Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Głosowanie na Złotego Dżojstika otwarte

25 postów w tym temacie

Już zagłosowałem, tylko mnie martwi jedno, że w nominacji "Nominations for The One to Watch" nie było na liście gry The Witcher. Wysłałem im tam e-maila, ale nie wiem czy poskutkuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom kolejne wielkie przedsięwzięcie , jestem zaproszony :]? xD Szkoda że gram.pl nie organizuje takiego czegos i nie zaangazuje w to nas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wysłałem głosy. W połowie głosowania kapnąłem się że nie trzeba na wszystko głosować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Piotrbov napisał:
>Już zagłosowałem, tylko mnie martwi jedno, że w nominacji "Nominations for The One to Watch" nie było na liście >gry The Witcher. Wysłałem im tam e-maila, ale nie wiem czy poskutkuje ;)

Właśnie. Olali Wiedźmina. Jak zobaczyłem że go nie ma, to przestałem uzupełniać. Ciekawe czemu się nie załapał, bo według mnie były tam tytuły moim zdaniem mniej nagłośnione niż The Witcher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

glosy oddane ;)

Co prawda zawsze stałem murem za playstation w konsolach, ale za objawienie roku uważam Wii. Z gier to tdu i STALKER. A developer ? Ubisoft
Pozostaje czekać na wyniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem. Przytoczę najważniejsze wybory :). Muszę przyznać, że bardzo trudno wybrać tą jedyną, najlepszą grę.

Gry dla dziewczyn/familijne: Viva Pinata
Najlepsza na handheld: Killzone Liberation
Innowacja: Guitar Hero II
Gra na konsole Nintendo: Zelda: Twillight Princess
Gra na konsole Playstation: Okami
Gra na konsole Xbox: Gears of War
Gra na PC: Rainbow Six: Vegas

Najlepsza gra: Gears of War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować