Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2010 o 14:01, Daelor napisał:

> Sesja za mną i mam starego, dobrego Obliviona w domu i chyba go zainstaluję. Czy
są jakieś
> mody/dodatki (oficjalne) darmowe/płatne - które są warte uwagi?

obowiązkowo Oscuro''s Oblivion Overhaul ;]


Dzięki za polecenie. Co do tego modu wyżej to znalazłem go http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_remository&Itemid=11&func=fileinfo&id=339 ale jest napisane, że działa tylko z angielską wersją kiedy ja mam polską ;]
Jest jakaś polska wersja tego moda czy nic a nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek coś zawinąłem z Gildii Magów i mnie wyrzucono. Nie mogę się wrócić do momentu sprzed kradzieży bo to było dość dawno temu. Muszę teraz znaleźć 20 kwiatów czerwiju i 20 smoczych języków. Ktoś wie gdzie można kupić większe ilości (albo ukraść...)? Nie mam zamiaru przebiec całego Cyrodill w poszukiwaniu głupich roślinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 13:55, Hoplita napisał:

Zainstalowałem, co radziłeś i niestety jakiejś ogromnej poprawy nie ma...


Trudno powiedzieć co może to powodować. U niektórych się co jakiś czas wyłącza i nijak temu zaradzić. Używasz jakichś modów? Szczególnie przy większej ich ilości, niepoprawna kolejność ładowania (load order) lub konflikty mogą mieć wpływ na stabilność gry. Do automatycznego sortowania kolejności ładowania można użyć programu BOSS http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=20516 - uruchamia się go przez plik .bat, nie .exe. Jeśli to nie pomoże to nie mam więcej pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 15:47, Daelor napisał:

spróbuj w sklepach alchemicznych, powinieneś coś znaleźć.



Tyle to ja sam wiem...pytałem o większe ilości a nie o 1 sztukę danej rośliny.

@Karol44

Znudziło mi się grać na kodach gdy miałem 10 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 18:33, Sarturias napisał:

> spróbuj w sklepach alchemicznych, powinieneś coś znaleźć.


Tyle to ja sam wiem...pytałem o większe ilości a nie o 1 sztukę danej rośliny.


Domica Redwort (składnik alchemiczny kwiat czerwiju)
Ta roślina najczęściej spotykana jest w dorzeczu rzek Pantery, Srebrnej Ryby i Lorslus.

Roślina smoczego języka
Można ją znaleźć w Anvil, ogrodach Uniwersytetu Nauk Tajemnych i okolicach Fortu Czerwonej Wody tuż przy granicy z Morrowind. Jest dość rzadka, więc możesz mieć problemy ze znalezieniem większej ilości.

Jeśli chcesz kupić to najlepiej sprawdź 2 sklepy w Imperial City Złocona Karafka i Główny Składnik. Mają tam szeroki asortyment składników alchemicznych więc masz duże szanse że znajdziesz to czego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczące modów do gry :)
A mianowicie, czy znacie jakieś ciekawe mody?
Zainstalowałem sobie już Ren''s Beauty Pack, ArmoryLab oraz kilka armorków, ale szukam czegoś więcej.
Jeśli bylibyście tacy mili, moglibyście podać mi jakieś mody na bronie, armorki, które ładnie wyglądają na postaci female?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 18:24, Aedrin napisał:

Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczące modów do gry :)
A mianowicie, czy znacie jakieś ciekawe mody?
Zainstalowałem sobie już Ren''s Beauty Pack, ArmoryLab oraz kilka armorków, ale szukam
czegoś więcej.
Jeśli bylibyście tacy mili, moglibyście podać mi jakieś mody na bronie, armorki, które
ładnie wyglądają na postaci female?



Przeglądnij ostatnie dwie strony tego tematu znajdziesz linki do różnych ciekawych modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gildia wojowników, Gildia magów, wątek z synem Cesarza i tymi Otchłaniami, dwie dodatkowe (trudniejsze do znalezienia) gildie

Spoiler

skrytobójców i złodziei

- czy są jeszcze jakieś wątki poza tymi? Nie chodzi mi o pojedynczy quest (ew. jakiś krótki ciąg), ale dość długi ciąg zdarzeń. Dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam zamiar znowu zacząć grać w Obliviona, ale teraz przydały by się mody. Chodzi mi o jakieś nowe questy, przedmioty i najważniejsze: coś co wyłącza ten głupi level scaling. Ogólnie chodzi mi o taki zestaw modów bez których nie można się obejść. Znajdzie się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quote: Piter_Fersin
"Przeglądnij ostatnie dwie strony tego tematu znajdziesz linki do różnych ciekawych modów."

3 ostatnie strony. Widziałem coś takiego.

@SiDi
Misje deadryczne to może pojedyncze questy, ale warte zrobienia w alfabetycznej kolejności bóstw :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 20:08, SiDi napisał:

Gildia wojowników, Gildia magów, wątek z synem Cesarza i tymi Otchłaniami, dwie dodatkowe
(trudniejsze do znalezienia) gildie

Spoiler

skrytobójców i złodziei

- czy są jeszcze jakieś
wątki poza tymi? Nie chodzi mi o pojedynczy quest (ew. jakiś krótki ciąg), ale dość długi
ciąg zdarzeń. Dzięki za pomoc!


W sumie to gildią można by też nazwać Arenę, ale jakieś ciekawej fabuły tam nie uświadczysz, raczej czysta rzeźnia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 20:33, Aedrin napisał:

Quote: Piter_Fersin
"Przeglądnij ostatnie dwie strony tego tematu znajdziesz linki do różnych ciekawych modów."

3 ostatnie strony. Widziałem coś takiego.


To ja nie wiem jak Ty przeglądasz

http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Must_Have_Mods
http://tesnexus.com/
http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_remository&Itemid=11&func=select&id=46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować