Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe platyny już w sprzedaży!

42 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 15:20, lib napisał:

Proszę o odpowiedź na moje pytanie: Kiedy Neverwinter Night 2 w platynowej kolekcji będzie
dostępne w sklepie gram.pl?

Jak pozbędą się zalegających wydań premierowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to trzy bardzo dobre tytuły. W sumie najbardziej bym chciał mieć NWN2 ale i w Settlersów kiedyś się grało i pamiętam, że to dobra gierka:), a o CoH same dobre rzeczy słyszałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko będę miał kase, to zamawiam Neverwinter Nights II. Opłaca się kupić tą grą, bo dodatkowo przecież ruszył oficjalny serwer tej gry w Polsce. Będzie niezła jazda, bo są różne konkursy związane z tym serwerem, z tego co wiem to będzie trzeba czegoś tam szukać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezłe wydanie NWN2! Jakiś czas temu zakupiłem Diamentową Edycję pierwszej części, muszę teraz poważnie pomyśleć o zakupie tej części, będę miał do kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:15, Valkanis napisał:

Hej, dlaczego nie chce mi nikt odpowiedzieć?


Bo nie chce?
Bo nie ma takiego obowiązku?
Bo wszyscy dostali bana?

Mod jest już do ściągnięcia. Oczywiście za nic się nie dało wrzucić gdzieś linka tylko ukryć go trzeba było wraz ze stroną z bonusami do gier z XKN i PK.

Link : http://www.gram.pl/!xkn_bonus.asp

I tak do ekipy zapytanie. Zrobicie porządek z tą stroną z bonusami? Po co tak to ukryte jest, żeby wejść na strone albo musze szukac na forum linka, albo grzebac w skrzynce w poszukiwaniu odpowiedniego maila po rejestracji gry z XKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Linka to znalazłem na własną ręke wcześniej, ale irytuje mnie fakt, że linka do strony z bonusami musze szukać na skrzynce pocztowej. Nie można dodać tego w "Moje konto" jakoś, o wiele łatwiej by było. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nowych platyn to chyba się skusze na Company of Heroes. Myślałem o kupnie tej gry, ale odstraszała mnie cena. Teraz jest ok, więc chyba sobie sprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 12:24, Mistic napisał:

Nie ma sprawy. Linka to znalazłem na własną ręke wcześniej, ale irytuje mnie fakt, że linka
do strony z bonusami musze szukać na skrzynce pocztowej. Nie można dodać tego w "Moje konto"
jakoś, o wiele łatwiej by było. :-)

Przepraszam za offtop: szykujemy zmiany, będzie łatwiej.
W przyszłym tygodniu pojawią się dodatki do tych nowych platyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować