Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Wiesz nie jestem pewien ale jak byłem na 20levelu to nie odczuwałem różnicy "szybkości" zapadek. Kolejne xskill po prosu dają mi tylko to, że po złamanie wytrycha zapada się jedna, dwie... [ jedyne dziwy związane z zamkami to pierwsza skrzynia;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 20:11, Furion III napisał:

A chodzić po wszystkich jaskiniach co napotkam po drodze?

Wszystkich jaskiń i innych nie przeszukałem lecz starałem się chodzić do tych które spotka, a nuż quest;]

Dnia 16.01.2007 o 20:11, Furion III napisał:

Aha i jeszcze jedno, mam problem ze zdrowiem podczas walki, a z eliksirami to ciężko bywa bo
są drogie, więc jest na to jakiś sposób?:)

Użyj łuku;]...jeśli wiesz o co mi chodzi - dokładnie nie pamiętam jak to się robiło ale mogę sprawdzić jak chcesz^^
Eliksiry faktycznie :/, jest gość w imperial city[ma spo_Oro towaru]...stań przed bramą wejściową i idź w prawo, będzie przy murze-nie zabijaj go nic nie ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 20:19, In The End napisał:

> A chodzić po wszystkich jaskiniach co napotkam po drodze?
Wszystkich jaskiń i innych nie przeszukałem lecz starałem się chodzić do tych które spotka,
a nuż quest;]
> Aha i jeszcze jedno, mam problem ze zdrowiem podczas walki, a z eliksirami to ciężko bywa
bo
> są drogie, więc jest na to jakiś sposób?:)
Użyj łuku;]...jeśli wiesz o co mi chodzi - dokładnie nie pamiętam jak to się robiło ale mogę
sprawdzić jak chcesz^^
Eliksiry faktycznie :/, jest gość w imperial city[ma spo_Oro towaru]...stań przed bramą wejściową
i idź w prawo, będzie przy murze-nie zabijaj go nic nie ma:/



A co myślisz o magii przywrócenia, tam są zaklęcia leczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarze polskich nazw;) ale jeśli grasz wojakiem to punkty many są ci zbędne więc niezbyt drogie zaklęci oczywiście na twój poziom szkoły magii jest dobrym pomysłem...sprawdź w książce które miasto się w tym specjalizuje^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 20:28, In The End napisał:

Nie kojarze polskich nazw;) ale jeśli grasz wojakiem to punkty many są ci zbędne więc niezbyt
drogie zaklęci oczywiście na twój poziom szkoły magii jest dobrym pomysłem...sprawdź w książce
które miasto się w tym specjalizuje^^



sorry że cię zadręczam pytaniami, ale czy mógłbyś mi doradzić jeszcze jak jest najlepsza rasa na wojownika (oprócz orków, bo są brzydcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 20:51, Furion III napisał:

sorry że cię zadręczam pytaniami, ale czy mógłbyś mi doradzić jeszcze jak jest najlepsza rasa
na wojownika (oprócz orków, bo są brzydcy)

Ja wybrałem Cesarskiego i gra mi się całkem dobrze. Pakuję w ciężki pancerz i broń sieczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 21:04, In The End napisał:

Redgard , ma kopa lecz na SAM początek radze Norda, choć przy wyższych levelach zatęsknisz
ku...nawet orkowi^^



Czyli najlepiej orka, aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też osobiście redgarda najbardziej polecam. Trzeba dac mu ostrza i ciężki pancerz. Warto pamietac o atletyce i handlu, gdyż redgard ma do nich premie. Ja osbiście polecam dac mu dodatkowo zniszczenie, akrobatyke i celnośc. W oblivionie dałem mu taki zestaw i wszystkie umiejętności główne miał na 100. Swoją drogą mocny był :)

PS: A co do współczynników to siła i wytrzyamłośc oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 20:13, In The End napisał:

Wiesz nie jestem pewien ale jak byłem na 20levelu to nie odczuwałem różnicy "szybkości" zapadek.
Kolejne xskill po prosu dają mi tylko to, że po złamanie wytrycha zapada się jedna, dwie...
[ jedyne dziwy związane z zamkami to pierwsza skrzynia;]


Jak coś rośnie wolno ale systematycznie to ciężko to wyczuć. Polecam otworzenie zamka raz z skeleton key (dodaje +40 do lockpick) a drugi raz bez niego. Wtedy łatwo wyczujesz różnicę.

PredAtor360-> Wiem o Skeleton Key. Pisałem tylko o lockpicku w odniesieniu do levelovania. Żeby móc wykonać misję dla nocturne to trzeba mieć 9 albo 15 lvl. Nie pamiętam już dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2007 o 21:13, Furion III napisał:

Czyli najlepiej orka, aha


gram obecnie Redgardem - ostrza + celność i mam niezłego wojaka/łucznika - mam dobrze rozwiniete jeszcze skradanie i z łuku niezłe bonusy do dmg - do 6 lvl z ukrycia z łuki gości miałem na 1 strzała (bonus x3)
jako wojak Redgard chyba najlepszy.
Acha jako znak zodiaku polecam złodziej (chyba najlepszy znak) - wiem wojownik dodaje siłe i wytrzymałość ale złodziej zwiększa szczęście o 10, zręczność i szybkość a to ważne(szczęście) w przelicznikach do obrażeń i wielu innych - w normalnej rozgrywce szczęście ciężko wyskilować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niechaj mi ktoś pomoże ;/ mam pytanka:

1. jak zarabiać w tej grze pieniądze ?
2. gdzie znajde kupców znalezionych broni / ubrań itp .. bo w mieście Imperial w dzielnicy kupców; kupcy nie mają już forsy ;/ to gdzie ja znajde innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2007 o 17:58, Azazell3 napisał:

1. jak zarabiać w tej grze pieniądze ?

Najlepiej na Arenie, wykonując zadania , dolaczając do gildii. Radze iść na Arene, wg mnie najlepsza

Dnia 17.01.2007 o 17:58, Azazell3 napisał:

2. gdzie znajde kupców znalezionych broni / ubrań itp .. bo w mieście Imperial w dzielnicy
kupców; kupcy nie mają już forsy ;/ to gdzie ja znajde innych ?

Forsy nie mają ? Nie rozumiem. No więc dobre bronie itp. najlepiej znajdziesz w jakiś jaskiniach , ruinach wykonując zadania ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 17:58, Azazell3 napisał:

1. jak zarabiać w tej grze pieniądze


1. Zrobić quest "Kolekcjoner"("Colectioner")
2. Arena
3. Ruiny, jaskinie (Mobki się odradzają co jakiś czas więc można je łupić w kółko)

Dnia 17.01.2007 o 17:58, Azazell3 napisał:

2. gdzie znajde kupców znalezionych broni / ubrań itp .. bo w mieście Imperial w dzielnicy
kupców; kupcy nie mają już forsy ;/ to gdzie ja znajde innych ?


jak to nie mają?? to nie morek że kupiec nie ma kasy po X transakcjach mają jedynie ograniczenie ze ile mogą kupić przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no forsy nie mają :( próbowałem u paru kupców w IMPERIAL i w sklepie z bronią , Zbrojeniem pisze ze kupiec ma 0 forsy ;/ i niewiem komu sprzedawac bo dobrych cenach bronie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 18:24, Azazell3 napisał:

no forsy nie mają :( próbowałem u paru kupców w IMPERIAL i w sklepie z bronią , Zbrojeniem
pisze ze kupiec ma 0 forsy ;/ i niewiem komu sprzedawac bo dobrych cenach bronie ;/


Niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować