Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2007 o 00:41, Solstheim napisał:

Cos mnie natkneło na obliviona, poszedłem do kumpla zgrałem Merherus razora(kiedys on sobie
kupił, ja dzis skorzystałem) Jestem piratem:> To te ece, skropcie je wodą swięconom bo ja
sie ich brzydze.... A tak serio nie licząc rozczarowania ze wyobraząłme sobie ze merherusrazor
to jakies Ząbkowane swiecace sie na czerwono wielkie i super zabójcze ostrze a nie sztylet,
to poszukuje najlepszej tarczy z gry,ponoc to spell braker jest czy jakos tak, wiec z kąd ja
wziąść?

Oto skutki szybkiego pisania bez patrzenia na klawiature i monitor, i brak opcji edit postów ale miejmy nadzieje zrozumiecie o co mi chodziło w skrócie"Jaka jesti z kąd wziąsć najlepsza tarcze z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jesti z kąd wziąsć najlepsza

Dnia 30.01.2007 o 00:43, Solstheim napisał:

tarcze z gry

Najlepszej nie znam, ale bardzo dobra jest ebonowa tarcza Umbry lub tarcza Valdemara. Ta pierwsza to zwykła tarcza, tyle że bardzo duży armour, a ta druga ma duży armour i odbicie 8%obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 09:19, sługa Innosa napisał:

Jaka jesti z kąd wziąsć najlepsza
> tarcze z gry
Najlepszej nie znam, ale bardzo dobra jest ebonowa tarcza Umbry lub tarcza Valdemara. Ta pierwsza
to zwykła tarcza, tyle że bardzo duży armour, a ta druga ma duży armour i odbicie 8%obrażeń.


jak dla mnie to najlepsza tarcza jest do zdobycia w Chorol - jest tam quest z oddaniem miecza jakiegoś ceremonialnego - co do tarczy to jest ona ebonowa + 30% odbicie dmg i jeszcze inne bonusy - lepszej nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem śmieszną przygode:

Coś zachciało mi się żeby jescze raz popatrzec jak Martin rozwala Merheusa Dagona :) No więc robie ostatnią misje kampani a tu patrze: Merheus traci życie! No więc podszedłem do niego i wale go aż padł, naprawde!!! Zabiłem go i rozpadł sie na kilka kawałków (tekstury) powyciągały sie i jego głowa leżała na drugim końcu miasta, a Martin nie przemienił sie w Awatara! Czy ktoś wie dlaczego tak było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2007 o 09:39, scott napisał:

>
jak dla mnie to najlepsza tarcza jest do zdobycia w Chorol - jest tam quest z oddaniem miecza
jakiegoś ceremonialnego - co do tarczy to jest ona ebonowa + 30% odbicie dmg i jeszcze inne
bonusy - lepszej nie znalazłem

No i o to mi chodziło sam znam jeszcze Spellbrakera od deadr, ale mozesz opisac dokładniej ten "kłest" od kogo go wziąsć i co zrobic trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostaniesz go w późniejszym etapie (jak odbijsze dom dla braci z chorol - jeden jest pijakiem) gry jak w karczmie pojawi się złodziej i zaproponuje ci zdobycie miecza którego ukradł ojciec tych braci i jest w jaskini z ogrami - no to zdobywasz miecz i nie zanosisz go złodziejowi tylko do zamku w chorol i dostajesz w nagrodę tarczę

quest jest aktywny jak wykonasz wszytkie zadania dla braci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem, że jak oddasz miecz w zamku, paser nie będzie od Ciebie kupował przedmiotów. Podobno to bug ... Wolę się upewnić, zanim podejmę decyzję... Na razie miecz leży w skrzynce i czeka, aż wyjaśnią się moje wątpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 22:18, buras napisał:

Gdzieś wyczytałem, że jak oddasz miecz w zamku, paser nie będzie od Ciebie kupował przedmiotów.
Podobno to bug ... Wolę się upewnić, zanim podejmę decyzję... Na razie miecz leży w skrzynce
i czeka, aż wyjaśnią się moje wątpliwości :D


no bo nie będzie a mało masz paserów w obku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest TYLKO paserem, to looz. Mała strata. Ale nie wiem jeszcze, czy nie będzie miał znaczącego wpływu na moją rozwijającą się karierę złodziejską ... Właśnie miałem zmianę "opiekuna" i przenoszę się z IC do Bravil. Gość nie będzie przypadkiem jednym z opiekunów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 09:05, buras napisał:

Jak jest TYLKO paserem, to looz. Mała strata. Ale nie wiem jeszcze, czy nie będzie miał znaczącego
wpływu na moją rozwijającą się karierę złodziejską ... Właśnie miałem zmianę "opiekuna" i przenoszę
się z IC do Bravil. Gość nie będzie przypadkiem jednym z opiekunów ?


ups tego to już nie pamiętam niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci o tego gościa związanego z questem bliźniaków, to on nie będzie twoim opiekunem. On jedynie jest najbogatszym paserem i nic więcej. Ale jeżeli chodzi ci o kogo innego to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbogatszym powiadasz ? Hmm ... no to może się przyda :)
Chociaż, jakoś z TG jakoś specjalnie się nie identyfikuję ... A kasy za zdobyte w walce itemy i tak jest jak lodu. Ale takich znajomości może lepiej nie zrywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 10:28, sługa Innosa napisał:

Co się stanie, jeżeli nie załatwię posiłków dla Brumy?

Hmm chyba musisz załatwić aby był update questa ale jeśli nie to po prostu będziesz miał trudniej z pokonaniem potworków wychodzących z bram :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować