Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince od Persia: The Sands of Time

679 postów w tym temacie

Kiedy Prince trafia na ścianę. Kiedy się wciśnie spację za wcześnie, śmiesznie wymachuje nogami, a potem spada i umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem! Możecie powiedzieć, że jestem idiotą albo coś w tym stylu (nie wnikam w szczegóły). Każdy kto poznał Vistę wie o co mi chodzi. Dosłownie godzinę temu kupiłem PoP: SoT, instalacja, uruchamianie i ****** menu na którym nic nie widać oprócz tła! Dobra rozumiem zainstalować sterowniki do karty graficznej trzeba. Tylko pytanie - jakie? Wszystko co było do karty (co miałem na płytce zainstalowane a tu nadal nic). Co ja mam w końcu zainstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 18:21, fajlozof napisał:

Mam pewien problem! Możecie powiedzieć, że jestem idiotą albo coś w tym stylu (nie wnikam
w szczegóły). Każdy kto poznał Vistę wie o co mi chodzi. Dosłownie godzinę temu kupiłem
PoP: SoT, instalacja, uruchamianie i ****** menu na którym nic nie widać oprócz tła!
Dobra rozumiem zainstalować sterowniki do karty graficznej trzeba. Tylko pytanie - jakie?
Wszystko co było do karty (co miałem na płytce zainstalowane a tu nadal nic). Co ja mam
w końcu zainstalować?

Wpisz w google nazwe swojej karty graficznej znajdź najnowsze sterowniki pobierz odinstaluj stare włącz w trybie awaryjnym i po kłopocie, chyba że to nie wina sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam taki mały problem: gram sobie w PoP: the sands of time i dochodzę do niewielkiego pomieszczenia gdzie po środku wisi lina a na dole są kolce. Na ścianie są umieszczone dwa przyciski jeden biały drugi żółty i wiem, że trzeba się rozbujać na linie, skoczyć na przycisk i szybko odbić sie z powrotem w kierunku liny. Widziałem to w wideo-solucji, problem jednak w tym, iż kiedy odbijam się od przycisku to za żadne skarby nie mogę chwycić liny. Próbowałem czasem ułamek sekundy odczekać, ale wtedy również spadałem.
Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 21:51, Wiles napisał:

Witam! Mam taki mały problem: gram sobie w PoP: the sands of time i dochodzę do niewielkiego
pomieszczenia gdzie po środku wisi lina a na dole są kolce. Na ścianie są umieszczone
dwa przyciski jeden biały drugi żółty i wiem, że trzeba się rozbujać na linie, skoczyć
na przycisk i szybko odbić sie z powrotem w kierunku liny. Widziałem to w wideo-solucji,
problem jednak w tym, iż kiedy odbijam się od przycisku to za żadne skarby nie mogę chwycić
liny. Próbowałem czasem ułamek sekundy odczekać, ale wtedy również spadałem.
Jakieś pomysły?


Po skoczeniu na przycisk odczekałem niecałą sekundę(książe jeszcze wtedy nie spada), a lina swobodnie wracana środek. Sam też miałem tam na początku problem, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie w tym jest problem, że kiedy chcę chwilę odczekać to już nie skacze, tylko zsuwa się na ziemię.
No ale jeszcze trochę się pomęczę. Wydaje mi się, że tutaj trzeba mieć po prostu szczęście a nie zręczne palce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego... ciągle spada a jak skacze to... też spada. Idę spać, szkoda mi dzisiaj nerwów. Jutro podejmę kolejne kilkadziesiąt heroicznych prób :)
Taka gra, a taki zryty moment... a już mi się podobała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem na samym początku gry :P
Potrzebuje save`a tak z 14 % jakby ktoś mógłby mi go dac to bym sie cieszył.
No ja poprstu w pewnym momencie nie wiem gdzie skoczyc, poradnik kaze na jakies szpary w scianach
no ok ale i ja ich nie widze O_o .
Pomocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 11:36, krak2610 napisał:

Słuchajcie mam problem na samym początku gry :P
Potrzebuje save`a tak z 14 % jakby ktoś mógłby mi go dac to bym sie cieszył.
No ja poprstu w pewnym momencie nie wiem gdzie skoczyc, poradnik kaze na jakies szpary
w scianach
no ok ale i ja ich nie widze O_o .
Pomocy :D

Możesz zrobić screena z gry i z poradnika, wtedy może się zoriętuje gdzie powinieneś iść, a jeśli nie to szukaj, sava nie mam.

Wiles
Też miałem ten problem ale jakoś go ukończyłem, jeśli dobrze pamiętam to źle skakałem przytrzymaj dłużej myszke czy też przycisk, już nie pamiętam, ale chyba to mi pomogó, a zawsze wydawało mi się że to robię dobrze i niei moge skoczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 12:30, ANDREO8 napisał:

mam pytanie właśnie zamierzam kupić tą grę ale możecie mi powiedzieć na ile godzin zabawy
wystarczy gra ???

Na najłatwiejszym poziomie trudności, góra 8h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 14:00, ANDREO8 napisał:

dzięki ale nie będę przecież grał na easy ;d


Problem w tym że z tego co pamiętam to w tej grze nie ma możliwości wyboru stopnia trudności, bo ten jest tylko jeden. Tym niemniej samą grę na pewno warto kupić, tu nie mam żadnych wątpliwości. Piaski Czasu są moim zdaniem znacznie lepsze niż Dusza Wojownika, która moim zdaniem jest zbyt mroczna i nie pasuje do tej serii. Plusy jednak też sie znajdą, bo do tych na pewno można zaliczyć to że gra ma dwa zakończenia no i też regulowany stopień trudności, a to wszystko wydłuża grę. Jest też zdecydowanie trudniejsza i dłuższa od Piasków Czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 22:25, Wiles napisał:

Nic z tego... ciągle spada a jak skacze to... też spada. Idę spać, szkoda mi dzisiaj
nerwów. Jutro podejmę kolejne kilkadziesiąt heroicznych prób :)
Taka gra, a taki zryty moment... a już mi się podobała...


Jak wyskoczysz to zwolnij czas, wtedy lina nie zdąży nawet uciec. Męczyłem się w tym samym momencie, spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję ostatnio mnie właśnie naszło aby przejść serię PoP kupiłem antologie od cenegi ;d więc szykuje się sporo grania liczę szczególnie na duszę wojownika bo słyszałem że dwa trony są słabsze od pozostałych 2 części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko żebyś przypadkiem najpierw sie nie zabrał za Duszę Wojownika, bo te gry są ze sobą fabularnie powiązane. Powinieneś grać w takiej oto kolejności: Piaski Czasu --> Dusza Wojownika --> Dwa Trony. Całkiem prawdopodobne że to wiedziałeś, ale chyba nic nie zaszkodziło dla formalności napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować