Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2007 o 20:31, Necromancer napisał:

Gdyby np. trenował ich mourinho, to ten zespół byłby mocny


Ale wtedy przyznaj - grali by trochę nudny futbol ( ach te rygory Mourincho)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 19:16, Madia napisał:

> No ostatnio dopiero coś tam zagrał. Rzeczywiście się chłopak nie może tam odnaleźć. Chociaż

> mimo całej mojej sympatii dla piłki niemieckiej ja nigdy nie uważałem, że jest to aż tak
dobry
> piłkarz jak o nim mówią.

Ja myślę, że to zupełnie dobry piłkarz taka typowa europejska klasa. Nie jest jakimś geniuszem,
ale niezły z niego kopacz :D faktem jest, że w Londynie nie może sie odnaleźć... zresztą to
samo przeżywa wielu piłkarzy po zmianie klubu.. wystarczy wspomnieć np. Schevchenke

Jego i wielu innych. Szczególnie na Wyspach mają problem z aklimatyzacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 20:39, kolektor napisał:

Ale wtedy przyznaj - grali by trochę nudny futbol ( ach te rygory Mourincho)


Może i nudny ( nie oglądam wielu meczy Chelsea więc nie wiem ) ale w końcowym efekcie skuteczny. Wygrywają, mając wiele szczęścia i strzelając bramki w końcówkach meczów. Być może dlatego, że szczęście sprzyja lepszym w danym meczu....

A teraz zobacz Real. Grają zazwyczaj (bo czasem mają dobry mecz) nie dość że nudną, słabiutką to jeszcze wybitnie nieskuteczną piłkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja. Real - kiedyś, za czasów Figo, Zidane-a czy Raula to była potęga. Może tracili dużo goli, ale w prawie każdym meczu strzelali ich więcej niż tracili :D
Teraz to już tylko cień tamtej drużyny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 21:32, kolektor napisał:

Racja. Real - kiedyś, za czasów Figo, Zidane-a czy Raula to była potęga. Może tracili dużo
goli, ale w prawie każdym meczu strzelali ich więcej niż tracili :D
Teraz to już tylko cień tamtej drużyny ...


Wiesz a ja myśle że Real kiedyś był najlepszy bo tak było dlatego że miał dobrze zgraną drużyne a potem zaczeły sie te transfery do Królewskich zaczeły przychodzić same gwiazdy za ogromne pieniadze ale o to przeciez w piłce nie chodzi zęby pokupowac same gwiazdy i już będą grali na najwyzszym poziomie owszem zdobywali bramki ale to juz nie był ten zespól brakowało im zrozumienia i zgrania i dlatego graja tak jak grają wiadomo że w Realu jest słaba obrona .Real to juz nie ten sam klub co kiedyś bodajże 4 albo 5 lat temu to była druzyna nie do pokonania a teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 21:39, mattex napisał:

Wiesz a ja myśle że Real kiedyś był najlepszy bo tak było dlatego że miał dobrze zgraną drużyne
a potem zaczeły sie te transfery do Królewskich zaczeły przychodzić same gwiazdy za ogromne
pieniadze ale o to przeciez w piłce nie chodzi zęby pokupowac same gwiazdy i już będą grali
na najwyzszym poziomie owszem zdobywali bramki ale to juz nie był ten zespól brakowało im zrozumienia
i zgrania i dlatego graja tak jak grają wiadomo że w Realu jest słaba obrona .Real to juz nie
ten sam klub co kiedyś bodajże 4 albo 5 lat temu to była druzyna nie do pokonania a teraz ?


Dokładnie. To że miał zgraną drużynę to jedno. A to że gdy reszta zawalała to któraś z gwiazd potrafiła poprowadzić drużynę do zwycięstwa to drugie. W pełni się z tobą zgadzam. I nie bez przyczyny nazywa sie teraz Królewskich drużyną "upadłych gwiazd" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 21:47, kolektor napisał:

Dokładnie. To że miał zgraną drużynę to jedno. A to że gdy reszta zawalała to któraś z gwiazd
potrafiła poprowadzić drużynę do zwycięstwa to drugie. W pełni się z tobą zgadzam. I nie bez
przyczyny nazywa sie teraz Królewskich drużyną "upadłych gwiazd" :/


No właśnie są teraz w dołku ale moim zdaniem powinni odnowić druzynę przecież napewno maja swoich wychowanków którzy napewno są dobrymi zawodnikami i napewno są zgrani ze sobą . W europiejkiej piłce w różnych drużynach pojawiają sie coraz to młodsi i nie znami zawodnicy i oni najczęściej nas zaskakuja myśle że Real też powinien odmłodzić drużynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że pierwsze, co powinni zrobić, to zmienić trenera, bo widać że ten in nie pasuje do koncepcji ciągłego ataku. Bronić się to oni nie umieją, więc na drugim miejscu przemeblować obronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 22:18, Necromancer napisał:

Ja myślę że pierwsze, co powinni zrobić, to zmienić trenera, bo widać że ten in nie pasuje
do koncepcji ciągłego ataku. Bronić się to oni nie umieją, więc na drugim miejscu przemeblować
obronę.


No masz racje pierwszy trener potem obrona do zmiany popieram twoją wypowiedź ale oczywiscie musza dużo pracować nad zgraniem i obrać całkiem inną taktykę niz do tej pory. Wierze że ten zespół kiedyś zaś bedzie najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 22:25, mattex napisał:

No masz racje pierwszy trener potem obrona do zmiany popieram twoją wypowiedź ale oczywiscie
musza dużo pracować nad zgraniem i obrać całkiem inną taktykę niz do tej pory. Wierze że ten
zespół kiedyś zaś bedzie najlepszy:)


Pracować musi każdy klub...nic nie ma za darmo. Ale oni też muszą chcieć grać a czasem wygląda na to, że po prostu nie mają ochoty na nic innego, tylko zgarnąć dniówkę (czy tygodniówkę :P ) i na Karaiby :D

Ostatnio real ma cały czas pod górkę. Będzie im ciężko wyjść na prostą. Myślę, że może to trochę potrwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2007 o 22:30, Necromancer napisał:

Ostatnio real ma cały czas pod górkę. Będzie im ciężko wyjść na prostą. Myślę, że może to trochę
potrwać...


A czemu ma pod górkę ??? Sami sobie na to zasłużyli. Jak ktoś woli latać po salonach albo grać w golfa niż porządnie trenować, no to sorry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to akurat jest slaby argument, tam jest za duzo zamieszania, ciagle cos sie dzieje, a gracze zamiast skupic sie na kopaniu pilki , pozuja w reklamach, ostatnio to samo w Barcie dzieje sie z dinho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 13:36, djdinho napisał:

to akurat jest slaby argument, tam jest za duzo zamieszania, ciagle cos sie dzieje, a gracze
zamiast skupic sie na kopaniu pilki , pozuja w reklamach, ostatnio to samo w Barcie dzieje
sie z dinho.

Ale mam nadzieję że piłkarze z katalonii się jeszcze opamiętają ... Bo kopacze z Madrytu tego nie zrobili i widać efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasi przynajmniej graja do konca, nie strzelaja bramki i sie cofaja, traca 2 i placza ze sedzia jest z Katalonii :D, no ale mniejsza z tym to temat o LM a nie Mierda$ - Cules

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 13:36, djdinho napisał:

to akurat jest slaby argument, tam jest za duzo zamieszania, ciagle cos sie dzieje, a gracze
zamiast skupic sie na kopaniu pilki , pozuja w reklamach, ostatnio to samo w Barcie dzieje
sie z dinho.

No właśnie to jest podstawowy problem w dzisiejszej piłce.. kopacze za dużo czasu spędzają na kręceniu reklam... w Realu to przeszło wszelkie pojęcie, ale ta druzyna miała też problem ze zgraniem tych wszystkich zupełnie dobrych piłkarzy. Ich tam było za dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 16:52, rafisport napisał:

Serio? Jak na to wpadłeś? Pochwal się...

a tak na to wpadł, żę większość tu typuje ManU do zwycięstwa.. :D :D i przeczytał nasze wcześniejsze dyskusje ;p

--> PJ MW
A mi sie wydaje, że wygra Chelsea :D O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:13, MrSmok napisał:

---> Madia & PJ MW

A mnie się wydaje, że wygra Milan.


To też dobry rywal i ciężko będzie go pokonać Manchesterowi, ale jeśli Manchester mu polegnie to chyba zdobędzie puchar, no chyba, że Chelsea ich powstrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować