Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2006 o 23:33, cinus` napisał:

> tak samo w dodaj usun system wykrywa oblivon ale nie hcce go usunąc co robic ?? żeby znowu

> mozna było zaistalowac gre ??

spróbuj ręcznie wejść na płytę i odpalić plik ''setup.exe'' może odpali się wtedy instalacja
gry.

Dzieki za odp i przepraszam za psota udalo mi sie samemu do tego dojsc wyczyscilo gre i instaluje od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz problem patcha... Sciągnełem łatke polonizująca z www.elderscrolls.pl,
która miała spolonizowac gre i zmienic wersje na 1.1 kedy instaluje się Patch razem z polonizacją wyskakuje Patch Error W czasie kiedy jest patch update . :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe no tak to sie nie usowa gierek ani programow :P wejdz w moj komputer prawym przyciskiem myszy na CD/DVD gry i tam uruchom plik instalacyjny (setup.exe czy cos takiego). Powinno sie zainstalowac wporządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIem, że w taki sposób sie nie usuwa ale to był przypadek pomyliłem foldery ale juz po problemie dzieki za pomoc lepiej by było jak bys teraz pomógl mi z polonizacja :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe no spoznilem sie troche pozniej to zauwazylem :P chetnie bym pomogl ale nawet na ta stronke www.elderscrolls.pl nie moge wejsc zeby to oblukac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 23:41, patus napisał:

hehe no spoznilem sie troche pozniej to zauwazylem :P chetnie bym pomogl ale nawet na ta stronke
www.elderscrolls.pl nie moge wejsc zeby to oblukac :/

CZekaj zaraz ci podam dokładny Adres :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 23:54, patus napisał:

no najpierw musisz zainstalowac patcha 1.1.511a potem spolszczenie i powinno byc lux ;) tak
na tej stronce pisza ;)

Przy instalacji patcha 1.1.511 jest to samo co ty na to ?
TY KUPIŁES PL WERSJE CZY TEZ POLONIZOWAŁES?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam angielska wersje i nie polonizowalem tylko z tej stronki tak wyczytalem. wejdz tam na forum i popytaj tam predzej Ci odpowiedza :) a z tymi patchami to juz nie wiem co masz :/ moze odinstaluje teraz gierke tak jak trzeba i zainstaluj ponownie moze pomoze. a jak nie to sie zglos do pomocy technicznej to oni powinni pomoc. pozdro spadam spac i powodzenia w spolszczaniu hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą łatką raczej niczego nie wskuram może ma ktoś inny sposób ?? lub inna łatke albo chcociaz patcha aktualnie mam wersje 0.1.0.228 a chciałbym zamienic ja na 1,1,511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale nie jest to piękny sen, walka mieczem polega jedyna na BLOK i ATAK.
Też mam problem z pathem, prubuje instalować - mówi mi że nie mam patha 1.1 więc się instaluje, mam czekać 30minut i nic, w ciągu 10 minut nic się nie dzieje? mam czekać dalej, co mam robić(jest z tym też polonizacjia/ściągniołem z cenegi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 07:33, In The End napisał:

Też mam problem z pathem, prubuje instalować - mówi mi że nie mam patha 1.1 więc się instaluje,
mam czekać 30minut i nic, w ciągu 10 minut nic się nie dzieje? mam czekać dalej, co mam robić(jest
z tym też polonizacjia/ściągniołem z cenegi)

U mnie co prawda wszystko jakoś działa , ale z patchem polonizacyjnym coś Cenedze chyba nie wyszło.W menu start raz mam napisy po angielsku , innym razem po polsku i zauważyłem , że przy startowaniu z menu angielskiego , bywa , że gra wywala się do windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dni poświęciłem na zamykanie bram otchłani i zbieranie kamieni pieczęci.Mam już na koncie 24 zamknięte bramy i oczywiście tyle samo kamieni , które dają mi 13 różnych opcji na zaklinanie przedmiotów , z których kilka jest całkiem ciekawych.Jest podobno 16 daedrycznych książąt , więc pomyślałem , że kamieni też powinno być 16 różnych.Czy ktoś znalazł więcej niż 13 gatunków tych kamieni , bo nie wiem czy dobrze kombinuję z tymi kamykami? Zamykania bram mam już dosyć , ale gdyby się okazało , że brakuje mi jakiegoś szczególnie przydatnego kamienia pieczęci , to jeszcze trochę bym go poszukał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 10:17, KrzychW napisał:

Ostatnie dni poświęciłem na zamykanie bram otchłani i zbieranie kamieni pieczęci.Mam już na
koncie 24 zamknięte bramy i oczywiście tyle samo kamieni , które dają mi 13 różnych opcji /.../

Ja już nie sprawdzę, bo skończyłem na zamknięciu 14 bram. Tłumaczy mnie to, że grałem pierwszy raz ;). A teraz niestety, płyta główna mi padła i nie mogę grać.
Przy okazji: Oblivion wywala do Windowsa każdą wesję, tylko z różną częstotliwością. To już cecha charakterystyczna dla The Elder Scrols, trzeba się do tego przyzwyczaić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 14:13, KrzysztofMarek napisał:

Oblivion wywala do Windowsa każdą wesję, tylko z różną częstotliwością. To już
cecha charakterystyczna dla The Elder Scrols, trzeba się do tego przyzwyczaić ;).

Bardzo stabilnie chodziła mi wersja podstawowa na Radeonie 9500 i stareńkich starownikach. Potem zmiana na X1600PRO i (normalne) inne sterowniki i dogranie patcha. No i zaczęło co chwila wyrzucać, a później się uspokoiło. Obecnie nie wiem bo od dawna nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować