Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - lista zamówień

415 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 20:33, Lone Wolf napisał:

Heh, jesli myślicie, że aukcje EK to przegięcie ( ja tak nie uważam :P ), to zobaczcie to:

http://allegro.pl/item212367551_wiedzmin_pre_oder.html


Jakby kto nie wiedział, to NIE EK! Tylko zwykła edycja. Za 140 zł. Taaaaaaa...Za Ek zapłacić
300 zł, to jeszcze przełknałbym, ale 140 zł za ZWYKŁĄ edycję. To już przegięcie i niezłe cwaniactwo
:) .

Ciekawe, czy ktokolwiek bedzie wystarczająco głupi, żeby na to pójść :)


O, a "wybierzesz" pisze się przez "rz" nie "ż" :D Nie mówiąc już o błędach stylistycznych :)


Ciekawie sobie to człowiek wykombinował, on zgarnie kasę a gry wyśle na adres odbiorcy. Wygląda to na cwaniactwo w dodatku z wykorzystaniem grafik zrobionych przez projektantów z CDP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Jestem w szoku. Naprawdę. :) Widać wahowanie od 14.45 do 16.27 opłaciło się.

Chciałbym zaznaczyć że jest to dla mnie wyróżnienie. :) Gdyby jednak mi się nie udało, radością byłby sam fakt że dostałem Edycję Kolekcjonerską. :D


// LOL - czytam co napisałem i myślę że chyba trzeba zostać politykiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, trochę chamstwo z tym tygodniowym oczekiwaniem na pełną listę, ale pewnie po tym padzie serwera mają taki bajzel na kółkach, że sprzątanie potrwa :)
Denerwują mnie ci ludzie, którzy pyskują do innych, że zamówili sobie 2 EK. Nie wszyscy myślą tylko o swoim zysku !! (a tak poza tym, to głodnemu chleb na myśli :) ) Np. ja zamówiłem dla siebie i kolegi, któremu sklepik nawalił na etapie wyboru ilości egzemplarzy. I co? Jestem chamski, bo EK zamawiałem tylko pół godziny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 20:45, lastvegas napisał:

Ciekawie sobie to człowiek wykombinował, on zgarnie kasę a gry wyśle na adres odbiorcy. Wygląda
to na cwaniactwo w dodatku z wykorzystaniem grafik zrobionych przez projektantów z CDP :D


No właśnie w tym rzecz- jeśli zgarnie kasę, jesli ktokolwiek to kupi i ZAPŁACI, to stracę wiarę w ludzką inteligencję :)

A on-topic: osobiście liczę na numer 777 :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 21:00, Akallabeth napisał:

Kurczę, trochę chamstwo z tym tygodniowym oczekiwaniem na pełną listę


Tyle tylko, że ma być opublikowana następna część listy. Nigdzie nie jest napisane, że cała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurrrraaa!!!

Mam numerek 245. Może nie wygląda zbyt fajnie, ale najważniejsze że jest!
Gratulacje dla współnumerkowiczów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 21:12, Akallabeth napisał:

No okej, niech będzie tak:
Kurczę, trochę chamstwo z tym tygodniowym oczekiwaniem na pełną (MAM NADZIEJĘ) listę
Bardziej realistycznie? ;)


No właśnie też chciałbym ujrzeć całą listę w piątek, ale po ostatnich wtopach CDP możemy się spodziewać wszystkiego... Pożyjemy zobaczymy jak się cała sprawa ułoży. Mam nadzieję, że dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urocze, ( swoj drog chamstwo) jak znajdzie nabywce, to swoj EK spale ( czego oczywiście nie zrobie, ale bedzie z czego sie śmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 21:17, mooman napisał:

Mam numerek 245. Może nie wygląda zbyt fajnie, ale najważniejsze że jest!
Gratulacje dla współnumerkowiczów!


Nieprawda! Nie masz numerka 245! Masz numer 0245. ;-) A ja mam numer 0487 i sie ciesze. Szkoda troche, ze nie podano pelnej listy tylko pierwszych 500 szczesliwcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszlo na forum thewitcher.com, puszczam i tutaj - moze ktos sobie przemysli pare spraw, chociaz prawde mowiac to watpie.

Prawde mowiac to zaczynam sie zastanawiac, czy gram.pl to sa przypadkiem jacys amatorzy oderwani od pluga czy co?
Kpiny z numerkami przechodza moje najsmielsze oczekiwanie. To juz predzej bylbym w stanie usprawiedliwic ta wielka bzdure z przeciazeniem serwerow, chociaz i tak bylo to dla mnie nie akceptowalne i praktycznie nie mozliwe do wytlumaczenia.

Wyciagniecie informacji o tym, kto zamowil EK i posortowanie tego wg kolejnosci zamowien (tudziez wg dowolnej kolejnosci - to w sumie nie ma najmniejszego znaczenia) nie powinno zajac wiecej niz 5-10 minut osobie, ktora zna strukture bazy sklepu (np. administrator).
W przypadku gdy nie zna, to i tak osoba ktora wie o co chodzi w bazach danych powinna byc w stanie zrealizowac zadanie w ciagu dnia, gora dwoch (zaleznie od rozleglosci struktur danych, przez ktore trzeba sie przebic). A tu wychodzi, ze potrzeba az tygodnia? To przepraszam - kto te dane wyciaga z bazy? Przyslowiowa Pani Zosia z recepcji, bo nikt inny nie jest w stanie sie tym zajac?

Wydajac 200 pln na towar luksusowy jestem traktowany przez firme jak kula u nogi.
Rece opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nikt nie wpadl na pomysl ze moze CDP robi to celowo ? nie wiem w jakim celu, ale moze dla wiekszego zainteresowania czy cos... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie k**** mać (sory za wulgaryzm)!!Co ja widze ze tydzien czkac (5 dni aby liste napisali?W dodatku mam pytanie co zamierza zrobic CD PROJECT z ta lista bo z tego co widze to kilka osoba jest 2 razy na liscie co znaczy ze zamowili po dwie gry.Mowiliscie ze zrobicie z tym porzaek a widze ze a) jestescie leniwi albo b)osovba co zajmuje sie baza danych nie zna sie na robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam miałem w koszyku aż 4 koło 17 i przez zsype serwera nie udało mi się zamówić. Teraz tylko wynająć jakiegoś hitmana na tych którzy wystawili swoje ek na allegro (znalazłem juz 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie jestem w pierwszej pięćsetce. Jeszcze nie wiem czy kupie więc jak ktoś kilka dni przed wysyłką będzie zainteresowany to niech da znać :P Ale raczej kupie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować