Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2006 o 19:40, kuko7 napisał:

/.../> Aha morrownid mi się znudził po 10 godzinach grania kiedy miałem już 8 lvl i/.../

No i widzisz, nie to ładne, co ładne, tylko to, co się komu podoba. Przy Morrowidzie przesiedziałem tysiące godzin (dwa razy powyżej 300 poziomu, raz powyżej 200) a w Oblivionie mam 206 godzin gry, jedną zaliczoną gildię (jestem arcymagiem), rozbabrane inne i gra mnie zwyczajnie przynudza. Mod do Gothic''a 1 (Diccuric) bardziej mnie wciągnął, dla niego odstawiłem Obliviona, i to pomimo wielu wad tego moda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 22:26, KrzysztofMarek napisał:

/.../


Bo to niestety tak jest... Na początku bomba i w ogóle, sam pamiętam, jak zarwałem noc dla Oblviona, lecz później... Z każdą zwiedzoną jaskinią, z każdym kolejnym questem, gra obnaża swoje wady i niedociągnięcia. Sam byłbym w stanie przełknąć gorzką pigułkę w postaci poziomowania całego świata, gdyby nie spłycona fabuła. Ta wada szczególnie razi, gdy patrzy się na Obliviona przez pryzmat Morrowinda. Na Morka też narzekałem, i to całkiem sporo, lecz grałem nadal. A gdy zacząłem narzekać na Obka, to pudełeczko powędrowało na półkę... Nadzieję pokładam w dodatku. Być może on doda jakiś interesujący wątek fabularny, dla którego będzie warto poświęcić kolejnych kilkadziesiąt godzin gry... Być może, podkreślam. Jeśli Bethesda przestawi się z fajerwerków graficznych na fabułę, to może zaliczymy come back Morrowinda, a raczej jego klimatu. Ale do premiery dodatku mamy jeszcze troche czasu. Do grudnia to zdążę nadelektować się najnowszym Gothicem. Może chociaż nim się nie zawiodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 17:48, kamceg napisał:

A gdzie można się dowiedzieć więcej o dodatku? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.


http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,31308;core.html

Link ten był już podawany, na więcej informacji się nie natknąłem. Szczerze powiedziawszy, to nawet nie szukałem. Wystarczy mi wiedza, że będzie. A jaki będzie, to się przekonam po premierze. Czyli za czas jakiś... Pewnie przed świętami wydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde ten dodatek zapowiada się bardzo fajnie :] Jako wielki fan Obliviona już wiem że muszę to mieć :D No i dali jeszcze te małe dodatki :D Miodzio :) Czy te informacje są potwierdzone (skład pakietu i data premiery)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 18:56, MastAlol napisał:

/.../ Czy te informacje są potwierdzone
(skład pakietu i data premiery)?


Na razie chyba nie. Coś tam Bethesda piszczy... Jak Cenega przejmie to napewno zauważymy, bez obaw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taka mała(mam nadzieje) pomoc dla osób które zmagają się z problemem pamięci nie moze byc read(kilka osób tutaj cyba o tym pisalo w tym ja). No więc wczoraj doszedlem do wniosku ze odinstaluje wszystkie podejrzane programy więc jakis brogrma do dziewku hd digital audio poszedl xp code pack xvid codec pack i w ogóle chyba cala reszta playerów zostawilem tylko allplayer potem ikonka obliviona własciwosci i zaznaczamy "wyłącz zaawansowane usługi tekstowe i po tym zabiegu oblivionek działał mi 3godziny non stop bez niczego:D ale to moze poprostu przypadek ale zachęcam do dalszego experymentowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy sciagam sobe z neta pactha 1.1 albo 1.1.511 i chce zainstalowac podczas instalacji wyskakuje mi
Patch Error:
Old File not found. However, the file of the same name was found. No update done since file contenst do not match.

Nie wiem co to ma byc reinstalowalem juz 3 razy pactha 1.1 mam na plytce z gra i z plytki to bez problemu sie instaluje ale jak 1.1.511 chce sobie zainstalowac to lipa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 17:55, kamceg napisał:

dzięki!!


Nie ma za co. Wystarczyło tylko przeczytać kilka postów wyżej. A tak na marginesie, to nie odpowiadaj tylko jednym słowem... Forum to nie komunikator, tutaj trzeba wyśilić się na trochę dłuższe wypowiedzi. Jeśli masz pisać coś takiego, to po prostu nic nie pisz...
A co do tego dodatku, to z każdym dniem jestem coraz bardziej sceptycznie do niego nastawiony. Wydjae mi się, że Bethesda jednak pójdzie na łatwiznę... Obym się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale tak wogóle to wątpie czy dodatek tak szybko wyjdzie. Daty premier na wp są mocno naciągane więc i nie ufam, bo raz się mocno zawiodłem, gdy napisali datę premiery pewnej gry z 3 miesiącami błedu. Tak myślę, że w dodatek pogramy, niestety dopiero w nowym roku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 18:05, kamceg napisał:

/.../ Tak myślę, że w dodatek pogramy, niestety dopiero w nowym roku. :(


Jestem trochę bardziej optymistycznie do tego nastawiony. Biorąc pod uwagę lokalizację dodatku, myślę, że wyjdzie on gdzieś w granicach Świąt, może trochę później. Zresztą i tak mi się nie śpieszy. Do tego czasu będę katował najnowszego Gothica... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


mam problem z polska wersja Obliviona. konkretne z napisami. bardzo szybko znikaja, zdecydowanie za szybko. komputer mam dosc szybki jak na laptopa - gram w 1280x768 + aa. czy mozna zwolnic wyswietlanie tekstu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 19:21, Nightmar napisał:

mam problem z polska wersja Obliviona. konkretne z napisami. bardzo szybko znikaja, zdecydowanie
za szybko. komputer mam dosc szybki jak na laptopa - gram w 1280x768 + aa. czy mozna zwolnic
wyswietlanie tekstu ?


Rozwiązania są dwa: albo usuń cracka, albo kup oryginał (musisz zrobić obie te rzeczy, jeśli masz pirata). Innych wyjść nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 21:28, kamceg napisał:

to orginał na pewno nie jest bo w orginale sam możesz regulować szybkość napisów


Na jakiej podstawie stwierdzasz, że nie jest to oryginał? Gra zaczyna szybko wyświetlać napisy, gdy został wgrany crack. A tego można użyc mając oryginalną wersję, w celu uniknięcia wkładania płyty. Co nie zmienia faktu, że jest to zabronione.
Choć oczywiście pirackiej wersji nie można wykluczyć. Prawdopodobieństwo posiadania jej przez Nightmara wynosi 50:50, więc... Całkowitej pewności nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 19:54, Bumber napisał:

> /.../, w celu uniknięcia wkładania
płyty. /.../

W celu uniknięcia permanentnego wkładania i wyjmowania płyty zostawiam ją w napędzie. Mam drugi... ;) A nawet wirtualny trzeci ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 22:03, KrzysztofMarek napisał:

W celu uniknięcia permanentnego wkładania i wyjmowania płyty zostawiam ją w napędzie. Mam drugi... ;)

Też rozwiązanie. I nie trzeba crackować, męczyć się z szybko wyświetlanymi napisami... Najprostrze rozwiązania są zawsze najlepsze. Ale słyszałem, że płytka przechowywana w napędzie szybciej niszczeje... ;)

Dnia 27.10.2006 o 22:03, KrzysztofMarek napisał:

A nawet wirtualny trzeci ;D

O, jeszcze lepiej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 22:31, Bumber napisał:

> /.../
O, jeszcze lepiej. ;)

Mam Nero 7. Stąd wirtualny napęd ;D
A co do niszczenia płytki w napędzie... Jak Morrowind zaczął mi się z lekka zacinać (miał prawo, płytka wytrzymała chyba ponad dwa tysiące godzin w napędzie), to za 19,90 kupiłem drugi egzemplarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 23:11, KrzysztofMarek napisał:

Mam Nero 7. Stąd wirtualny napęd ;D

xD

Dnia 27.10.2006 o 23:11, KrzysztofMarek napisał:

A co do niszczenia płytki w napędzie... Jak Morrowind zaczął mi się z lekka zacinać (miał prawo,
płytka wytrzymała chyba ponad dwa tysiące godzin w napędzie), to za 19,90 kupiłem drugi egzemplarz :D

Wątpię, żebyś wytrzymał 2000 godzin z Oblivionem. Morrowind to co innego, on miał klimat i w ogóle... Miodzio. A Oblivion? Najwyżej 300 godzinek i po grze. Nie mówiąc o tym, że jeszcze daleko do czasów, gdy za 2 dyszki będzie można kupić Obka. Prędzej płytkę z Gothicem 3 wymęczysz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować