Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

mam savey, do obliviona, (moje nie z internetu, nie grałem na żadnych kodach ani włatwieniach) główny wątek ukończony, prawie wszystkie questy też, chyba coś ok. 50lvl. jak by ktoś chciał to piszcie rake@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 11:24, KrzysztofMarek napisał:

> (ciach)
Tak, znalazłem, dziękuję. Ale wstrzymam się z ewentualnym kupnem (baaardzo ewentualnym) do
czasu, aż ukaże się polska wersja i opinie graczy będą pozytywne. To znaczy, że zmienią przynajmniej
to lewelowanie potworór, przez które gra wiele traci... Przynajmniej moim zdaniem, wiele traci.



Ja bym szczerze mówiąc nie liczył z bardzo na to, że zmienią ten system - za dużo roboty a panowie z Bethesda mieliby na coś takiego tracić czas ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 20:22, upiordliwy napisał:

> > /.../> Ja bym szczerze mówiąc nie liczył z bardzo na to, że zmienią ten system - za dużo roboty a
panowie z Bethesda mieliby na coś takiego tracić czas ;)?

Szczerze mówiąc ja też na to nie liczę. Bardziej liczę na to, że zanim znudzi mi się Gothic 3, to wyjdzie Wiedżmin...
Bo w Obliviona gram już z rozpędu. Grafika piękna, ale grywalność ciągle spada, nudzą mnie te gobliny, wampiry i inne potwory, którę życia mają więcej i więcej i nawet mam wrażenie, że im tego życia szybciej niż mnie przybywa. Do tego setki beczek i skrzyń, na otwarcie zamków tylko czas się traci, od dawna nic interesującego nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 19:36, rake napisał:

mam savey, do obliviona, (moje nie z internetu, nie grałem na żadnych kodach ani włatwieniach)
główny wątek ukończony, prawie wszystkie questy też, chyba coś ok. 50lvl. jak by ktoś chciał
to piszcie rake@vp.pl


Ile czasu zajeło Ci doprowadzenie postaci do 50 poziomu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 21:42, KrzysztofMarek napisał:

Bo w Obliviona gram już z rozpędu. Grafika piękna, ale grywalność ciągle spada, nudzą mnie
te gobliny, wampiry i inne potwory, którę życia mają więcej i więcej i nawet mam wrażenie,
że im tego życia szybciej niż mnie przybywa.

A ja po około 190 godzinach gry poddałem się nie ukończywszy niektórych zadań i przed Gothickiem 3 szybciutko zagrałem w obydwie części Chrome i FEAR , tak dla zmiany klimatu , a teraz męczę Diccuric , żeby spowrotem poczuć się jak w Myrthanie.
Jeżeli chodzi o Oblivionka , to mniej więcej przedstawiłeś jego najsłabsze strony.Lewelowanie potworów za bardzo mi nie przeszkadzało , ale trudno nazwać coś takiego trafionym rozwiązaniem i faktycznie ciągłe pokonywanie tych samych , a jednocześnie coraz mocniejszych przeciwników staje się nudne i tylko zabiera czas.Raczej nie spędzę nad tą grą roku , tak jak nad jej poprzedniczką , która miała to "coś" , co rekompensowało inne niedociągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 18:18, KrzychW napisał:

> /.../
A ja po około 190 godzinach gry poddałem się nie ukończywszy niektórych zadań /.../

Też już prawie to zrobiłem, ale Neverwinter Night wiesza mi się, mimo zmiany kompa i chyba przemęczę się na Oblivionie do 31, w końcu to tylko 9 dni... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 18:24, KrzysztofMarek napisał:

Też już prawie to zrobiłem, ale Neverwinter Night wiesza mi się, mimo zmiany kompa i chyba
przemęczę się na Oblivionie do 31, w końcu to tylko 9 dni... ;)

9 dni to niedużo , a ja mam z kolei takie zmartwienie , że wciągnąłem się w mod Diccuric do G1 i zastanawiam się , ile czasu potrzebuję na jego ukończenie , bo grania w G3 raczej nie odłożę.Co prawda mam troszkę lepszą sytuację niż u Ciebie, bo przynajmniej wszystkie gry na moim piecyku ostatnio działają bardzo ok i nic się nie wiesza.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 18:29, KrzychW napisał:

> /.../
9 dni to niedużo , a ja mam z kolei takie zmartwienie , że wciągnąłem się w mod Diccuric do /.../

Gdzie można go dostać, w jakim języku i ile miejsca zajmuje? Bo może bym wolał takie zmarwienie, niż mordować ciągle te same potwory w Oblivionie i otwierać skrzynie z 58 sztukami złota... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 23:36, Yamamoto napisał:

> mam savey, do obliviona, (moje nie z internetu, nie grałem na żadnych kodach ani włatwieniach)

> główny wątek ukończony, prawie wszystkie questy też, chyba coś ok. 50lvl. jak by ktoś
chciał
> to piszcie rake@vp.pl

Ile czasu zajeło Ci doprowadzenie postaci do 50 poziomu??

Jednak jest 43lvl. Sorki, jeśli wprowadziłem kogoś w błąd. Zajeło mi to 109 godzin z minutami. Na potwierdzenie dodaje screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 18:34, KrzysztofMarek napisał:

Gdzie można go dostać, w jakim języku i ile miejsca zajmuje? Bo może bym wolał takie zmarwienie,
niż mordować ciągle te same potwory w Oblivionie i otwierać skrzynie z 58 sztukami złota...
;D

Jest to darmowy mod po niemiecku do ściągnięcia ze strony CDP z bonusami do gier.Na tej samej stronie można pobrać programik do odpalenia tego modu.Spolszczenie także można ściągnąć , ale dokładnie nie pamiętam adresu.Informacje o spolszczeniu można znależć w wątku o G1, albo na www.gothic.phx.pl .Ja głównie korzystałem z naszego forum , zwłaszcza , że przy odpaleniu mogą być problemy z jakimiś plikami , a na forum znalazłem odpowiedzi na swoje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 18:54, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../> Jest to darmowy mod po niemiecku do ściągnięcia ze strony CDP z bonusami
do gier./.../
Dziękuję, już szukam, obu tylko nie był za duży na SDI ;D

Sprawdziłem podany adres i tam jest to spolszczenie.Mod + spolszczenie , to około 300 MB.Może troszkę mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 18:57, KrzychW napisał:

> > > /.../
Sprawdziłem podany adres i tam jest to spolszczenie.Mod + spolszczenie , to około 300 MB.Może
troszkę mniej.

Dziękuję, spróbuję. Może do południa się ściągnie... Ja mam SDI :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:12, KrzysztofMarek napisał:

Dziękuję, spróbuję. Może do południa się ściągnie... Ja mam SDI :(

Warto spróbować.Zawsze to troszkę więcej tego , co lubimy najbardziej.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 18:39, rake napisał:

Jednak jest 43lvl. Sorki, jeśli wprowadziłem kogoś w błąd. Zajeło mi to 109 godzin z minutami.
Na potwierdzenie dodaje screeny.

Co to za miecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to Umbra, bardzo silny miecz. Znajdziesz go na południe od Imperial Citi w elfickich ruinach.
Lecz możesz też wykonać zadanie dla posągu, kóry da ci odpowiednie wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 15:22, azur64 napisał:

> Jednak jest 43lvl. Sorki, jeśli wprowadziłem kogoś w błąd. Zajeło mi to 109 godzin z minutami.

> Na potwierdzenie dodaje screeny.
Co to za miecz?

Nazywa się "Umbra", wziąść można go z misji daedrycznej "Clavicus Vile". Dodaje też dokładniejsze screeny miecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:55, rake napisał:

> > Jednak jest 43lvl. Sorki, jeśli wprowadziłem kogoś w błąd. Zajeło mi to 109 godzin
z minutami.
>
> > Na potwierdzenie dodaje screeny.
> Co to za miecz?
Nazywa się "Umbra", wziąść można go z misji daedrycznej "Clavicus Vile". Dodaje też dokładniejsze
screeny miecza.

Jest to też najlepszy miecz jaki znalazłem w całej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:55, rake napisał:

Nazywa się "Umbra", wziąść można go z misji daedrycznej "Clavicus Vile". Dodaje też dokładniejsze
screeny miecza.

Widzę, że niespecjalnie przykładasz wagę do Role Playingu ^^

Imię bohatera i sposób dobrania zestawu pod względem kolorystyki i stylu aż emanują klimatem ^^ ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować