Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

Wreszcie pojawiło się GTA:CW w AppStore. Kosztuje 10$.
E: warto też wspomnieć, że iPhone będzie sprzedawany w sieci Play. Będzie to najlepsza oferta w Polsce z iPhonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam słuchawek .Słuchawek do iPhona .Żadne dotychczasowe nie wytrzymały ze mną dłużej niż pół roku ,więc wybór jest ważny .Teraz miałem Griffin TuneBuds Mobile ,fenomenalne ,ale miałem 2 komplety i każdy lądował na gwarancji z tego samego powodu -przetartego przewodu przy wtyku .Fajnie jakby miały nylonowy kabelek (materiałowy) ,ekstra zajebiście jakby miały pilot (obsługa pilotem w iPodzie ,odbieranie rozmów w iPhonie) .Chcę ,żeby cena była stosunkowo przystępna ,rozumiem przez to do 150zł .Kolejny warunek to mają być douszne ,czyli wsadzane w ucho a nie jakieś szpanerskie ścierwo ,czy tandetne "pchełki" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie przychodzi do głowy w tej cenie.
Najlepiej dołóż jeszcze 50 zł i będziesz miał SENNHEISER MM 50 (wersja "for iPhone").
Sam mam i jestem zadowolony. Jest pilocik, mikrofon, dobrze grają, są dostępne w białym kolorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 22:09, krl_krl napisał:

Nic mi nie przychodzi do głowy w tej cenie.
Najlepiej dołóż jeszcze 50 zł i będziesz miał SENNHEISER MM 50 (wersja "for iPhone").

No właśnie na nie się natknąłem .Chyba się przekonam ,ale na Allegro same podróbki ,bo w cenie bliskiej 100zł .Mam zaufany sklep ,w którym kupiłem Griffinki ,może oddam ,dołożę siano i wymienią właśnie na te Sennki .Niestety mają gumowy przewód i to mnie trochę zniechęca .Jednak chcę coś trwałego ,co wytrzyma mi koło roku .Zastanawiam się jeszcze nad JBL Reference .

Dnia 02.02.2010 o 22:09, krl_krl napisał:

Sam mam i jestem zadowolony. Jest pilocik, mikrofon, dobrze grają, są dostępne w białym
kolorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 22:28, jackass napisał:

Mam zaufany sklep ,w którym kupiłem Griffinki ,może oddam ,dołożę
siano i wymienią właśnie na te Sennki.

Jakby co to ja kupiłem w iSpocie.

Dnia 02.02.2010 o 22:28, jackass napisał:

Zastanawiam się jeszcze
nad JBL Reference .

Z tego co widzę to kosztują 300zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da sie jakos wymienic baterie w Iphonie? (mam na mysli jakies lutnicze przerobki, ale czy to jest wykonalne dla osoby srednio obeznanej w elektronice?)
Kusi mnie, zeby kupic jakas uzywke 3G 8GB, ale jak nie da sie wymienic baterii, to bede musial kupic cos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się.
Jednak polecam serwis. Za mniej niż 100 zł wymienią Ci baterię na nową, oryginalną. Bo samemu ciężko oryginalną kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 09:27, Bosper napisał:

Wie może ktoś czy wyjdzie nowy Iphone w tym roku?

Prawdopodobnie w czerwcu. Jak wszystkie poprzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 20:01, the_bishop napisał:

czy 800 złoty za uzywanego iphona 3g 16 gb to dobra cena? chce kupic


Wydaje mi sie, ze dobra. Jak patrzalem wstepnie, to za 700-800zl mozna wylicytowac wersje 8GB.
Mozesz podac link do aukcji? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... minal czas editu. Chcialem o cos zapytac. Mianowicie, wie ktos moze, dlaczego tak wiele osob co sprzedaje uzywane iphone''y na allegro, to te tel. cierpia czesto na podobne przypadlosci takie jak: lekko pekniety ekran, obudowa, niedzialajacy przyckisk Home, etc.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh tak na prawde sprzedaje, i sprzedaje kumplowi. napisalem ze chce kupic bo chcialem dowiedzeic sie czy cena jaka mu zaoferowalem nie jest czasem za wysoka, wkoncu to kumpel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze 1 pytanie tylko ze wazniejsze.
Jaką polecacie DARMOWĄ aplikacje twittera na iphona, chce zeby sie dalo tweetowac, retweetowac, usuwac i dodawac following dodawac do ulubionych i oczywiscie zeby byly widoczne tweety innych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Aktualizowałeś iTunse''a ostatnio? I jaki masz OS?
2. Ja osobiście polecam Twitteriffic, bardzo ładna, prosta i przyjemna aplikacja z masą możliwości. Jeśli Ci nie przypasuje, ciekawą pozycją jest też Echofon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o tych podróbach iPhone ? Bo u mnie kolega kupił sobie za 400 zł i bardzo chwali . Wiec czy te podróby są dobre , bo nawet słyszałem że lepsze od oryginalnego iPhone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 09:22, ElDudi napisał:

1. Aktualizowałeś iTunse''a ostatnio? I jaki masz OS?

3.1.3 I nie aktualizowalem ostatnio itunes

Dnia 27.02.2010 o 09:22, ElDudi napisał:

2. Ja osobiście polecam Twitteriffic, bardzo ładna, prosta i przyjemna aplikacja z masą
możliwości. Jeśli Ci nie przypasuje, ciekawą pozycją jest też Echofon.

Dzieki zobacze co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 09:44, karolekx23x napisał:

a co sadzicie o tych podróbach iPhone ? Bo u mnie kolega kupił sobie za 400 zł i bardzo
chwali . Wiec czy te podróby są dobre , bo nawet słyszałem że lepsze od oryginalnego
iPhone ?

Nie wiem jakie sa tanie podroby ale wiem jedno jak wyjdzie 4G to kupuje zaraz po premierze:p W iP najlepsze jest wsparcie od Apple, co z tego ze jako telefon (dzwonienie i smsy) jest ... średni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować