Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Witam,
czy polska wersja gry Oblivion bedzie dzialac z modami:
-HorseArmor
-FrostCrag
-Orrery (przy okazji co to za mod?)

Proszę o odp z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coż... Czasem przytnie. Ale wolę lekki spadek wydajności niż grę na niskich detalach. Kwestia piorytetów. Musisz sam zadecydować, co ci bardziej odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Ile czasu średnio czekaliście na dostawę Obliviona w pre orderze? Dostawa kurierem. Ja czekam do dziś bo coś tam im się z serwerem stało w Cenedze i moje zamówienie zniknęło, tak po prostu..:/ Jak zadzwoniłem 11.07 .06 to kazali mi ponownie złożyc zamówienie.Dzisiaj 14 i echo, z CDP nawet pocztą idzie do mnie 2-3 dni.Dziwne...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 20:37, Monastor napisał:


> Te wielkie pająki to Spider Daedry- pojawiają się na 18+ poziomie

Tjaa?


Tjaaa...Spider Daedry walą błyskawicami i przywołują mniejsze werjse siebie. A wyglądają jak pająki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 11:06, Lone Wolf napisał:

>
> > Te wielkie pająki to Spider Daedry- pojawiają się na 18+ poziomie
>
> Tjaa?

Tjaaa...Spider Daedry walą błyskawicami i przywołują mniejsze werjse siebie. A wyglądają jak
pająki :P

I paraliżują - na krótko.
I zawsze po śmierci wykręcają głowę tak, że wchodzi im w odwłok (nie ma to jak Havoc!)
...pare razy zdarzyło mi się że mountain lion po śmierci zanurzył głowę w gruncie i wesoło podrygiwał sterczącym ogonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mkej to ja mam jedno pytanie natury technicznej, nie znalazlem odpowiedzi w instrukcji. Czy każdy napełniony Soulgem ma taką samą moc? Bo jest ich kilka rozmiarów, wydaje mi się, że łapie się w nie potwory różnego kalibru. Ja ostatnio zamykałem bramę oblivion i wszystkie gemy napełniłem tymi karzełkami. Aha i jeszcze jedno, czy istnieje jakiś czar dodający Magica, wymagający mniej niż 50 punktów Restoration?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różne soulgemy mają różne maksymalne pojemnosci, tak więc do wiekszych możesz złapać lepszego stworka.
Jest pewno ale, nawet do najwiekszego soulgema mozesz złapać np: szczura. Taki soulgem nie bedzie się różnił od slabego ze szczurem w srodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialem kupic sobie dom w Brum, wiec poszedlem do hrabiny zeby ja o to poprosic. A ona mi powiedziała, że to jest kwestia zaufania. Przeciesz juz jej ten glupi naszyjnik znalazlem i dalem. A i tak zadnego zadania nie moge u niej juz wykonac. POwiwedzcie w jaki sposob moge kupic albo powiedzcie gdzier moge kupic dom bez jakiegos zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 13:30, Jasiek12 napisał:

Chcialem kupic sobie dom w Brum, wiec poszedlem do hrabiny zeby ja o to poprosic. A ona mi
powiedziała, że to jest kwestia zaufania.


daj jej łapówkę albo zagraj w tą minigierkę, dzięki której można to przekonywać do siebie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi? Zostałem mistrzem ciężkich pancerzy i pisało że nie będę czuł ich ciężkości całkowicie, a przecież koło piórka jest np 22??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej zapytam...Gdzie mogę kupic Obliviona ? Bo Cenega nie chce mi sprzedac, najpierw zgubili moje zamówienie, a teraz popsula im sie centralka telefoniczna...O-o.Może znacie jakis inny sklep internetowy,bo mam gdzies takich sprzedawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 13:37, Jasiek12 napisał:

Jezeli chodzi o te minigerke to nic z niej nie kumam a lapowke jak sie daje?


w tej minigierce, jest taki przycisk żeby dać łapówkę, po angielsku to było bribe, a na polski to nie wiem jak przetłumaczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 14:20, Arclight napisał:

W wirtusie za 99 zł + przesyłka...

Dzieki ! Nie dośc ze sporo taniej,to pewnie bez problemów..A zamówilem u Cenegi pre order..N/C...lol. Może w końcu uda mi sie kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować