Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - lista zamówień

415 postów w tym temacie

A mnie na liście nie ma. Ciekawe jaki będe miał numerek. Może 777 ktory by przypominał impreze albo 666 (wiadomo co) lub 2999 ostatnie EK fajnie by było. Lub mój ulubiony 2222.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 16:39, Gol Galad napisał:

Hehe - udalo mi sie :D
Mam numer 320, ale przynajmniej sie udalo ;P
Nioo... kaska przygotowana, wiec przynajmniej bede miec w co pogrywac we wrzesniu :P
Teraz czekac na goscia, ktory by mial w numerku 666 ;D

No i tu mamy problem.
Wiedźmin jest zapowiadany na IV kwartał tego roku więc gdzieś początek lub koniec października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 17:19, Bugi napisał:

te numerki to pic na wodę - na wiedźminskim forum niektórzy piszą że zamówili po 21 i mają
numer w pierwszej dwudziestce


Raczej nie gdyż wtedy CDP by nie publikował takiej listy i tak już za dużo zamieszania spowodowane tą listą, więcej nam nie trzeba;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta lista to jakas kpina. Ujrzala swiatlo dzienne juz wczoraj, ale sadzilem ze to nie jest jej ostateczna wersja i prawdlowa kolejnosc numerkow dopiero ujrzy swiatlo dzienne.
Zamowilem ok 17:00-17:30 i mam numerek 388 - gdzie tutaj sprawiedliwosc ?

Ktos wspominal o tym, ze godzina wlozenia do koszyka to dobre rozwiazanie, robiac porowanie o wpychaniu sie do kolejki - super, do czego tylko porownac sytuacje, gdy z koszyka EK mi zniknelo i musialem wkladac je tam ponownie ?
Gdyby jeszcze o sytuacji uprzedzono wczesniej... Wlozylbym egzemplarz do koszyka i dal spokoj, poczekal az wszystko bedzie sprawnie dzialac, a tak...

Gram.pl - dzieki za sprawna organizacje pre-ordera oraz uprzedzenie jak przydzielanie numerkow bedzie wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rav1985 0285

Ten pan jeszcze sie chwali na allegro jaki ma nr wogule bym zbanowal i nie sprzedal mu Wiedźminka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał 2706, jak 27 Czerwca...Albo 1337. Cóż, ochłonąłem i czekam do piątku.
Optymistyczne podejśce: o 1/6 zwiększyła się szansa na numer 666.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 17:20, Gracz 23 napisał:

Możliwe że żadna.
Przecież piszę jaka jest łączna wartość 2 a ktoś chce jedną więc klika przelicz i już kupuję
jedną.

Chyba że inna sytuacja , jak chciał ktoś chciał kupić jedną ale wyskoczyły mu że dwa i jak
chciał przeliczyć na jedną to wyskakiwał błąd , to wtedy był zmuszony kupić 2 lub odpuścić
sobię


Jest jeszcze parę innych możliwości, może ktoś nie patrzył/nie zauważył ilości, bo był za bardzo wkurzony padającymi serwerami. Albo w ostatnim momencie znów padł serwer i ktoś powtórzył całą procedurę jeszcze raz, bo nie był pewny, a strona z zamówieniami nie chciała się załadować (jak tak miałem :P).

Zresztą tak na prawdę to mało istotne, po prostu zastanawiam się po co ludzie w takich ilościach kupowali dwa EK? Żeby sprzedać na Allegro, czy może aż tylu ma grające rodzeństwo/rodziców/kuzynów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 17:31, Uspatente napisał:

Zawsze można wygrać swój egzemplarz na Allegro - ceny jeszcze umiarkowane :P

Nie rozumiesz?
Jeśli teraz zamówię Wiedźmina to i tak dopiero po premierze mi go przyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczywszy tytuł newsa sądziłem, że będzie to już pełna lista 2999, a nie wczorajszych 500 szczęśliwców. Ciąg dalszy w piątek (czyli zapewne w sobotę albo jeszcze dalej;) Ehh, Ekipa odpowiedzialna za sprzedaż EK Wiedźmina kolejny raz daje ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Raczej nie gdyż wtedy CDP by nie publikował takiej listy i tak już za dużo zamieszania spowodowane tą listą, więcej nam nie trzeba;P

no to jak wytłumaczysz tę kolejność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to bez znaczenia ;P. Mam EK Medievala i wystarcza mi świadomość, że EK tej gry posiada dość mały procent wszystkich graczy Medievala :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 17:40, Bugi napisał:

no to jak wytłumaczysz tę kolejność?


Nie wiem ale na pewno jest to spowodowane ta awarią serwera. Ale czy numerek jest tak naprawdę ważny? Każdy ma swój unikatowy i z tego powinniśmy być zadowoleni a nie cały czas mieć pretensje;/ Kolejność jest bez znaczenia ważne jest natomiast to, że jest lista i każdy wie jaki będzie miał numer swojego egzemplarza poza tym być może w piątek zobaczymy całą listę. Nie róbmy problemu z niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to Edycja Kolekcjonerska - a więc jest limitowana. Każdy egzemplarz ma więc numer, żeby kupujący miał poczucie "wyjątkowości". Zwykła edycja numerowana nie jest, dlatego też można powiedzieć, że każdy będzie miał takie samo wydanie. EK różni się właśnie tym numerem, każdy ma pewność, że jego egzemplarz jest unikatowy, nie ma na świecie drugiego takiego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bartold-1991 LoL - twoja argumentacja mnie dobija xD. Dużo ludzi czekało na tą "głupią listę". Akurat dla mnie to jest satysfakcja, że się załapałem do pierwszej 100 i nic nie stoi na drodze CDP to ujawnienia takiej listy. Czy jakoś ona Ci zaszkodziła? Po drugie dostawa już będzie na pewno normalna jak każde inne - to że był bajzel na serwerach nie oznacza, że z dostawą się spóźnią. Z innymi EK jakoś się wyrabiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować