Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Nie musisz się jeszcze o to martwic. Musisz po prostu nie dawac Martinowi wielkiego kamienia przed zbobyciem posiłków, ale sam kamień miec możesz. Swoja drogą te posiłki to bardzo długie i mozolne zadanie, więc lepiej sobie ich na koniec nie zostawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pójśc powinien, ale z jakością tego chodzenia to może byc róznie:)

PS: sorry, że dwa takie same posty napisałem, ale coś mi się internet przycina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 13:30, kamceg napisał:

Powinien chodzic tak jak mi, czyli na średnio-wysokich. Ja mam 1,5 gb ramu, ale ty masz trochę
lepszy procek.

ty jakiego masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jak przejdę główny wątek kampanii, to będę mógł grać dalej? Tzn, czy nie będzie takiego syfu, że wyleci mi outro i cya bejbe, przeszedłeś główny wątek nic więcej od ciebie nie chcemy idz spać.
I czy jeśli można grać dalej, to niepozamykane wrota pozostaną otwarte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończenia głównego wątku łączy się zamknięciem wrót otchłani na zawsze, ale nie kończy on gry. Jedna z największych zalet serii TES jest to że gra się nigdy nie konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 17:24, kamceg napisał:

Jedna z największych zalet serii TES jest to że gra się nigdy nie konczy.


Nie przesadzałbym po rozwiązaniu wszystkich questów to tam nie ma już nic innego do roboty. Ja skończyłem grę po zaliczeniu 168 zadań, gra już zbyt mnie nudziła, żeby w nią dalej grać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 17:20, Godfater napisał:

I czy jeśli można grać dalej, to niepozamykane wrota pozostaną otwarte?

Ale wrota z tego co wiem zostaną zamknięte wszystkie ... Tak, że pozostanie tylko wykonywanie questów ...
Osobiście, ciągle mam prawie nietknięty wątek główny. Jego zostawię na sam koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje, czy jest możliwość grania jako członek Mitycznego Brzasku? Bo chciałbym przejść grę po stronie zła. Wiem, że te złe gildie to Mroczne Bractwo i Glldia złodziei. Są jeszcze jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innych gildi nie ma w podstawowej wersji(w KotN dochodzi gildia z tytułu). A co do bycia członkiem MB to można niby nim byc jeżeli poswięcimy tamtego argonianina w ofierze i bedziemy robic wszystko co nam każą, ale i tak fabuły nam to nie zmieni - w końcu i tak bedzie trzeba ich wytłuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem:P mianowicie podczas wykonywania zadania dla rekomendcji w Chorrol dostaję zadanie od Earany, które polega na rzuceniu czaru Magiczna Błyskawica na jakąś kolumnę ale Ja nie mam tego czaru, a byłem już chyba u wszystkich kupców i nauczycieli w miastach i żaden nie miał tego czaru "na składzie":/ może wiecie skąd mogę wziąć ten czar???
z góry dzięki za odpowiedź:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się dostać do Sigillum Sanguis w cytadeli we Wrotach Otchłani obok Chorrol? Jest tam główna wieża i kilka mniejszych. Z tych mniejszych są mosty do cytadeli, ale wszystkie prowadzą na to samo piętro, z którego nie ma weścia na górę. Help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 22:20, kamceg napisał:

To właśnie powiedziałem, wszystkie wrota po śmierci Dagona się zamkną.


Pozostaną otwarte:P Poprostu nie będą sie pojawiać nowe, dzięki czemu wszystkie można sukcesywnie pozamykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że będę się kłócił ale po prsotu muszę:) Powtarzam poraz kolejny: Wszystkie wrota po ukończeniu wątka głównego pozamykają się. Świetnie to widac na filmiku kończacym grę. Martin mówi "...bramy otchłani zostały zamknięte, na zawsze..." Poza tm wiem z własnego doświadczenia bo w Obliviona grałem z 500 h, i jak za którymś razem go przechodziłem to w pierwszej kolejności przechodziłem główny wątek, żeby odrazu miec zamkniete te wszystkie wrota otchłani:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować