Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2008 o 19:17, Samurai Nobuke napisał:

No znajdowały się też tam ruiny. Był jakiś tron władcy, wszystko opuszczone. Znalazłem
też wiele ciał, jakieś tablice z napisami zbliżającej się zagłady, że kamienni strażniczy
czyhają itp. Myślałem, że odblokuje jakieś nowe zadanie, ale nic innego nie znalazłem.
Tak poza tym to ci Ayledzi to była jakaś starożytna rasa, czy jak?


Z tego co pamiętam, to Ayleidzi byli jedną ze starych odmian elfów. Jeżeli grałeś w Morrowinda, powinno nasuwać Ci się skojarzenie z Dwemerami, którzy również wymarli, pozostawiając po sobie mnóstwo ruin, skarbów i ... tajemnic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 19:23, Probos napisał:

Z tego co pamiętam, to Ayleidzi byli jedną ze starych odmian elfów. Jeżeli grałeś w Morrowinda,
powinno nasuwać Ci się skojarzenie z Dwemerami, którzy również wymarli, pozostawiając
po sobie mnóstwo ruin, skarbów i ... tajemnic. :)


Mhm ... ok, dzięki. Tak, grałem w Morrowinda i faktycznie te ruiny mają podobny cel - zdobyć skarby, doświadczenie, może jakieś poboczne zadanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 22:07, falcon33 napisał:

Mam premierówkę SI i instrukcja to 2 kartki, z czego jedna o pomocy technicznej.


To chyba lekka przesada żeby gra kosztująca na wejściu 79zł miała tak mizerną instrukcję. Fakt, że jest to tylko dodatek, ale jednak. To już gry w takiej Kolekcji Klasyki mają je grubsze. Może więc lepiej poczekać jak ten dodatek tam trafi i dopiero wtedy go zakupić ;)
A tak przy okazji czy po instalacji tego dodatku wymagania sprzętowe gry idą jakoś w górę? Czy jest to raczej nieodczuwalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2008 o 19:28, dave03 napisał:

To chyba lekka przesada żeby gra kosztująca na wejściu 79zł miała tak mizerną instrukcję.
Fakt, że jest to tylko dodatek, ale jednak. To już gry w takiej Kolekcji Klasyki mają
je grubsze. Może więc lepiej poczekać jak ten dodatek tam trafi i dopiero wtedy go zakupić
;)


Na logikę biorąc, to człowiek który ukończył podstawową część gry, nie potrzebuje raczej instrukcji do dodatku. :P

Dnia 26.04.2008 o 19:28, dave03 napisał:

A tak przy okazji czy po instalacji tego dodatku wymagania sprzętowe gry idą jakoś w
górę? Czy jest to raczej nieodczuwalne.


Ja nie zauważyłem zmian. Grałem sobie spokojnie na tych samych ustawieniach, co poprzednio, z tą małą różnicą, że na innym kontynencie ( przestrzeni ? ). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 19:28, dave03 napisał:

A tak przy okazji czy po instalacji tego dodatku wymagania sprzętowe gry idą jakoś w
górę? Czy jest to raczej nieodczuwalne.


Wręcz przeciwnie, do uruchomienia SI wymagany jest patch, który dodatkowo lekko optymalizuje grę, więc nawet zyskujemy kilka FPSów :) A na terenie Drżących Wysp gra działa płynniej niż w Cyrodiil (nawet horyzont mogłem włączyć na moim złomie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 19:47, czadex napisał:

Mam problem. Nie mogę zrobić zdięcia podczas gry naciskam Print Scrn wchodzę w paint
i nie mogę wkleić wie ktoś dla czego?


Oczywiście. :)
Musisz w którymś z dokumentów tekstowych w folderze z grą, ustawić opcję screenshots_0, na _1. :)
Jak znajdę, to napiszę który to dokładnie plik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 19:47, czadex napisał:

Mam problem. Nie mogę zrobić zdięcia podczas gry naciskam Print Scrn wchodzę w paint
i nie mogę wkleić wie ktoś dla czego?

Spróbuj pobrać jakiś darmowy program do robienie zrzutów z gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 19:47, czadex napisał:

Mam problem. Nie mogę zrobić zdięcia podczas gry naciskam Print Scrn wchodzę w paint
i nie mogę wkleić wie ktoś dla czego?


1. Klikasz Mój komputer
2. Klikasz Moje Dokumenty
3. Wchodzisz w My Games
4. Potem w Oblivion
5. Następnie klikasz: Oblivion, ustawienia konfiguracyjne(otwórz je za pomocą notatnika)
6. W rozdziale [Display] znajdujesz linijkę "bAllowScreenShot=0"
7."0" zlinijki zmieniasz na "1"
8. Zapisujesz i gotowe.

Od teraz możesz robic screeny za pomocą klawisza print screen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 19:32, Probos napisał:

Na logikę biorąc, to człowiek który ukończył podstawową część gry, nie potrzebuje raczej
instrukcji do dodatku. :P

>
Tak, ale dobrze jest przy okazji widzieć za co się płaci. Nawet jeśli to jest tylko dodatek.


SlimPole --->

Nie będę ukrywał, że ta wiadomość mnie bardzo cieszy. Mam tylko nadzieje, że i ja odczuje jakiś przyrost wydajności. Chociaż najważniejsze jest to aby nie było gorzej, bo zwykle po instalacji dodatków tak niestety było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 20:39, kamceg napisał:

> Mam problem. Nie mogę zrobić zdięcia podczas gry naciskam Print Scrn wchodzę w paint

> i nie mogę wkleić wie ktoś dla czego?

1. Klikasz Mój komputer
2. Klikasz Moje Dokumenty
3. Wchodzisz w My Games
4. Potem w Oblivion
5. Następnie klikasz: Oblivion, ustawienia konfiguracyjne(otwórz je za pomocą notatnika)
6. W rozdziale [Display] znajdujesz linijkę "bAllowScreenShot=0"
7."0" zlinijki zmieniasz na "1"
8. Zapisujesz i gotowe.

Od teraz możesz robic screeny za pomocą klawisza print screen.


Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 20:39, kamceg napisał:

> Mam problem. Nie mogę zrobić zdięcia podczas gry naciskam Print Scrn wchodzę w paint

> i nie mogę wkleić wie ktoś dla czego?

1. Klikasz Mój komputer
2. Klikasz Moje Dokumenty
3. Wchodzisz w My Games
4. Potem w Oblivion
5. Następnie klikasz: Oblivion, ustawienia konfiguracyjne(otwórz je za pomocą notatnika)
6. W rozdziale [Display] znajdujesz linijkę "bAllowScreenShot=0"
7."0" zlinijki zmieniasz na "1"
8. Zapisujesz i gotowe.

Od teraz możesz robic screeny za pomocą klawisza print screen.


Hmmm zrobiłem tak jak mówiłeś i faktycznie coś sie zmieniło gdy naciskam Print Scrn to na górze ekranu wyskakuje mi Screnschot fmb Screnschot11 czy jakoś tak [liczba zmienia sie w zależności od tego ile razy naciskam Prins Scrn od 1 do 11 jak nacisne jeszcze raz będzie 12] i nie mogę tego wkleić do painta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo tego się nie wkleja do painta. Ten screeny zapisuje się automatycznie albo w folderze z grą albo gdzieś w folderze My Games.
Możesz tez sobie zainstalować programik Fraps dzięki , któremu będziesz mógł nie tylko robić screeny, ale i nagrywać filmiki z gier. Ponadto będziesz widział ile fpsów masz podczas gry. Program jest darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie... Otóż mam 3 mody Polskie z AW i... Patch ofcurse, KotN, gram i gram, ale co chwila, no może co 30 minut mi się komputer restartuje, jak nacisnę jakiś klawisz to rest kompa, potem znowu inny to zaś reset, teraz była sytuacja o walkę Kvatch, podszedł do mnie kapitan i co? Reset... Moglibyście pomóc? Wcześniej tak nie miałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 22:03, dave03 napisał:

Bo tego się nie wkleja do painta. Ten screeny zapisuje się automatycznie albo w folderze
z grą albo gdzieś w folderze My Games.
Możesz tez sobie zainstalować programik Fraps dzięki , któremu będziesz mógł nie tylko
robić screeny, ale i nagrywać filmiki z gier. Ponadto będziesz widział ile fpsów masz
podczas gry. Program jest darmowy.

aha dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiem jak już zrobić zdięcie i w którym folderze je znaleść ale gdy chce je obejżeć to mi wyskakuje- Nie można otworzyć tej fotografii lub pliku wideo w Galerii fotografii. Ten format pliku nie jest obsługiwany lub nie masz najnowszych aktualizacii Galerii- wie ktoś jak to moge zaktualizować czy co kolwiek żeby obejżeć zdięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciągnij i zainstaluj sobie przeglądarkę XnView. Za jej pomocą na pewno uda Ci się otworzyć te pliki. XnView jest też oczywiście darmowym programem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej.

Mam problem z zadaniem w mieście Chroll... czy jakoś tak :) Z hrabiną co jej obraz ukradli. Wiem że podajżaną jest ta babka mag co mieszka tam (imie zaczyna się na "CH".) I że w zachodzniej wieży jest obraz który mam zbadać, w jadalni plamy na dywanie zbadać, i poszukać i zbadać (co ja doktor że badać??? xD) narzędzia malarskie w komnacie tej babki zwanej "CH...coś" xD. No właśnie ale nie ma tych narzędzi w jej komnacie. Jak to mam zrobić pooklei? Proszę o pomoc. HELP... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam skończyłem ostatnio quest dla gildi wojowników że trzeba znaleźć prace dla wojowników z leaywinu i po nim nie mam zadnych zadań . gdzie są jeszcze jakies zadania dla nich ? mam range szermierz czy jakoś tak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

"podejżaną"... Tak, widać stałocieplni najpierw sobie tworzą język, a później się opierają przy stosowaniu się do jego zasad. Dziwne. xP

Narzędzie malarskie są w pokoju Chanel (tak się nazywa ta stałocieplna "na Ch"), w biurku, o które oparte jest krzesło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować