Zaloguj się, aby obserwować  
Van_Yanek

Cheaterom powiedz NIE !

87 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 20:36, Dincooo napisał:

Co nie zmienia faktu, że komuś psujesz grę. Niezależnie czy jesteś PRO czy nie.

Byc moze, jednak w większości stasuje antycheaty, czyli wpisuje wpisanego cheata przy czym niweluje go wpisaniem róznicy wartości obu cheatów. Tak naprawde to rzadko uzywam ostrzejszych cheatów. Częściej takich które raczej nikomu nie przeszkadzają, a nie raz dają sporo frajdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:40, Flash606 napisał:

I kolejny nowy, który nie przeczytał regulaminu. Tutaj nie obraża sie innych użytkowników.

Zacytuj mi fragment mojego posta w ktorym kogoś uraziłem, hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:41, Moloch93 BF PL napisał:

Zacytuj mi fragment mojego posta w ktorym kogoś uraziłem, hmmm?


"I, prosze cie, nie praw mi debilnych kazan jaki to ja "- malutki a jakże ważny fragment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:31, Moloch93 BF PL napisał:

Brawa za yntelygencje. Noob, inaczej newbie to początkujący , nie cziter. Najwyrazniej za duzo
grasz w Simsy...
I, prosze cie, nie praw mi debilnych kazan jaki to ja jestem zły i ze jestem słaby bo to żałosne,
i mimo wszystko zaliczam sie do szołówki graczy, po prostu nie przyznaje sie do cheatowania.
Cheatuje dość rzadko, najczęsciej za pozwoleniem współuserów, więc raczej nie mam sie co martwic
o ingerencje pb :PPP

Błagam, nie odpowiadaj na tego posta...


Eee... Może nie jestem wyjadaczem gier sieciowych, ale noob To NIE TO SAMO co newbie, uwierz. Noob to np. wczesniej wymienione dziecko neostrady, ktore mimo obycia z gra i znania jej zasad denerwuje innych graczy zachowaniami, ktore zostaly w tejze grze uznane za nooberskie, karalne banem itd. :D. A newbie to normalny nowicjusz, ktoy popelnia irytujace bledy,ale nalezy go za to co najwyzej pouczyc czy odeslac do jakiegos regulaminu. Lub także go zbanować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie tak czasem na odwrót? Cheat w single to jescze nic złego, psujesz sam sobie rozrywkę, w multi jest już gorzej. Jak uzywasz czitów (w multi) to inni są praktycznie bez szans, jest to niesprawiedliwe dla innych moim zdaniem :/.. Proste cziter (w multi) - frajer :P (bez obrazy ;)). Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:44, Flash606 napisał:

> Zacytuj mi fragment mojego posta w ktorym kogoś uraziłem, hmmm?

"I, prosze cie, nie praw mi debilnych kazan jaki to ja "- malutki a jakże ważny fragment.

Rozumiem ze na forum mamy jakiegoś gościa o urzekającej ksywce kazanie...?

Buahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:31, Moloch93 BF PL napisał:

Brawa za yntelygencje. Noob, inaczej newbie to początkujący , nie cziter. Najwyrazniej za duzo
grasz w Simsy...

NOOB czyli inaczej początkujący/słaby/cienki/niedoświadczony/zielony/itd,
i to idealnie pasuje do ciebie, bo tylko ci którzy nie umią grać używają cheatów,
i dlaczego się czepiasz Simsów ?

Dnia 26.06.2007 o 20:31, Moloch93 BF PL napisał:

I, prosze cie, nie praw mi debilnych kazan jaki to ja jestem zły i ze jestem słaby bo to żałosne,

I kto tu jest niby załosny :P

Dnia 26.06.2007 o 20:31, Moloch93 BF PL napisał:

Błagam, nie odpowiadaj na tego posta...

a niby dlaczego nie ?
Nie odbierzesz mi prawa wypowiadania się na forum,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze ja nie jestem początkujący, jeśli to do ciebie nie dociera to poczytaj ssobie kilka postów wyżej. I nie powtarzaj sie bo to cholernie wkurzające, ja w przeciwienstwie do ciebie potrafie czytac...

Dnia 26.06.2007 o 20:46, IMPERATOR1990 napisał:

Nie odbierzesz mi prawa wypowiadania się na forum,

Nie popłacz sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podkreśliłem cały ten fragment po to, abyś zobaczył gdzie złamałeś zasady regulaminu. Ale jak widać nie stać cię na udzielenie mądrej odpowiedzi tylko musisz pisać taki "ynetligentne" (sam już wcześniej użyłeś tego określenia) posty.

A teraz na temat- czasami używam kodów, ale np. Gothicu3 za żadne skarby tego nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:50, Flash606 napisał:

A teraz na temat- czasami używam kodów, ale np. Gothicu3 za żadne skarby tego nie zrobię.

Ja w Gothicu 3 nie uzyłem jeszcze kodu chociaz kilka razy sie otarłem :P W Gothicach nie warto cheatowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Ja robię tak. Najpierw kończę grę bez cheatów, a później kiedy gram już bardzo dla jaj zaczynam "cheatować" (Ach, te rozpierduchy w GTA:SA :D) Jeśli chodzi o cheatowanie w Multi, to rzeczywiście jest to noobowstwo. A dla wszystkich którzy są tego nieświadomi są różnice między noobem a newbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:49, Moloch93 BF PL napisał:

Tyle ze ja nie jestem początkujący, jeśli to do ciebie nie dociera to poczytaj ssobie kilka postów wyżej.

a niby po co ? twierdzisz że każdy kto użyje cheatów w multi żeby być na pierwszym miejscu
jest jakims super doświadczonym graczem ?

Dnia 26.06.2007 o 20:49, Moloch93 BF PL napisał:

I nie powtarzaj sie bo to cholernie wkurzające,

Trochę cenzury by się przydało,( z ortografią też masz kłopoty)

Dnia 26.06.2007 o 20:49, Moloch93 BF PL napisał:

ja w przeciwienstwie do ciebie potrafie czytac...

Wez mnie lepiej nie obrażaj,

Dnia 26.06.2007 o 20:49, Moloch93 BF PL napisał:

> Nie odbierzesz mi prawa wypowiadania się na forum,
Nie popłacz sie...

widzę że szukasz tylko zaczepki jak prawdziwy chuligan,
jak tak dalej pójdzie to myśle że niedługo pożegnamy się z tobą na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24720&pid=41
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24720&pid=37

Nie chce sie kłócić, sorry ze cie obrazalem, prawda jest taka ze naprawde uzywam antycheatów i nie jestem typowym cheaterem. Mój klan tępi cheaterów i w pewnym sensie robie mu w ten sposob na złość :)
Jeszcze raz sorry ze cie obrazalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:02, IMPERATOR1990 napisał:

>
widzę że szukasz tylko zaczepki jak prawdziwy chuligan,
jak tak dalej pójdzie to myśle że niedługo pożegnamy się z tobą na forum

Akurat to jest racja, ale przyjdzie w koncu mod i da mu warna to sie moze uspokoi.
Co do cheatow to jest po prostu chamsto wobec graczy, bo co da wybicie kazdego na god modzie?Co najwyzej bluzgi ziirytowanych graczy.
Do molocha:
Niewazne w jakiej czolowce sie jest i jakim sie jest pr0 oraz uzywa sie antycheatow to jest po prostu noobostwo, a to co teraz piszesz to hipokryzja, niby walczysz z cheatami, a sam cheatujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:11, Hydro2 napisał:

> >
> widzę że szukasz tylko zaczepki jak prawdziwy chuligan,
> jak tak dalej pójdzie to myśle że niedługo pożegnamy się z tobą na forum
Akurat to jest racja, ale przyjdzie w koncu mod i da mu warna to sie moze uspokoi.
Co do cheatow to jest po prostu chamsto wobec graczy, bo co da wybicie kazdego na god modzie?Co
najwyzej bluzgi ziirytowanych graczy.
Do molocha:
Niewazne w jakiej czolowce sie jest i jakim sie jest pr0 oraz uzywa sie antycheatow to jest
po prostu noobostwo, a to co teraz piszesz to hipokryzja, niby walczysz z cheatami, a sam cheatujesz

Edycji nie ma, a twoj post doszedl pare min. przed moim, ale przeczytaj to, chociazby zeby wiedziec co ludzi o takich mysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:09, Moloch93 BF PL napisał:

prawda jest taka ze naprawde uzywam antycheatów i nie jestem typowym cheaterem.

może i nie jesteś ale to popierasz ( i należysz co clanu ACC heh..)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24720&pid=4
i często grasz nie fer wobec uczciwych graczy, :
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24720&pid=41

Dnia 26.06.2007 o 21:09, Moloch93 BF PL napisał:

Mój klan tępi cheaterów i w pewnym sensie robie mu w ten sposob na złość :)

Powinni cię z tego klanu wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może ja też się dołączę... Cheatom i cheaterom - NIE!

Ostatnio w multi (to była strzelanka 2D, Soldat, może niektórym się kojarzy) natknąłem się na cheatera, który biegał z nożem i myślał, że rządzi. Zastoswał bardzo chamski cheat (a może jakiś program miał), który polegał na tym, że nad każdym graczem który się po śmierci respawnował, pojawiał się nad nim i go zabijał. 2 sekund nie można było przeżyć. Później mi się z niego śmiać chciało bo ten cheat "pojawił" go raz poza mapą i nie mógł wrócić. Oczywiście nie obyło się bez bluzgów ze strony uczciwych graczy. W końcu było głosowanie i gość na 30 minut został zbanowany.

Tak więc - cheatom jeszcze raz NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować