Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - lista zamówień

415 postów w tym temacie

Oczywiście, na pewno są tacy, którzy podchodzą do tego na zasadzie "chcę jak najniższy numerek EK" i jest to ich święte prawo. Zapłacili - mają prawo oczekiwać. Mnie numerek osobiście mało interesuje. Mogę być 501, mogę być 2749, i różnicy wielkiej mi to nie zrobi, liczy się dla mnie fakt, że będę miał EK (jako jeden z 2999 graczy w Polsce). Interesuje mnie za to sposób, w jaki jestem traktowany. Jeśli wydaję pieniądze (i to niemałą sumkę), to znaczy że coś mi się za to należy. Jeśli kupuję samochód, to nie chcę, by w serwisie traktowano mnie jak natręta. Wystarczy popatrzeć sobie na salon Toyoty w Markach - przychodzisz, dostajesz kawkę, herbatkę, coś zimnego (wszystko za friko), nie musisz co pół godziny dzwonić kiedy będzie samochód, bo jak będzie gotowy, to sami zadzwonią. To się nazywa dbanie o klienta, dbanie o wizerunek firmy. Większość firm podchodzi do tego bardzo podobnie (np. Statoil, który sobie ostatnio u mnie mocno zaplusował).

Tymczasem co widzimy ze strony CD Projektu?? Płacimy kasę, i jesteśmy olewani. Wysyłamy maile, jesteśmy olewani. I tak dalej, i tym podobne. Nie pierwszy to raz, i nie ostatni. I o to właśnie chodzi sporej części osób, które się tu wypowiadają w sposób niekoniecznie pozytywny. A odzewu jak nie było, tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, a jak będzie ciąg dalszy czyli... EK "Wiedźmin II" to uprzejmie proszę aby CD Projekt nie ogranczał z góry ilośc EK, EK nie powinna się równać Edycja Limitowana (po co numerkowana? - bo co mi po numerze np. 2567?), zbierać przez tydzień lub dwa tygodnie listę zamówień a dopiero potem precyzować nakład EK wzgl. ograniczyć możliwośc zamówień na jeden nick (jeden IP) do jednego egzemplarza... etc.

Jakby nie było jakieś wnioski i zmiany musza nastać bo przed nami nowe oferty CD Projektu a w tym zapewne równiez nowe EK o które warto myśleć i zabiegać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:25, Kaczucha87 napisał:

Denerwują mnie tacy ludzie jak Ty, których jest tu coraz więcej.


Mnie natomiast denerwują osobniki Twojego pokroju. Nie wiem, czy ta gra była dla Twojego kumpla, czy jego dziadka, i szczerze mówiąc guzik mnie to obchodzi. Ważne jest to, że w chwili obecnej są co najmniej 3 oferty na allegro od 255 zł do 300 zł. Twoje obecne stanowisko wobec mnie wynika tylko i wyłącznie z faktu, że Ty zamówiłeś grę (i cześć Ci chwała za to, masz do tego prawo) w czasie kiedy ja byłem na praktykach i nie miałem kompletnie dostępu do neta. W odwrotnej sytuacji - nie chcę być prorokiem, ale - obawiam się, że też miałbyś pretensje. EK jak sama nazwa wskazuje jest wersją wyjątkową, więc zezwolenie komuś na kupno większej ilości egzemplarzy oznacza zabranie tej możliwości drugiej osobie i w tym przypadku uważam taki stan rzeczy za niesprawiedliwy, i stąd moje (i nie tylko) pretensje do CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z numerami to jest tak, że pierwszy może być tylko jeden. Ostatecznie można by powiedzieć, że liczy się tylko pierwsza dziesiątka skoro one są aż takie ważne dla niektórych. No bo kogo interesuje co znajduje się poza pierwszą dziesiątką w jakichkolwiek rankingach czy zestawieniach? Innymi słowy: 10-ciu szczęśliwych nabywców i 2989-ciu niezadowolonych?

Jakaś dziecinada z tymi numerkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oloninho> Gdyby jeszcze raz zrobili pre - ordery, a tamte by anulowali, to by było beznadziejnie, ponieważ ludzie i tak by zamawiali, więc by był problemy techniczne, tak jak poprzednio a poza tym niektórzy którzy zamówili już wyjechali, więc to by było niesprawiedliwe.

Tak samo można powiedźić że niesprawiedliwa była data rozpoczęcia rezerwacji bo niektórzy byli np. na wyjeździe albo nie mieli akurat dostępu do internetu itp. wieć oni nie zamówili bo akurat nie mogli z nie ich winy i co oni mają zrobić? Oni z chęcią by wzieli zawas gre którzy się kłucicie o bezsensowne numerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

153? A miało być 13!;) Kurka wodna myślałem że będę gdzieś niżej w stawce, a tu tak wysoko? Pewnie przez te padnięcia serwerków:) No ale przynajmniej oficjalne potwierdzenie że EK będzie we wrześniu do mnie zmierzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:02, Morpheus83 napisał:

mam numerek 426 czy tam 428 a zamawiałem parę min przed 17 tzn wtedy udalo mi sie zamowic...


to ciekawe. ja zamówiłem o 17.29, a mam numer 210.
nie rozumiem teraz pretensji do CDP, że każdy mógł kupić EK ile chce . czy ktoś z CDP przed otwarciem pre-orderów obiecywał inaczej?
kupuję gry od wielu lat i nie pamiętam sytuacji, żeby ktoś stosował podobne ograniczenia. tylko w komunizmie można było kupić 10 rolek papieru toaletowego naraz. ach, te stare dobre czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sadze ze z powodu tak duzego zainsteresowania wiedzminem powinna byc mozliwosc zamowienia tylko jednej edycji kolekcjonerskiej na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge
- narzekacie ze lista z numerkami sie przedluza - a CDP to przeciez nie zajmuje sie tylko i wylacznie Wiedzminem i EK ...
- narzekacie ze zmieniono przydzielanie numerkow ... wg mnie w zaistnialej sytuacji (walace sie serwy) to dobra decyzja... bo calosc wyglada tak ze: ktos czeka przed polkami od 14 az przyjdzie pracownik i wylozy EK na półki - jak juz przyjdzie to chlop sie rzuca na pierwsza EK i juz jest jej wlascicielem ... a ze 50 osob wepchalo sie przed niego w kolejke do kasy to coz... gdyby serwery dzialaly jak nalezy to numerowanie wg godziny zamowienia jest jak najbardziej na miejscu ale ze sfinalizowanie zakupu graniczylo z cudem to trudno zeby ktos kto pierwszy w tym kraju kliknal ''dodaj do koszyka'' (czyli w sumie EK jest juz jego w tym momencie) mial miec numer 2456 bo mu kase przed nosem zamkneli i kasali przejsc do drugiej... i tak w kolko az do kasy 49 :P (przykladowo kasy w hipermarketach :P)
- narzekacie ze nikt z niebieskich nic nie pisze, a jakby sie juz odezwal to byscie go z gownem zmieszali nawet jakby byl niewinny i nie mial nic wspolnego z Wiedzminem i pre-orderami, a tylko dlatego ze ma CDP pod nickiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ej ej... chwilka... właśnie coś zauważyłem....

"Hmm, zamówienie złożone o 17.01, numerek EK 0171 :D Czy to przypadek? :P "

ja mam o 16:50 a nr EK to 165.... o_O

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:55, jaceloth napisał:

> mam numerek 426 czy tam 428 a zamawiałem parę min przed 17 tzn wtedy udalo mi sie zamowic...


to ciekawe. ja zamówiłem o 17.29, a mam numer 210.



I to tylko dobitnie pokazuje, że listę można rozbić o kant...sosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc. Jeśli mnie gra interesuje to kupuje eka a zabawa w numerki ti jednak kaszana. To co ze jestem w top 100. gdybym chcial gre to bym kupil za to 100pln, ale mi zalezy na bogatej zawartosci EK. wiec jesli bym byl nawet na rezerwowej i dostal ek wiedzmina tez bym byl z tego rad, nie wazne czy bym mial numer 1579 czy 2989 wazne ze bym mial ek. Więc niektórych nie rozumiem. Zażalenia nie naleza sie do cdp. wyjecie danych z bazydanych i sformatowanie w formularz potem przerobienie w okojona liste nie trwa 5min tylko duzo wiecej. Dlatego niech ktos sie zastanowi co pisze. A jesli chodzi o odpowiedz pisemna powinni sie zglosic w ciagu 72h od godziny przyjecia zgloszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratulację szczęśliwcom :]

Mam pytanie do CD-Projektu: Kiedy jakiekolwiek NOWE informacje dotyczące listy rezerwowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam numer 217. Koszulkę wybrałem przed chwilą. A myślałem, że nie dostanę swojego egzemplarza, gdyż mnie jedynie udało się wsadzić grę do koszyka. Później serwery kaput i komunikat, że wszystkie egzemplarze EK zostały już zarezerwowane. Dostałem jednak jakieś maile, że informacje o swoim egzemlarzu dostanę już wkrótce. No i są - jak widać udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:55, Mychaa napisał:

A nie da sie tej listy alfabetycznie ulozyc? Nie bardzo mam czas zeby 500 nickow przeszukac
a co dopiero 2999


Naciskasz klawisz "Ctrl" plus klawisz "f" i wpisujes np. "Mychaa" i ci znajdzie czy jesteś czy też cię nie ma - a jak nie da rady zrobić to na stronie netowej to otwierasz notatnik kopiujesz listę do notatnika i robisz co uprzednio napisałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować