzie! Nazekacie na kolekcjionerke za 200zł, gdzie macie BARDZO DUZO "dodatków", a co maja
powiedziec gracze konsolowi gdzie wiekszosc gier premierowych (sama gra, pudełko, instrukcjia)
kosztuje 200zl a nawet czasem wiecej (PS3 w okolicach 300zl)?? Szmiesy mnie ktos kto pisze
ze "nie jest taki po********ny zeby kupowac gre za 200zl" czyli wszycy (kupujacy oryginaly
oczywiscie) konsolowcy są "inni" ??


Jest duża różnica, pomiędzy grami na konsole, a grami na PC, zazwyczaj na konsole są o wiele lepsze (IMO :D), ja sam za Gran Turismo 4 bez żadnych dodatków (tylko box, instrukcja i gra :P) dałem 260zł i nie żałuję żadnej wydanej złotówki, za Driv3ra dałem 240zł, gram do dziś a za wersję na PC dałbym max 20zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:55, mtwarog napisał:

> Z digi z NWN2 EK non stop wypadają płytki. Nie wspominając już o trudnościach z włożeniem
ich
> na miejsce... :/

To jakiś leciwy DigiPak tam dali, ja posiadam wiele płyt wydanych w DigiPak''u m.in. HoMM V,
GTA VC czy z muzyki Republika, Evanescence The Open Door i z żadnego nic mi nie wypada, bardzo
mocno trzymają zaczepy, i takie wydania o wiele lepiej sie prezentują moim zdaniem


A, czyli dobrze myślałem:) Mam u siebie digi ev i dobrze się spisuje bo jest mniejszy, ale ten od Heroesów już trochę gorzej (płytki jednak wypadają). W każdym razie i tak wolę digipacka od zwykłych boxów, jak już napisałeś o niebo lepiej się przezentują i są bardziej funkcjonalne. Oszsz ukatrupię, jakieś lolki psują mi kolekcjonerkę! A może dałoby jednak radę wybrać pomiędzy digi a badziewiem, coo smerfki? :)

PS Przed chwilą dostałem awans:D Pozbyłem się piętna nijakiego przodownika;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować