Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

258 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 16:38, Magwisienka napisał:

Całe szczęście, że udało mi się zamówić swój egzemplarz :)


Mi zaraz po Tobie się udało;))
Tylko Ty otrzymałaś tego drugiego maila a ja nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pozostaje pogratulować CDP takich wyników sprzedaży. Żeby zdobyć EK trzeba było być cierpliwym no i mieć szczęście. U mnie ta kombinacja zadziałała i jestem szczęśliwym posiadaczem EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jestem tym jednym z 2999. szczęśliwców z EK Wiedźmina. :) Gratulacje CDP! Piękny wynik sprzedarzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, którym się nie udało zamówić Edycji Kolekcjonerskiej przypominam, że jest jeszcze cień szansy otrzymania własnego egzemplarza tej gry. Obecnie wszyscy jedynie zarezerwowali swój egzemplarz Wiedźmina, co nie jest równoznaczne z zakupem. Statystycznie wydaje mi się to niemożliwe by na 3000 osób wszyscy co do jednego zdecydowali się opłacić zamówienie jak przyjdzie co do czego. Zatem we wrześniu, do sklepu gram.pl na pewno trafi kilkanaście albo i kilkadziesiąt pudełek EK, które będzie można zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu sie dziwic.... ile sklepow w polsce ze sprzetem komputerowym??? Niezapominajcie ,ze one tez zamawialy.... tak czy siak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z tym drugim mailem?? mam złożone zamówienie wybrany rozmiar koszulki ale żaden drugi mail nie przyszedł, zamówienie złożyłem wczoraj po 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście ja zdążyłem zamówić swój egzemplarz edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina. Ale czy faktycznie wszystkie się rozeszły, czy niektórzy nieumyślnie zamówili więcej egzemplarzy? Czy sprawy problematycznych zamówień zostały już wyjaśnione? No i ciekaw jestem jak dużo egzemplarzy zostanie po niepotwierdzonych zamówieniach...
Tak czy tak - zainteresowanie grą jest naprawdę ogromne, bo przecież gdyby tak nie było, to czy zaistniałyby takie problemy z serwerami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zdążyłem zamówić może nawet jako jeden z pierwszych , kto to wie dowiem sie dzisija gdy bedzie opublikowanie wyników :D A zniesienie ceny przez CDP jest naprawde miłym gestem dla tych którzy nie mogli zamówić Ek gry wszechczasów;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 16:36, elekrin napisał:

2999*199.99 = 599770 Ładny zysk ma CDP ;P Oby ta suma spowodowała niższą cenę gier :)


A koszty produkcji, prawa autorskie, płace pracowników etc. gdzie uwzględniasz?:))
Czyli zysk CDP to jakieś 20/30 procent od podanej przez ciebie sumy!

_____________________

Moja (szarego gracza) rada dla CD Projektu: na przyszłość CD Projekt nie powinien wstępnie ograniczać ilość egzemplarzy (bo tworzy m.in. wąskie gardło) tylko ustalić, że np. przez dwa tygodnie zbiera zamówienia na jakąś EK a dopiero potem dostosować nakład do ilości otrzymanych zamówień plus jakiś tam jeszcze drobny procent (dla sklepów, marketów etc.).

I Wy (tzn. CD Projekt) na tym skorzystacie (finansowo) i klienci nie będą godziny tracić wzgl. odchodzić z kwitkiem!
Bo inaczej albo robicie za mało (np. vide EK "Wiedźmina") albo za dużo (np. EK Hirosów V i EK Rise of Nation L.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 16:46, Domind napisał:

A o co chodzi z tym drugim mailem?? mam złożone zamówienie wybrany rozmiar koszulki ale żaden
drugi mail nie przyszedł, zamówienie złożyłem wczoraj po 13.


O ten drugi mail się nie martw;) Jeśli masz Wiedźmina EK czy zwykłego w "Moich zamówieniach" To jest dobrze;)
To są pewne informacje;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, na samej edycji kolekcjonerskiej gry Wiedźmin zarobili 596 801 złotych! Pewnie za granicą też będą jeszcze EK, więc pomyślcie ile na tym kasy zyskali :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować