Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2006 o 00:41, trollf napisał:

> na początku gry w więzieniu kośći szkieletu żebra, głowa i łancuchy nie mają ćienia a
na xbox360 mają
na xbox te przedmioty cieni tez nie maja... a ten filmik, ktory widziales to zapewne byla prezentacja
z targow E3 - stara rzecz i troche juz miejscami nieaktualna (dotyczy to zwlaszcza cieni obiektow,
ktorymi moze manipulowac gracz)

Co więcej... te cienie zostały usunięte z gry właśnie z powodu adaptacji gry do działania na Xboksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej pomocy :P Jak wpisywać kod do konsoli na przyzanie przedmiotu? Mam już ID przedmiotu tylko potrzebuje formułe. Wiem że w Morrowindzie formuła na przyzwanie NPCa była "placeatpc.." ale nie mam pojecia jak jest z przedmiotami w Obku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już sobie poradziłem:) Jak by ktos jeszcze chciał to komenda wygląda tak: "player.additem ITEMID x" gdzie x to ilości wywoływanych przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 15:50, Monastor napisał:

Co więcej... te cienie zostały usunięte z gry właśnie z powodu adaptacji gry do działania na Xboksie.

calkiem mozliwe - xpudlo co by nie mowic ma ograniczona moc obliczeniowa, wiec nie wykluczone, ze kiepsko by sie sprawowalo w sytuacji gdyby ktos w pomieszczeniu pelnym roznych przedmiotow (np. sklep) rzucil fireballa i wszystko co by latalo mialo by rzucac cien ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcuz możesz już puścić farbe co będzie w polskiej edycji Obliviona.Mapka będzie na pewno.(a może nie?) bo że jwszystkie oficjalne pluingi spolsczone. A no właśnie Marcuz czy będziecie spolszczać oicjalne pluingi? Bardzo prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 22:38, mroczny_elf napisał:

Marcuz możesz już puścić farbe co będzie w polskiej edycji Obliviona.Mapka będzie na pewno.(a
może nie?) bo że jwszystkie oficjalne pluingi spolsczone. A no właśnie Marcuz czy będziecie
spolszczać oicjalne pluingi? Bardzo prosze o odpowiedź


Czy będzie spolszczenie hyba będzie w Lipiec/sierpień
Piszę z cekawośći jaką masz postać w Oblivionie
bo jamam :
Race-imperial
Birthsign-The Warrior
Level-21

strenght-105
inteligence-40
willpałer-55
agility-55
speed-98
personality-50
luck-50

Odbieram mieczem obrazenia 30
Pancerz na 78
BEZ Koduw !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 21:25, Widek napisał:

> Link dla tych, co kupili Edycję Kolekcjonerską Obliviona
>
> http://cenega.pl/gra_opis.php?ID=3644
>
> Popatrzcie jakie wydanie, ile przepłaciliście. Warto czekać na polskie wersje gier :D


hurra :D 7 lipiec , o stary ale mi humor poprawiles juz nie moge sie doczekac :D


A co chcesz kupić Obliviona ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 21:27, Lex napisał:

A co chcesz kupić Obliviona ???


No chce kupic polską wersję, co w tym dziwnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 21:29, Widek napisał:

> A co chcesz kupić Obliviona ???

No chce kupic polską wersję, co w tym dziwnego :D


Ja nielubię serii The Elder Scrolls. Jestem Gothico-fanem :D Kiedyś grałem w TES: Morrowind i jakoś nie przypadł mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 21:31, Lex napisał:

Ja nielubię serii The Elder Scrolls. Jestem Gothico-fanem :D Kiedyś grałem w TES: Morrowind i jakoś nie przypadł mi do gustu.

a grales w obliviona? gdyz jest inny... wielu osobom, ktorym nie podobal sie morro, oblivion przypadl do gustu i na odwrot - w porownaniu do morro oblivion jest bardziej ''dynamiczny'', szczegolnie z powodu walki i nie tak bardzo statycznych npc, no i klimat nie jest taki wyalienowany tylko blizszy sredniowieczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 21:38, trollf napisał:

> Ja nielubię serii The Elder Scrolls. Jestem Gothico-fanem :D Kiedyś grałem w TES: Morrowind
i jakoś nie przypadł mi do gustu.
a grales w obliviona? gdyz jest inny... wielu osobom, ktorym nie podobal sie morro, oblivion
przypadl do gustu i na odwrot - w porownaniu do morro oblivion jest bardziej ''dynamiczny'',
szczegolnie z powodu walki i nie tak bardzo statycznych npc, no i klimat nie jest taki wyalienowany
tylko blizszy sredniowieczu...


Nawet jakby mi się spodobał to nie mam funduszy (na Rise ol Legends EK już kasa leży, na Spellforce 2 też i na Gothic''a III oczywiście :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe premiera polskiego Obka 7 lipca, w moje urodziny:) Niezly prezent, problem w tym że już mam angielską wersję i tu pojawia się moje pytanie: Czy bedzie dostepny do ściągnięcia patch polonizujący? Nie żebym sobie nie radził w grze, ale chcę ocenić wartość tego spolszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po uruchomieniu gra działa jakieś 10 minut, po czym ni z tego, ni z owego wychodzi do Windowsa. Mieliście taki problem? A może wiecie jak go rozwiązać? Będę wdzięczny za w miarę szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 20:21, Jakub Wędrowycz napisał:

Po uruchomieniu gra działa jakieś 10 minut, po czym ni z tego, ni z owego wychodzi do Windowsa.
Mieliście taki problem? A może wiecie jak go rozwiązać? Będę wdzięczny za w miarę szybką odpowiedź
:)


być może komp jest obciążony przez kartę graficzną wejdź w wygląd>ustawienia>Rozwiązywanie problemów> tam jest suwak z wydajnością. Obniż go może pomoże jak nie to z powrotem zwiększ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 21:25, Widek napisał:

> /.../
hurra :D 7 lipiec , o stary ale mi humor poprawiles juz nie moge sie doczekac :D

W sklepie Wirtus kosztuje z wysyłką ciut mniej niż 129 zł ;D Już zamówiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wersję kolekcjonerską na Allegro za 90zł - używana ledwie kilka razy. A patch PL będzie do pobrania od Cenegi.

Nie wiem więc czy zwykła edycja z polskimi napisami na pudełku czymś się różni po za większą ceną :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 00:03, Backside napisał:

Ja kupiłem wersję kolekcjonerską na Allegro za 90zł - używana ledwie kilka razy. A patch PL
będzie do pobrania od Cenegi.

Nie wiem więc czy zwykła edycja z polskimi napisami na pudełku czymś się różni po za większą
ceną :].


Czy lepsza czy gorsza, hmm cięzko określić, generalnie będzie trochę inna.

Moim zdaniem bardzo ładna i obszerna.

co więcej może mieć?, chciażby drukowany ponad 300 stronicowy poradnik do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 21:38, trollf napisał:

> Ja nielubię serii The Elder Scrolls. Jestem Gothico-fanem :D Kiedyś grałem w TES: Morrowind
i jakoś nie przypadł mi do gustu.
a grales w obliviona? gdyz jest inny... wielu osobom, ktorym nie podobal sie morro, oblivion
przypadl do gustu i na odwrot - w porownaniu do morro oblivion jest bardziej ''dynamiczny'',
szczegolnie z powodu walki i nie tak bardzo statycznych npc, no i klimat nie jest taki wyalienowany
tylko blizszy sredniowieczu...


dokładnie. ja grałem w morro i poprostu pomyślałem se że cała seria TES to totalne DNO. zagrałem z ciekawości w obliviona... i tu taka niespodzianka :D wlasciwie wszystko co mi nie pasowało w morrowindzie zostało tu ulepszone. walka (przede wszystkim), system awansowania (niby taki sam, a jednak ;] ) no po prostu wszystko. Polecam wszystkim Gothico- fanom Obliviona! :D
PS: Też jestem Gothico fanem xD pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować