Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

KwonHo!

1102 postów w tym temacie

Ktoś doradzi noobowi jakie wybierać serwery na początek? Zobaczyłem jeden "1 lvl", wszedłem, a tam sobie stał gość na co najmniej 5 levelu i zmiótł mnie jednym combosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 22:14, Qbli napisał:

Ktoś doradzi noobowi jakie wybierać serwery na początek? Zobaczyłem jeden "1 lvl", wszedłem,
a tam sobie stał gość na co najmniej 5 levelu i zmiótł mnie jednym combosem...

W opcjach na ekranie wyboru serwera zaznacz sobie, by pokazywało ci tylko europejskie serwery - to wyeliminuje część lagów. Im więcej graczy, tym więcej expa, choć większa szansa na lagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już to rozgryzłem. Nawet wygrałem jedną walkę :D Mój przeciwnik wywalał serię skomplikowanych kombosów, a ja po prostu trzymałem A :) Potem Blade Kick, parę ciosów w locie i udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące rejetracji.
Zarejestrowałem się na stronie i przeczytałem, że wysłali mi maila aktywacyjnego. Problem jest taki, że czekam na niego od wczoraj, a jego nie widać. Czy to wina tego, że mail mam na wp, a nie na gmail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 20:30, mroczny mrok napisał:

Mam pytanie dotyczące rejetracji.
Zarejestrowałem się na stronie i przeczytałem, że wysłali mi maila aktywacyjnego. Problem jest
taki, że czekam na niego od wczoraj, a jego nie widać. Czy to wina tego, że mail mam na wp,
a nie na gmail?

Na wp ani podobnych nie dojdzie, załóż gmaila ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2007 o 20:31, sodolis napisał:

Na wp ani podobnych nie dojdzie, załóż gmaila ;-)

Dzięki, tak myślałem. To ja się męczę, to ja się trudzę, a to takie proste.:D No ale trudno, przynajmniej grę już ściągnąłem. Teraz tylko trza zrobić nowe konto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś wieczorem (po 22) albo kiedyś chciał się ze mną zmierzyć to zapraszam;-) sodolis1 często mam swój pokój ;-).
Rozsądnie wybieraj styl walki bo różnią się jak ogień i woda ;-) najlepiej spróbuj wszystkich i wtedy podejmij decyzję :-) Aha i na początku nie rzucaj rękawicy osobą z poziomami 6+, unikałbym też Judoków i BJ ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak JD i BJ są wyjątkowo trudni...gram TC 14lvl, a czasami z JD na 8 lvl-u nie mogę sobie poradzić :)
Najlepiej stać daleko...potem podbiec jakiś combos i dać dyla ;p...a jak złapie Cię on i wykona jakiegoś combosa...no to już często po walcie ;/
A BJ ma takie ataki, że nawet ciągłe trzymanie A nic nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:07, Eye-Maze napisał:

O tak JD i BJ są wyjątkowo trudni...gram TC 14lvl, a czasami z JD na 8 lvl-u nie mogę sobie
poradzić :)
Najlepiej stać daleko...potem podbiec jakiś combos i dać dyla ;p...a jak złapie Cię on i wykona
jakiegoś combosa...no to już często po walcie ;/
A BJ ma takie ataki, że nawet ciągłe trzymanie A nic nie daje...

Masz 14 TC :-) hehe no to przybij piątkę wczoraj awansowałem na 14 (też TCQ):-D Jakiś sparing, trzeba będzie zrobić umiejętności porównać ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:10, sodolis napisał:

> O tak JD i BJ są wyjątkowo trudni...gram TC 14lvl, a czasami z JD na 8 lvl-u nie mogę
sobie
> poradzić :)
> Najlepiej stać daleko...potem podbiec jakiś combos i dać dyla ;p...a jak złapie Cię on
i wykona
> jakiegoś combosa...no to już często po walcie ;/
> A BJ ma takie ataki, że nawet ciągłe trzymanie A nic nie daje...
Masz 14 TC :-) hehe no to przybij piątkę wczoraj awansowałem na 14 (też TCQ):-D Jakiś sparing,
trzeba będzie zrobić umiejętności porównać ;-P

No jasne ;p ale ja już jestem blisko 15 lvl-a...a jaki masz tytuł? Bo ja master1 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:11, Eye-Maze napisał:

No jasne ;p ale ja już jestem blisko 15 lvl-a...a jaki masz tytuł? Bo ja master1 lvl

Najczęściej mastera 1 lub 2 ale ostatnio po urlopie wróciłem i spadłem do experta chyba 2 ale wszystko jest do nadrobienia w jeden/dwa dni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:18, sodolis napisał:

> No jasne ;p ale ja już jestem blisko 15 lvl-a...a jaki masz tytuł? Bo ja master1 lvl
Najczęściej mastera 1 lub 2 ale ostatnio po urlopie wróciłem i spadłem do experta chyba 2 ale
wszystko jest do nadrobienia w jeden/dwa dni;-)

ja się zastanawiam...co zrobić żeby w końcu zdobyć hero ;p...już część combosów umiem...ale chyba jeszcze trochę muszę się więcej ich nauczyć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:07, Eye-Maze napisał:

O tak JD i BJ są wyjątkowo trudni...gram TC 14lvl, a czasami z JD na 8 lvl-u nie mogę sobie
poradzić :)
Najlepiej stać daleko...potem podbiec jakiś combos i dać dyla ;p...a jak złapie Cię on i wykona
jakiegoś combosa...no to już często po walcie ;/
A BJ ma takie ataki, że nawet ciągłe trzymanie A nic nie daje...

No właśnie o to chodzi, ty atakujesz i BJ wykonuje następnie morderczą kontrę. JD jest ok, ktoś myśli że on tylko umie łapać. Ale JD nie polega na staniu i łapaniu jak debil, tylko np przeturlaniu się, złapaniu, kopnięcia z podeszwy itp itd. Jednak nic nie zmienia faktu, że robiąc lifting throw ~ one way ticket ~ dobicie zabierasz dużo życia. Albo jest też jeden fajny trick, polegający na złapaniu, bodajże połamania ręki, potem nogi i na końcu dobicie z góry- ten trick jest taki że 90% nie zdąży po nim wstać. Cały trick zajmuje połowę hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:20, Eye-Maze napisał:

> > No jasne ;p ale ja już jestem blisko 15 lvl-a...a jaki masz tytuł? Bo ja master1
lvl
> Najczęściej mastera 1 lub 2 ale ostatnio po urlopie wróciłem i spadłem do experta chyba
2 ale
> wszystko jest do nadrobienia w jeden/dwa dni;-)
ja się zastanawiam...co zrobić żeby w końcu zdobyć hero ;p...już część combosów umiem...ale
chyba jeszcze trochę muszę się więcej ich nauczyć ;p

Ja wykorzystuje większość comb oprócz tych wymagających wciśnięcia ukośnej strzałki (nigdy mi nie wychodzą;-) )
Jak chcesz mieć hero to otwórz pokój i walcz jak masz pewność wygranej, nie praktykowałem tego sposobu ale ta klasyfikacja chyba opiera się na ilości wygranych walk ( nie wiem czy poziom pokonanego ma jakieś znaczenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:33, sodolis napisał:

Ja wykorzystuje większość comb oprócz tych wymagających wciśnięcia ukośnej strzałki (nigdy
mi nie wychodzą;-) )

Tak daleko nie dojdziesz, zapewniam :P

Dnia 27.08.2007 o 21:33, sodolis napisał:

Jak chcesz mieć hero to otwórz pokój i walcz jak masz pewność wygranej, nie praktykowałem tego
sposobu ale ta klasyfikacja chyba opiera się na ilości wygranych walk ( nie wiem czy poziom
pokonanego ma jakieś znaczenie).

O tak, ma znaczenie. Od poziomu innego gracza zależy ilość expa, no i czasem umiejętności :) A Klasyfikacja opiera się na ilość wygranych na przegraną bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:46, patrYX93 napisał:

> Ja wykorzystuje większość comb oprócz tych wymagających wciśnięcia ukośnej strzałki (nigdy

> mi nie wychodzą;-) )
Tak daleko nie dojdziesz, zapewniam :P

W TC używa się ukośnej strzałki chyba tylko w 2 uderzeniach:
-wjazd nogą i następnie uderzenie kolanem i
-uderzenie barkiem z przykucnięcia (to akurat mi wychodzi:-) )

Dnia 27.08.2007 o 21:46, patrYX93 napisał:

> Jak chcesz mieć hero to otwórz pokój i walcz jak masz pewność wygranej, nie praktykowałem
tego
> sposobu ale ta klasyfikacja chyba opiera się na ilości wygranych walk ( nie wiem czy poziom

> pokonanego ma jakieś znaczenie).
O tak, ma znaczenie. Od poziomu innego gracza zależy ilość expa,

Tak ale to ma znaczenie w zdobywaniu poziomów podstawowych ale nie expert master hero itd.

Dnia 27.08.2007 o 21:46, patrYX93 napisał:

A Klasyfikacja opiera się na ilość wygranych na przegraną bodajże.

No tutaj mam właśnie problem ja mając mastera 2 mam 47-48% wygranych walk a moja siostra ma wydranych 56% walk i jest expertem 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować