Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

258 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 17:42, mooman napisał:

A pamięta ktoś może szczegóły dotyczące rozmiarów koszulek? Były kiedyś podane jakieś wymiary
odpowiadające oznaczeniom literowym, ale nie pamiętam gdzie to było...


http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1533

@ SzaacH - a jak to jest z tymi wymiarami koszulki ?? szerokosc mierzona od konca jednego rekawa do drugiego czy szerokosc w torsie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 17:57, wujaszek napisał:

Wie ktoś kiedy będzie dostępna lista nicków z numerami EK? Bo miała być, a na razie coś jej
nie widać.


Czytaj wcześniejsze posty... :/ W poniedziałek wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że zły..... po pierwsze ktoś na forum z CDP napisał że to forma reklamy, po drugie może odrazu dajmy EL za 5 000 zł z wyposażeniem Wiedźmina dla realizmu, kolekcjonerska niech kosztuje 3 tys., a zwykłą za 300 zł dla takich cieniasów co tylko tyle kasy mają bo jeszcze nie pracują niech mają ochłapy tzn. samą gre, najlepiej przegrywaną niech im przyślą wpapierowym opakowanku żeby więcej zarobić.... sobie najpierw to przemyśl dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 17:57, wujaszek napisał:

Wie ktoś kiedy będzie dostępna lista nicków z numerami EK? Bo miała być, a na razie coś jej
nie widać.


W poniedziałek opublikują listę szczęśliwców którzy nabyli Ek wraz z numerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:03, lukesky16 napisał:

Rozmiar jest stały chyba dla wszystkich marek, luknij na jakiejś swojej koszulce :))


No wlasnie czasem sa takie rozbierznosci ze XXL=L :P a niektore maja np.: taka sama szerokosc a w dlugosci roznia sie o kilkanascie cm :P mimo ze ten sam rozmiar ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście zamówiłem swój egzemplarz EK, szkoda, że ta lista będzie dopiero w poniedziałek wieczorem, bo w poniedziałek po południu najprawdopodobniej wyjeżdżam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to zmierz wysokość, luknij gdzie taka jest i wtedy porównaj szerokość z listy z twoimi bluzkami, rękawki mają po ok. 15 cm w sumie 30 to się obczaisz czy siemierzy z nimi czy bez nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:02, lukesky16 napisał:

Oczywiście że zły..... po pierwsze ktoś na forum z CDP napisał że to forma reklamy,


Nie widziałem dokumentów finansowych/kosztorysów i nie wierzę w to - ten ktoś może być niedoinformowany lub się mylić lub po prostu (bez urazy) wprowadzać w błąd umyślnie.

CD Projekt nie może sobie pozwolić na wydanie prawie (ponad?) 3 tysięcy egzemplarzy EK nie mając z tego jakiegoś zysku - policz sobie jaki to jest duży koszt - jak to zaksięgują? Jako darowizna? Reklama?
Skarbówka za 35 zł wisiała mi nad głowa dwa lata temu przy obrotach (...) ß własna Cenzura:)
Wolne żarty!

Moim zdaniem EK daje taki sam zysk per saldo jak edycja podstawowa.

A mnie naprawdę nie cieszy że ja mam coś co inni też chcieli mieć i maja pieniądze lecz nie mieli szans zamówić sobie - bo wyjątki to ja mam w zupełnie innej dziedzinie - rzeczy które zostały wykonane w małym nakładzie lub jednostkowo a nie w nakładzie 3 czy 5 tysięcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oprócz 2999 egzemplarzy poszło jeszcze troszku mejli z podziękowaniami za zamówienie EK do osób... którego tego nie uczyniły :) . A przynajmniej do mnie...

Powiem Wam, że szczęka zatrzymała mi się na podłodze, kiedy dziś rano przeczytałem radosną informację, iż należy mi się EK, i że to ja sam się do tego przyczyniłem :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:00, Morfieusz napisał:

@ SzaacH - a jak to jest z tymi wymiarami koszulki ?? szerokosc mierzona od konca jednego rekawa
do drugiego czy szerokosc w torsie ? :P



Szerokość to wymiar koszulki w miejscu odpowiadającym klatce piersiowej :)
Najlepiej zmierzcie szerokość swoich koszulek zaraz pod rękawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować