Zaloguj się, aby obserwować  
Draqoon

A gdzie dzisiejsza "gra za złotówkę"?

818 postów w tym temacie

>Nie chciałem nikogo urazić ale promocje to tylko chwyt marketingowy żeby zwiększyć

Dnia 27.12.2005 o 15:25, Michał N napisał:

sprzedaż.
Więc jeśli będziecie dużo kupować to promocje będą częstsze


Nic dodać, nic ująć, choć obroty zapewne i tak mają spore. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem o co Ci chodzi.

Ale z drugiej strony możesz spojrzeć na to w ten sposób. Aktualnie uzyskałeś stałą zniżkę na wszelkie produkty z oferty gram.pl, co często może się okazać ciekawą ofertą szczególnie jeżeli kupujesz głównie przez sieć. To jest jakby nie patrzeć plus.

A dodatkowo jeżeli pojawią się jakieś inne promocje, które pozwolą wykorzystać więcej niż "regulaminowe" stawki wPLN to będziesz na to gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:28, Koleś napisał:

A dodatkowo jeżeli pojawią się jakieś inne promocje, które pozwolą wykorzystać więcej niż "regulaminowe"
stawki wPLN to będziesz na to gotowy :)

>
To wszystko prawda.Ogólnie gram.pl jest ok i ceny też mają dobre.Jedyna moja uwaga dotyczy wirtualnej kasy.Moim zdaniem byłoby lepie gdyby wPLN było nawet dużo mniej , ale za to byłaby dowolność w jej wydawaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:51, KrzychW napisał:

> A dodatkowo jeżeli pojawią się jakieś inne promocje, które pozwolą wykorzystać więcej
niż "regulaminowe"
> stawki wPLN to będziesz na to gotowy :)
>
To wszystko prawda.Ogólnie gram.pl jest ok i ceny też mają dobre.Jedyna moja uwaga dotyczy
wirtualnej kasy.Moim zdaniem byłoby lepie gdyby wPLN było nawet dużo mniej , ale za to byłaby
dowolność w jej wydawaniu.

Ale wtedy Cdp zarabiałoby wPLN a nie prawdziwą kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:27, Michał N napisał:

To nie problem tylko program lojalnościowy. Nigdzie nic za nie nie kupisz tylko tutaj

Jednak problem bo nie mogę tej kasy wydać.Przecież robiąc w sklepach zakupy za bony nie masz ograniczenia , że do bonu 100zł masz wydać dodatkowo np 500 zł.Jest bon - wydajesz.Jest kasa wPLN i nie bardzo można ją wydać , chyba że dopłacając dużo normalnych złotówek.
Jednak żeby już za bardzo nie narzekac ,gry CDP kupuję i pewnie będzie tak dalej bez względu na to ile wPLN będę miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:54, Michał N napisał:

> To wszystko prawda.Ogólnie gram.pl jest ok i ceny też mają dobre.Jedyna moja uwaga dotyczy

> wirtualnej kasy.Moim zdaniem byłoby lepie gdyby wPLN było nawet dużo mniej , ale za to
byłaby
> dowolność w jej wydawaniu.
>
Ale wtedy Cdp zarabiałoby wPLN a nie prawdziwą kasę

Jeżeli musiałbyś kupić z 10 gier , żeby nazbierać wirtualnej kasy na jedną , to na pewno CDP krzywdy by nie doznało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:59, KrzychW napisał:

Jeżeli musiałbyś kupić z 10 gier , żeby nazbierać wirtualnej kasy na jedną , to na pewno CDP
krzywdy by nie doznało.


No tak, ale gdybym wyczytał, że super idea wPLN polega na tym, że może za rok dostane jakiegoś gratisa to bym sobie odpuścił. To ja już wole na bierząco kupować gry po 60 PLN zamiast 99 PLN. To jest dla mnie jak najbardziej wymierna korzyść ponieważ i tak zawsze kupuje przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 16:11, Koleś napisał:

No tak, ale gdybym wyczytał, że super idea wPLN polega na tym, że może za rok dostane jakiegoś
gratisa to bym sobie odpuścił. To ja już wole na bierząco kupować gry po 60 PLN zamiast 99
PLN. To jest dla mnie jak najbardziej wymierna korzyść ponieważ i tak zawsze kupuje przez internet.


Idea wPLN polega na tym, że każdą grę możesz kupić ileśtam taniej. Ponadto możesz kupić sobie czasem jakiś gadżet, albo grę za złocisza jak jest. To tak jak wielkie banery "obniżka 10%/20%" w sklepach internetowych, z tym, że na każdy produkt wydawany przez CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 16:11, Koleś napisał:

No tak, ale gdybym wyczytał, że super idea wPLN polega na tym, że może za rok dostane jakiegoś
gratisa to bym sobie odpuścił. To ja już wole na bierząco kupować gry po 60 PLN zamiast 99
PLN. To jest dla mnie jak najbardziej wymierna korzyść ponieważ i tak zawsze kupuje przez internet.

Z tym masz rację.Ja też nie czekam na promocje bo szczęśliwie stać mnie na gry i nie muszę specjalnie oszczędzać.Gdyby nie było wPLN to nie zrobiłoby na mnie większego wrażenia , ale jeżeli już są chcę je wydać po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 17:17, KrzychW napisał:

Z tym masz rację.Ja też nie czekam na promocje bo szczęśliwie stać mnie na gry i nie muszę
specjalnie oszczędzać.Gdyby nie było wPLN to nie zrobiłoby na mnie większego wrażenia , ale
jeżeli już są chcę je wydać po swojemu.


Czyli dochodzimy do wniosku, że nic nie jest idealne, ale i tak IMHO wPLNy można uznać za postęp (np. inni drystrybutorzy sprzedają po cenach sugerowanych i ani złotówki taniej) i w połączeniu z fajnym serwisem/forum, gwarancją na nośniki i rozbudowaną pomocą techniczną on-line uważam, że w działalności internetowej CDP wyprzedza innych dystrybutorów o lata świetlne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, właśnie wczoraj wykorzystałem prawie wszystkie wPLN, które mi zostały na edycję kolekcjonerską Guild Wars.
Ciekawe ile (i czy w ogóle) dostanę ich z powrotem, w końcu GW EK bez zniżki to diablo droga gra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 09:44, spider88 napisał:

Przy większości gier wPLN po prostu są opłatą za kurira czyli masz darmową przesyłkę+ kilka
złotych tańsza gra .

Teraz przy zamówiniu dostajesz grę gratis o wartości mniej więcej 10 zł - która pokrywa niejako koszty przesyłki. Ja dostałem Settlers 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 10:06, Evil Khan napisał:

> Przy większości gier wPLN po prostu są opłatą za kurira czyli masz darmową przesyłkę+
kilka
> złotych tańsza gra .
Teraz przy zamówiniu dostajesz grę gratis o wartości mniej więcej 10 zł - która pokrywa niejako
koszty przesyłki. Ja dostałem Settlers 1 :)

Super tylko wiesz ,settlersi 1 nie działają na wszystkich kompach nie wiem czy jest to wina XP a po dugie to gra sprzed dekady którą zakatowałem na wszystkie możliwe sposoby wolałbym już 2 a w CDA będzie 3 :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha to ciekawe prezenciki daja, no czego mozna bylo sie spodziewac, no gry za ok 100,- by nie dali wiec... no ale to juz cos :) moim zdaniem koszulka bylaby lepsza zamiast gierki gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo coś , czy niedlugo będzie jakaś znowu gra za złotówkę ? :p chociaż mam tylko 40 wPLN, nawet nie starczy na kubusia puchatka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 10:11, spider88 napisał:

Super tylko wiesz ,settlersi 1 nie działają na wszystkich kompach nie wiem czy jest to wina
XP a po dugie to gra sprzed dekady którą zakatowałem na wszystkie możliwe sposoby wolałbym
już 2 a w CDA będzie 3 :-)))


Inny Koleś dostał podobno wehikuł czasu - tez starość ale cieszy ...
U mnie Settlers 1 pod XP działa :)
A CDA z częścią 3 własnie kupiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 10:05, Krejt napisał:

No, właśnie wczoraj wykorzystałem prawie wszystkie wPLN, które mi zostały na edycję kolekcjonerską
Guild Wars.
Ciekawe ile (i czy w ogóle) dostanę ich z powrotem, w końcu GW EK bez zniżki to diablo droga
gra. :)


Czytałem w Komputer Świecie Gry że otrzymuje się 30-35% wPLN wartości gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować