Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

Chciałem sobie założyc konto na itones store aby moc jaks gre sobie pobrac ale slyszalem ze lepiej sie rejstrowac podajac fikcyjne dane i jako kraj wybrac US. I tu mam pytanie czy to jest legalne i jak jest to jak zmienic kraj:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 15:00, Grzybek90 napisał:

Chciałem sobie założyc konto na itones store aby moc jaks gre sobie pobrac ale slyszalem
ze lepiej sie rejstrowac podajac fikcyjne dane i jako kraj wybrac US. I tu mam pytanie
czy to jest legalne i jak jest to jak zmienic kraj:P?


Przepraszam za pozna odpowiedz. Konto na iTunes mozesz zalozyc rejestrujac sie jako np. mieszkaniec USA. Rzecz w tym, ze bedziesz musial podac dane karty kredytowej, ktora zostala wydana w USA. Karty wydanej w Polsce program po prostu nie przyjmie. Ja chcac nie chcac korzystam z polskiej wersji sklepu, ale sprawdze czy bedzie mi dzialal ten Irlandzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 13:27, zerohunter napisał:

Slyszałem o kilku przypadkach wybuchającego IPhona, jakie macie zdanie na ten temat?


Dowolna bateria z komórki wybuchnie jeśli zostawisz ją w pełnym słońcu, w samochodzie, gdzie temperatura przekracza te dozwolone w instrukcji 40 stopni. Telefony nie mają w sobie chłodzenia, więc trzeba z nimi uważać w wielkie upały.
iPhone ot tak sobie nie wybucha, jedynie z powodu przegrzania, a to nie jest tak łatwe do osiągnięcia - po prostu jak telefon robi się zbyt gorący, chowasz go, a nie czekasz aż zacznie parzyć łapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś pomysł na przedłużenie żywotności baterii 3g ?
Albo jakiś gadżet dzięki któremu sprawnie naładuję go w warunkach polowych ? :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym temacie narzekanie chłopie odstawiasz, zamiast javy mamy appstore wypakowany grami po brzegi, więc nie płacz tak bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 08:51, Cirno napisał:

Jakiś pomysł na przedłużenie żywotności baterii 3g ?
Albo jakiś gadżet dzięki któremu sprawnie naładuję go w warunkach polowych ? :3


Poszukaj na Allegro zewnętrznych baterii (podałbym linki, ale nie można chyba reklamować aukcji), może są mało poręczne, ale całkiem dużo trzymają, z tego, co słyszałem. Widziałem też takie baterie w formie etui - co już wygląda całkiem sensownie. Tylko uwaga - nie kupuj podróbek i podejrzanego sprzętu!

Co do gier - są Wormsy, jest klon Diablo, NFS, coś w stylu Guitar Hero, a nawet Heroes i Warcraft pod innymi nazwami. Nie licząc ogromu mniej poważnych tytułów - w węża na iPhone też da się zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, miały być kiedyś do telefonów baterie słoneczne i korbki;p

Ale nie mam się co martwić o javę bo narazie zbieram na kompa, a iPhone mi wpadł w oko, bo brat ma komis, i mój kumpel przyniósł do ściągnięcia simlocka, ale nie wiedziałem gdzie się sim wkłada i się nie pobawiłem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 11:40, Wojman napisał:

Osobiscie bardzo intensywnie korzystam z mojego iPhone 3GS. Dlatego tez w pracy trzymam
ladowarke z zestawu, a w domu telefon laduje przez komputer.


Też ostro używam GS''a, jednak dość często gubi zasięg - nie wiesz co zrobić aby jakoś to polepszyć? ("normalna" komórka ma 2 kreski a iphone w tedy ledwo jedną i na przemian "szukam sieci"...). Trochę to dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 14:11, Cirno napisał:

Jaką masz sieć ?
Jeśli Plusa, to się nie dziw :3


Orange :) W orange łatwiej o 3gs''a, ale co ja się najeździłem po salonach to moje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 13:48, Czternasty napisał:

Też ostro używam GS''a, jednak dość często gubi zasięg - nie wiesz co zrobić aby jakoś
to polepszyć? ("normalna" komórka ma 2 kreski a iphone w tedy ledwo jedną i na przemian
"szukam sieci"...). Trochę to dziwne :)


Juz mialem sie pytac w jakiej masz sieci, ale Cirno mnie wyprzedzil. Moja rada - jesli mozesz to przejdz do Ery. O Orange ich sieci, zasiegu i "promocjach" cos niecos wiem, pracowalem w grupie TP. iPhone 3GS w salonie Ery dostalem bez problemu. Zadzwonilem do salonu i po prostu sie zapytalem czy sa. Pan na magazynie sprawdzil i powiedzial, ze sa. Godzine pozniej podpisywalem dwuletni kontrakt z Era.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 19:07, Wojman napisał:

Juz mialem sie pytac w jakiej masz sieci, ale Cirno mnie wyprzedzil. Moja rada - jesli
mozesz to przejdz do Ery. O Orange ich sieci, zasiegu i "promocjach" cos niecos wiem,
pracowalem w grupie TP. iPhone 3GS w salonie Ery dostalem bez problemu. Zadzwonilem do
salonu i po prostu sie zapytalem czy sa. Pan na magazynie sprawdzil i powiedzial, ze
sa. Godzine pozniej podpisywalem dwuletni kontrakt z Era.


Niestety posiadam jak ty, dwuletni kontrakt z orange. Myślałem nad erą (czekałem miesiąc na iphone w orange a w erze już był), ale znajomo poradzili mi pozostać w orange - ponoć w erze są problemy z siecią, kłamliwe promocje itp. No nic, muszę przygotować się w takim razie na siedzenie bliżej okna ;) Swoją drogą ja swojego gs''a w ostatniej chwili upolowałem w jednym z salonów, całkiem przypadkiem jak dzwoniłem do któregoś z moejj listy 20 salonów w okolicy (wszędzie było nie mamy, i nie wiemy kiedy będziemy mieli). Chciałem kolor czarny, ale był tylko biały i w sumie nie żałuję - biały imo ładniejszy tak koniec końców.

PS Pracowałeś w grupie TP, mam pytanie - jakie jest powiązanie orange z tp? Od początku byli razem czy jakoś później się "zgadali"? Sorry jeśli to głupie pytanie, nie jestem biegły w tej działce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 19:53, Czternasty napisał:

ponoć
w erze są problemy z siecią, kłamliwe promocje itp.


Zmajdz mi w Polsce siec, z ktora nigdy nie ma problemow. Jesli wlasnie o problemy z siecia to Orange jest przodownikiem w tej kwestii. Podobnie jak z klamliwymi promocjami.

Dnia 15.08.2009 o 19:53, Czternasty napisał:

Chciałem kolor
czarny, ale był tylko biały i w sumie nie żałuję - biały imo ładniejszy tak koniec końców.


Ja kupilem czarny. Pan z obslugi sie zapytal w jakim kolorze chce, poprosilem o czarny i dostalem. Dodam, ze iPhone 3GS kupilem w dniu debiutu tego telefonu na Polskim rynku czyli 31 lipca.

Dnia 15.08.2009 o 19:53, Czternasty napisał:

PS Pracowałeś w grupie TP, mam pytanie - jakie jest powiązanie orange z tp?


Nie wiem dokladnie jak to bylo i mowiac szczerze nie specjalnie mnie to interesowalo. Ale jak beda do Ciebie dzwonic z TP albo Orange z propozycja obnizenia cen to nim sie zdecydujesz to przelicz wszystko dokladnie z kalkulatorem w rece (moze byc tez z iPhone, jest bardzo wygodny :)), bo moze sie okazac, ze zamiast placic mniej bedziesz placil wiecej w zamian majac zupelnie niepotrzebna usluge taniego dzwonienia na Tajwan. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować