Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Nie zgadzam się z moim poprzednikiem i powiem ci po prostu, że nie trać czasu na pytania tylko leć do sklepu i... graj!! Jest najlepszym, nowym RPG na PC!! (a jak nie najlepszy to napewno najładniejszy)Kupić warto, a wręcz jeśli lubisz RPG to trzeba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed tą grą broniłem się jak mogłem, głównie dlatego że bałem się grania w niskiej rozdzielczości i z niskimi detalami. Tak się złożyło że wygrałem ją z inną grą w konkursie SuperSeller i dziś paczka doszła. Po instalacji i sprawdzeniu konfiguracji program wystartował z ustawieniami na High. Po delikatnej korekcji gram na: 1152x864, tekstury, trawa, drzewa, dystans rysowania horyzontu, znikające przedmioty, woda, cienie we wnętrzach na max, własne cieniowanie, cienie w plenerach średnie, plus kilka innych rzeczy. Gra gra chodzi bardzo dobrze w plenerach i podziemiach. Oczywiście że są zaciachy w animacji, ale nie wpływają negatywnie na rozgrywkę. Gra chodzi płynnie, grafika oczywiście oszałaiająca. A najdziwniejsze w tym to że całość działa na takiej konfiguracji: Sempron 3.0, 2x512 MB DDR 333, Gf 6800 XT 128MB/256bit (odblokowane potoki, w sumie 17), niczego nie podkęcałem. Cuda się zdażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 18:32, malpka napisał:

Przed tą grą broniłem się jak mogłem, głównie dlatego że bałem się grania w niskiej rozdzielczości
i z niskimi detalami. Tak się złożyło że wygrałem ją z inną grą w konkursie SuperSeller i dziś
paczka doszła. Po instalacji i sprawdzeniu konfiguracji program wystartował z ustawieniami
na High. Po delikatnej korekcji gram na: 1152x864, tekstury, trawa, drzewa, dystans rysowania
horyzontu, znikające przedmioty, woda, cienie we wnętrzach na max, własne cieniowanie, cienie
w plenerach średnie, plus kilka innych rzeczy. Gra gra chodzi bardzo dobrze w plenerach i podziemiach.
Oczywiście że są zaciachy w animacji, ale nie wpływają negatywnie na rozgrywkę. Gra chodzi
płynnie, grafika oczywiście oszałaiająca. A najdziwniejsze w tym to że całość działa na takiej
konfiguracji: Sempron 3.0, 2x512 MB DDR 333, Gf 6800 XT 128MB/256bit (odblokowane potoki, w
sumie 17), niczego nie podkęcałem. Cuda się zdażają.

Jakie cuda? Masz w miarę mocnego kompa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

małkpa chyba żartuje.
Cud to jest jak Obek chodzi na moim kompie.
procek 1.6, radek9600pro, 512 ram
Pełne medium z włączonym horyzontem (bez drzew) w rozdzielcosci 1024x768 bez przycinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 13:00, Arclight napisał:

/.../ Dodatek do Obliviona już niedługo! Ludzie, którzy kupili mody mogą czuć się zawiedzeni, będą
załączone w dodatku.


Czyli dobrze, że się powstrzymałem od wydania tych kilku dolców... Czas zacząć odkładać kasę, bo to już 29 listopada. Chociaż pewnie mam więcej czasu, bo zaczym to zlokalizują... Nie mniej jednak, cieszę się z tego newsa. Może rozwinie sią fabuła, będzie więcej questów, niż fajerwerków graficznych. Poczekamy - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, nie widze zmian dotyczacych durnego systemu lvowania świata, więc daruje sobie dodatek, nawet w Obku wszystkiego nie zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Nie wiem czy tu powinienem pisac o tego typurzeczach ale trudno... gram w Oblivion i jak dla mnie gra jest przełomem, ale mam małe pytanko - jak sie juz zdobedzie 4 ksiegi z bractwa ktore zabilo krola to trzeba sie udac do grobu jakiegos tam (bo nie pamietam) wojownika w stolicy w ogrodach i jest tam mapa z ktora trzeba cos zrobic ale nie wiem co bo nawet nie jest zbyt wyrazna...? i czy nie powinno sie udac do MArtina zeby dac mu te ksiegi?
z gory thx za odp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 09:29, Lykenos napisał:

/.../


Z tego, co pamiętam, to ta mapa pojawia się tylko w południe. Gdy spojrzysz na nią, zostanie dodany odpowiedni wpis w dzienniku, jak i miejsce na mapie. Należ się tam udać i... Sam się przekonasz. Bynajmniej z trafieniem do tego miejsca nie powinno być problemu, wszystko masz opisane w dzienniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 09:29, Lykenos napisał:

Witam,
Nie wiem czy tu powinienem pisac o tego typurzeczach ale trudno... gram w Oblivion i jak dla
mnie gra jest przełomem, ale mam małe pytanko - jak sie juz zdobedzie 4 ksiegi z bractwa ktore
zabilo krola to trzeba sie udac do grobu jakiegos tam (bo nie pamietam) wojownika w stolicy
w ogrodach i jest tam mapa z ktora trzeba cos zrobic ale nie wiem co bo nawet nie jest zbyt
wyrazna...? i czy nie powinno sie udac do MArtina zeby dac mu te ksiegi?
z gory thx za odp pozdrawiam

czekasz do 12 i mapa powinna się ukazać. (o ile najpierw dałeś księgi do przetłumaczenia twojemu kontaktowi w Arcane University )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się doczekaliśmy dodatku - szkoda, że Tym wszystkim fanom, którzy ściągneli to płatne ...... nie powiedziano, że będą musieli dodatkowo zapłacić za dodatek, w którym będą mieli to wszystko plus jeszcze jedną frakcję. Mówię "musieli" ponieważ chyba każdy chciałby pobawić się w generała wojskowego w Obku;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 11:01, upiordliwy napisał:

No to się doczekaliśmy dodatku - /.../

Masz jakieś bliższe dane? Mnie już Oblivion trochę nudzi (28 poziom, 206 godzin "czystej gry") ale czego się nie robi dla uratowania Cesarstwa (tym bardziej, że do Gothic''a 3 jeszcze parę dni zostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak skończyłem gierke (wszystkie zadania główne, w gildiach i "może" pare pobocznych mi zostało) to miałem gdzieś 26 lvl i 70 godz. czystej gry...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 11:15, upiordliwy napisał:

(ciach)

Tak, znalazłem, dziękuję. Ale wstrzymam się z ewentualnym kupnem (baaardzo ewentualnym) do czasu, aż ukaże się polska wersja i opinie graczy będą pozytywne. To znaczy, że zmienią przynajmniej to lewelowanie potworór, przez które gra wiele traci... Przynajmniej moim zdaniem, wiele traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na AMDAthlon643000 Geforce palit 6800gs 256/256 600/1200 1024 mb ddr ram patriot cl 3.2 działa na max detalach tylko wylonczone cienie aax4 i rozdzielczosc 1024/754 bo jak wlonce ta 1254 to i tak niema roznicy w grafice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wszyscy tu mowa o dodatku do Obka a ja jak zwykle nc nie wiem ;P nom wlasnie - jesli ten dodatek sie uz ukazal w wersji darmowej to gdzi mozna go dostac i co w nim sie znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aj i zapomnialem - mam kompa proc 3.0 athlon, 512 ddr, graficzna radeon 9600 pro - na jakich ustawieniac na taim kompie jak moj Oblivion najlepiej chodzi? pytam bo sie nie znam.. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować