Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

KwonHo!

1102 postów w tym temacie

Po każdej walce dostaje się (lub jeśli przegrasz to zostają one zabrane) ladder points - im więcej ich masz, tym wyższa klasyfikacja. Ilość ladder points które dostajesz/zostają ci zabrane zależy od poziomu przeciwnika oraz jego laddera. Ilość wygranych itp. nie mają z tym nic wspólnego - Ja mam 55% wygranych walk, a jestem Warlordem (dzisiaj zostałem tak właściwie :)). Po prostu walczyłem dużo z doświadczonymi graczami Hero oraz innymi Warlordami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 11:36, Eye-Maze napisał:

dziwne...jak zakładam pokój "streak match"...to po pierwszym meczu mnie z niego wywala...o
co lotto? o_O

Bo streak match polega właśnie na tym, że przegrany odpada. :) Chodzi tam o to, żeby utrzymać się jak najdłużej bez porażki. :P Nawet w statystykach danego gracza jest podane, ile ktoś miał najwięcej wygranych z rzędu w takim pokoju. :) Ja ostatnio często właśnie na streakach gram, bo mi się zaczęły podobać. :P A mój rekord to chyba 6, ale pewnie kiedyś się go jeszcze poprawi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 11:50, matiz123 napisał:

> dziwne...jak zakładam pokój "streak match"...to po pierwszym meczu mnie z niego wywala...o

> co lotto? o_O
Bo streak match polega właśnie na tym, że przegrany odpada. :) Chodzi tam o to, żeby utrzymać
się jak najdłużej bez porażki. :P Nawet w statystykach danego gracza jest podane, ile ktoś
miał najwięcej wygranych z rzędu w takim pokoju. :) Ja ostatnio często właśnie na streakach
gram, bo mi się zaczęły podobać. :P A mój rekord to chyba 6, ale pewnie kiedyś się go jeszcze
poprawi. ;)

aha kapuje...taki ostrzejszy deatch match ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 11:57, Eye-Maze napisał:

aha kapuje...taki ostrzejszy deatch match ;p


Raczej nie deatchmatch a coś w stylu "Eliminatora". Starasz się utrzymać jak najdłużej walcząć z kolejnymi graczami, oczywiście życie jest odnawialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:25, xDeuSx napisał:

> aha kapuje...taki ostrzejszy deatch match ;p

Raczej nie deatchmatch a coś w stylu "Eliminatora". Starasz się utrzymać jak najdłużej walcząć
z kolejnymi graczami, oczywiście życie jest odnawialne.


Jeszcze nie grałem w Streak Match. To życie się odnawia jak w Survivalu w Tekkenie? Czy za każdym razem jest pełne? Trzeba będzie spróbować ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 14:07, greg_f napisał:

Jeszcze nie grałem w Streak Match. To życie się odnawia jak w Survivalu w Tekkenie? Czy za
każdym razem jest pełne? Trzeba będzie spróbować ^^


Życie za każdym razem jest pełne. Liczy się tylko liczba wygranych aż do pierwszej porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem ciała ;-/ cały czas rozwijałem tylko TCQ i nawet nie stworzyłem postaci na pozostałych stylach;-/
Teraz żeby utworzyć postać w innym stylu muszę wyłożyć 10.000 co prawda będzie od razu na 8 lvl ale skąd weznę kasę na nowe comba i ciuchy ;-/
Myślę o Judo albo BJ, pierwsze ma zabójcze combo zakończone rzutem za głowę a drugie po prostu rozwałka i destrukcja ;-D

Pytanie : Czy TCQ ma jakiś cios którego nie można zablokować ( póki co na taki nie trafiłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 18:13, sodolis napisał:

Dałem ciała ;-/ cały czas rozwijałem tylko TCQ i nawet nie stworzyłem postaci na pozostałych
stylach;-/
Teraz żeby utworzyć postać w innym stylu muszę wyłożyć 10.000 co prawda będzie od razu na 8
lvl ale skąd weznę kasę na nowe comba i ciuchy ;-/

Eee... Coś chyba źle przeczytałeś. Jeśli masz postać na bodajże 16 levelu to każda jaką stworzysz automatycznie ma 8lvl i dostaje 10.000 kasy.

Dnia 30.08.2007 o 18:13, sodolis napisał:

Pytanie : Czy TCQ ma jakiś cios którego nie można zablokować ( póki co na taki nie trafiłem).

Nie ma ciosów których nie da się zablokować (poza rzutami)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 18:13, sodolis napisał:

Dałem ciała ;-/ cały czas rozwijałem tylko TCQ i nawet nie stworzyłem postaci na pozostałych
stylach;-/

No i dlaczego źle? W każdej chwili można stworzyć kolejną postać na dany styl. Na tym samym koncie.

Dnia 30.08.2007 o 18:13, sodolis napisał:

Teraz żeby utworzyć postać w innym stylu muszę wyłożyć 10.000 co prawda będzie od razu na 8
lvl ale skąd weznę kasę na nowe comba i ciuchy ;-/

Błąd. Nowa postać nic nie kosztuje, a 10k coinsów to ty dostajesz na "rozruch" postaci :)

Dnia 30.08.2007 o 18:13, sodolis napisał:

Myślę o Judo albo BJ, pierwsze ma zabójcze combo zakończone rzutem za głowę a drugie po prostu
rozwałka i destrukcja ;-D

JUDO - lifting throw (albo inne podrzucenie) ~ jab ~ one way ticket = 61 dmg bodajże. Lepsze "ownage!" czyli rough beggining (złamanie w pół) ~ ??? (złamanie nogi/ręki, nazwy nie pamiętam) zakończ to najlepiej skokiem z góry, bo ten kombos ma to do siebie że na 100% (z tego co wiem) gość nie może wstać zaraz po kombosie. Całość zabiera jakieś pół hp, jednak dobicie jest liczone osobno.
BA JI QUAN - zapraszam na Gramsajta (nie nabijam odwiedzin, obecnie ten gramsajt prowadzę ja, jednak dostęp mają do niego 3 osoby).

Dnia 30.08.2007 o 18:13, sodolis napisał:

Pytanie : Czy TCQ ma jakiś cios którego nie można zablokować ( póki co na taki nie trafiłem).

Bez sensu takie ciosy, bo byłyby one nagminnie używane (spam). Z tego co wiem, potęga TCQ to podbicie, i dowolne zakończenie. Podbicie też dowolne. Oczywiście wszystko z venoma albo ??? (tej drugiej postawy ;p) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram TK. Ten styl walki jest dla mnie najlepszy. Mocne, szybkie ciosy dolnymi kończynami, a nie zabawa z przeciwnikiem rękoma jak w MT:D Jeżeli ktoś chciałby się ze mną zmierzyć- nick MrocznyMrok, level 7, master level 1:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 10:46, mroczny mrok napisał:

Ja gram TK. Ten styl walki jest dla mnie najlepszy. Mocne, szybkie ciosy dolnymi kończynami,
a nie zabawa z przeciwnikiem rękoma jak w MT:D Jeżeli ktoś chciałby się ze mną zmierzyć- nick
MrocznyMrok, level 7, master level 1:D

Błąd, widać że grałeś z samymi początkującymi w MT. Ja grałem z takim MT na 15 lvlu, to potrafił połączyć kombinacje przede wszystkim nogi i rąk. Ten styl jest ogólnie nudny, ale jeśli się zaprzesz to możesz niezłe kombosy robić. Ja pamiętam, jak kiedyś miałem hero lvl 1 :P ale już nie chcę mi się grać, prawie wszystkie style znam (oprócz TK, ale jakoś mi nie podchodzi). Jednak zawsze służę poradą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej przerwie znowu wciągnęło mnie Kwonho. I teraz pamiętacie jak dawałem screena z Bug Reporterem ? Tzn. tylko podczas treningu wywala mnie z gry i pojawia się komunikat taki jak na screenie. Napisaliście tutaj, że to dopiero wersja betka wiec takie problemy mogą sie zdarzać, ale mi zawsze wyskakuje to przy treningu. Chwilę poćwiczę ciosy, a tutaj znowu ten komunikat - jest to bardzo wkurzające :| Nie da się temu jakoś zaradzić ?

20070831151855

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:19, Gryczka napisał:

Po krótkiej przerwie znowu wciągnęło mnie Kwonho. I teraz pamiętacie jak dawałem screena z
Bug Reporterem ? Tzn. tylko podczas treningu wywala mnie z gry i pojawia się komunikat
taki jak na screenie. Napisaliście tutaj, że to dopiero wersja betka wiec takie problemy mogą
sie zdarzać, ale mi zawsze wyskakuje to przy treningu. Chwilę poćwiczę ciosy, a tutaj znowu
ten komunikat - jest to bardzo wkurzające :| Nie da się temu jakoś zaradzić ?

Mi zawsze wyskakuje błąd gdy z menu ciosów podczas treningu wybiorę mid reserval ;-)
Żadnych innych błędów nie miałem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 19:46, patrYX93 napisał:

Błąd. Nowa postać nic nie kosztuje, a 10k coinsów to ty dostajesz na "rozruch" postaci :)

To to rozumiem :-)

Dnia 30.08.2007 o 19:46, patrYX93 napisał:

> Myślę o Judo albo BJ, pierwsze ma zabójcze combo zakończone rzutem za głowę a drugie po
prostu
> rozwałka i destrukcja ;-D
JUDO - lifting throw (albo inne podrzucenie) ~ jab ~ one way ticket = 61 dmg bodajże. Lepsze
"ownage!" czyli rough beggining (złamanie w pół) ~ ??? (złamanie nogi/ręki, nazwy nie pamiętam)
zakończ to najlepiej skokiem z góry, bo ten kombos ma to do siebie że na 100% (z tego co wiem)
gość nie może wstać zaraz po kombosie. Całość zabiera jakieś pół hp, jednak dobicie jest liczone
osobno.
BA JI QUAN - zapraszam na Gramsajta (nie nabijam odwiedzin, obecnie ten gramsajt prowadzę ja,
jednak dostęp mają do niego 3 osoby).
> Pytanie : Czy TCQ ma jakiś cios którego nie można zablokować ( póki co na taki nie trafiłem).

Bez sensu takie ciosy, bo byłyby one nagminnie używane (spam).

Ale BJQ ma chyba jeden cios, którego nie można zablokować? można tylko zrobić unik.

Dnia 30.08.2007 o 19:46, patrYX93 napisał:

Z tego co wiem, potęga TCQ to
podbicie, i dowolne zakończenie. Podbicie też dowolne. Oczywiście wszystko z venoma albo ???
(tej drugiej postawy ;p) .

Ja nazywam go przyczajeniem:-)
Wszystko się zgadza, tylko podczas przyczajenia, jestem bardzo narażony ma ataki z dystansu ;-( Każdy dobry TK lub BJQ zdmuchnie mnie z maty ;-) O Venomie już nie wspomnę bo tu w ogóle nie ma ruchu. Nie narzekam jednak bo rozwinięcia są naprawdę urozmaicone :-) mój ulubiony to Dragonfly :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:19, Gryczka napisał:

Po krótkiej przerwie znowu wciągnęło mnie Kwonho. I teraz pamiętacie jak dawałem screena z
Bug Reporterem ? Tzn. tylko podczas treningu wywala mnie z gry i pojawia się komunikat
taki jak na screenie. Napisaliście tutaj, że to dopiero wersja betka wiec takie problemy mogą
sie zdarzać, ale mi zawsze wyskakuje to przy treningu. Chwilę poćwiczę ciosy, a tutaj znowu
ten komunikat - jest to bardzo wkurzające :| Nie da się temu jakoś zaradzić ?


Też czasem wyskakuje mi takie okienko, ale dzieje się to przeważnie podczas "zmuszania" komputera do zaprezentowania ciosu, najczęściej w Judo. Jak już wspominałem, to jedynie beta, takie błędy - mam nadzieję - zostaną poprawione w pełnej wersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:29, xDeuSx napisał:

Też czasem wyskakuje mi takie okienko, ale dzieje się to przeważnie podczas "zmuszania" komputera
do zaprezentowania ciosu, najczęściej w Judo.

Tak, zapomniałem o tym napisać. Styl Judo ma chyba najbardziej skomplikowane ciosy i może dlatego gra akurat wtedy sie wiesza ;) Teraz jednak już zrozumiałem co i jak, i kiedy wchodzę w trening i cwicze swoje ciosy,w ogóle nie włączam "pokazówek"
>Jak już wspominałem, to jedynie beta, takie błędy

Dnia 31.08.2007 o 17:29, xDeuSx napisał:

- mam nadzieję - zostaną poprawione w pełnej wersji...

Tak jak dodałeś miejmy nadzieję, że w pełnej wersji będzie lepiej, a tymczasem trza czekać na kolejny patch. No własnie, widzieliscie ze na (chyba tak to sie nazywa ) lobby głównym wyskakuje napis o dodaniu 23 nowych ciosach w kolejnym updacie ?
Btw. A i w Kwonho chyba coraz mniej gramowiczów... kiedy zakładam pokój "gram.pl" jakoś nikt nie kwapi się aby wejść - może mnie nie lubią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:19, Gryczka napisał:

[problem]


To jest po prostu bug, ja też go mam. Jak naciskam jakiś kombos który ma wykonać moja postać to często tak jest. Ale od czego są fora, napiszę na forum ten bug, może mają odpowiednią rubrykę i jakiś GM to przeczyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, tak jak podejrzewałem - mnie się gra spodobała, pokazałem ją koledze, on już wbił 4 level, teraz robi konto bratu... pewnie jeszcze wciągnie w to swojego kuzyna... Całe Warpno będzie grać w KwonHo! Koniec z Tibią! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KwonHo ostatnio schodzi na psy... Szczególnie gracze. Np. już kilkakrotnie po wygraniu walki ( uczciwie, bez spamu i hero ) oberwałem komentarzem w stylu "Lucky bitchhh", "fuckin noob" itp. Czyżby KH zmieniało się w drugą Tibię pod względem kultury osobistej graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować