Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Wystarczy czar porazenie. Poza tym musisz jeszcze miec kamień welkynd, który możesz zdobyc w dowolnych ruinach ayleidów. A więc rzuc zaklęcie porazenie na wyrózniającą się kolumne, na tej górze gdzie była księga palce gór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi ci tu pomóc. Tam się po prstu idzie do góry. Jeszcze raz obejdź cała wieżę. W ostateczności, jeżeli nie uda ci się znaleźc drogi możesz wpisac kod "tcl" czyli latanie. Kod mozna wpisac na konsoli, którą się chyba aktywuję przyciskiem "~".( nie wiem zbyt dobrze bo nie korzystam:)

PS: przepraszam was że trzy posty z rzędu, ale chciałem żeby kazdy post był tylko do zainteresowanego. Jeższcze raz przapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 10:05, kamceg napisał:

Sorry, że będę się kłócił ale po prsotu muszę:)


To nie jest kłótnia, tylko wymiana poglądów:P Zrobiła by się z tego kłótnia gdyby ktoś zaczął inwektywami rzucać. Po zakończeniu wątku głównego zamknąłem jeszcze 3 wrota. I jestem tego na 100% pewien. Wątpię żeby to był bug i wątpię aby tak różniły się wersje na PC i x360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A trafił ktoś z was na jaskinię Lost Abagarlas - to chyba jedna z większych zagadek w grze... sprawdźcie zresztą sami na innych forach - czy ktoś z was wie o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 12:46, sługa Innosa napisał:

Co lepsze: tarcza Valdemara (odbicie 8% obrażeń), czy tarcza Fortecy(blok +8 pkt.)?

jaka różnica w cenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 12:48, Dark SMG napisał:

> Co lepsze: tarcza Valdemara (odbicie 8% obrażeń), czy tarcza Fortecy(blok +8 pkt.)?
jaka różnica w cenach?

Nie pamiętam, ale ja je znalazłem, więc nie ma różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 12:53, sługa Innosa napisał:

> > Co lepsze: tarcza Valdemara (odbicie 8% obrażeń), czy tarcza Fortecy(blok +8 pkt.)?

> jaka różnica w cenach?
Nie pamiętam, ale ja je znalazłem, więc nie ma różnicy.

no więc stocz 2 walki z obydwoma tarczami z tym samym przeciwnikiem i zobacz w której zadał ci mniej obrażeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to jestem na 100% pewien, ze to musiał byc bug. Polecam ponowne obejrzenie końcowego filmiku i wsłuchanie sie w to co Martin(sean bean) mówi. Poza tym właśnie są róznice między wersją na zboza, a wersją na peceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 22:20, kamceg napisał:

To właśnie powiedziałem, wszystkie wrota po śmierci Dagona się zamkną.

Kurcze sorki za poprawianie :) Jakoś mi umknął ten fragment. Na swoje usprawiedliwienie mam to, że byłem nieco rozkojarzony po niezłej bitce w DM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Polecam ponowne obejrzenie końcowego filmiku i wsłuchanie sie w to co Martin(sean bean) mówi.

Właśnie dzięki temu dokładnie pamiętam, ze wrota pozostały otwarte. Nieźle się zdziwiłem. Grać ponownie nie mam najmniejszego zamiaru, 50/50 achievementów jest:P A sama gra jest zbyt nudna żeby znowu nad nią siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 14:55, skonymichcio napisał:

wiecie moze kiedy bedzie pełna polska wersja językowa i czy wyda ja cenega ????????


Obliviona - już dawno jest
Rycerzy - luty (nie wiem czy po polsku )
Wysp - nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 15:59, pro evo napisał:

Witam gdzie mogę najtaniej kupić Obliviona (nie mowić że na allegro) Pooglądałem filmiki i
naprawdę gierka jest 10/10

Dziecko, jesteś największym żalem jaki w życiu widziałem/ pisałeś że masz i grasz w obliviona, że to twoja ulubiona gra a teraz pytasz się gdzie można ją kupić?...może miałeś pirata?...to już nie jest zabawne tylko straszne...
W saturnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak. Najlepiej zrobisz jak poczekasz do premiery KotN, bo wtedy Oblivion stanieje do 99zł. Najtaniej Obliviona widziałem w Empiku za 109zł. Ale tak jak powiedział In The End, do saturna też warto zajrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 16:12, In The End napisał:

> Witam gdzie mogę najtaniej kupić Obliviona (nie mowić że na allegro) Pooglądałem filmiki
i
> naprawdę gierka jest 10/10
Dziecko, jesteś największym żalem jaki w życiu widziałem/ pisałeś że masz i grasz w obliviona,
że to twoja ulubiona gra a teraz pytasz się gdzie można ją kupić?...może miałeś pirata?...to
już nie jest zabawne tylko straszne...
W saturnie.


Niemam pirata grałem u kolegi dlugo a teraz zamierzam mieć na własność żuj wiem gdzie jest najtaniej za 79 zł w wirtus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos mnie natkneło na obliviona, poszedłem do kumpla zgrałem Merherus razora(kiedys on sobie kupił, ja dzis skorzystałem) Jestem piratem:> To te ece, skropcie je wodą swięconom bo ja sie ich brzydze.... A tak serio nie licząc rozczarowania ze wyobraząłme sobie ze merherusrazor to jakies Ząbkowane swiecace sie na czerwono wielkie i super zabójcze ostrze a nie sztylet, to poszukuje najlepszej tarczy z gry,ponoc to spell braker jest czy jakos tak, wiec z kąd ja wziąść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować