Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Co w "eXtra Klasyka Gold"?

512 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2007 o 07:47, Naymar napisał:

Ehh.... A ja bym chciał w XKG "Sagę Diablo"

Diablo + Hellfire
Diablo II + Lord of Destruction

I co Wy na to?

Niemożliwe. Warcraf III i Diablo II są (i na razie będą) sprzedawane tylko w Platynowej Kolekcji.
Ja bym proponował sagę Larry. Tyle części, ile dało by radę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję do moderatorów - niech w tym temacie zostanie przyczepiony post - ,,Nie , nie ma szans na Warcrafta III i Diablo II''''.
Saga Homeworld - dobry pomysł , byle pierwsza część była spolszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 12:56, BoloMaster napisał:

Kotor I i II
pewnie wiele osób by to kupiło:)


Tyle, że to LEM wydaje... Niestety ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

---> ko?nik: odkupiłeś czy jak :>

---> Toshiro M: wiem już to oglądałem i powiem Ci, że aż takie drogie to to nie jest.

Planuję kupować to "po kawałku", najpierw Half-Life: Anthology, później Half-Life 2 z dodatkami.


Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to irytuje jak ludzie wypisują tutaj, że chcieliby jakieś Wormsy, Star Treki czy inne tego typu podobne gry, w eXtra Klasyce Gold. Przecież sama nazwa tej kolekcji wskazuje, że tutaj trafiają tylko gry wyjątkowe, przełomowe i najlepsze w swoim gatunku, Gold=Złoto, czyli w wolnym tłumaczeniu chodzi tutaj o Złote Gry... ;)
Np. Saga Gothic, WarCraft, Diablo, Torment, itd... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 15:48, Seqiu napisał:

Trochę to irytuje jak ludzie wypisują tutaj, że chcieliby jakieś Wormsy, Star Treki czy inne
tego typu podobne gry, w eXtra Klasyce Gold. Przecież sama nazwa tej kolekcji wskazuje, że
tutaj trafiają tylko gry wyjątkowe, przełomowe i najlepsze w swoim gatunku, Gold=Złoto, czyli
w wolnym tłumaczeniu chodzi tutaj o Złote Gry... ;)
Np. Saga Gothic, WarCraft, Diablo, Torment, itd... ;)


Nie do końca się z tobą zgadzam. Gothic i wydane już w EKG Baldur i Icewind też były już wydane w XKN. Natomiast Saga/Antologia Worms jest jak najbardziej na miejscu - pierwsza część i pozostałe w 2 D to przecież kultowe tytuły. Tylko żeby CDP zadbał o ich poprawne działanie w Win XP/Vista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2007 o 15:53, Uspatente napisał:

Nie do końca się z tobą zgadzam. Gothic i wydane już w EKG Baldur i Icewind też były już wydane
w XKN.


Tak, maz racje, ale porównaj wydanie z XKN, a wydanie z XKG. W tym drugim wydaniu znajduje się wiele więcej bonusów, dodatków, modów... nie będę już wspominał o złotym opakowniu, które pięknie się prezentuje na półce... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 15:48, Seqiu napisał:

Trochę to irytuje jak ludzie wypisują tutaj, że chcieliby jakieś Wormsy, Star Treki czy inne
tego typu podobne gry, w eXtra Klasyce Gold.

Mnie też to trochę irytuje. A co komu zależy np. na Wormsach w złotym pudełku? Nie wystarczy ludziom zwykła eXtra Klasyka?

Dnia 08.08.2007 o 15:48, Seqiu napisał:

Przecież sama nazwa tej kolekcji wskazuje, że
tutaj trafiają tylko gry wyjątkowe, przełomowe i najlepsze w swoim gatunku, Gold=Złoto, czyli
w wolnym tłumaczeniu chodzi tutaj o Złote Gry... ;)

Nie do końca o to chodzi. Do XKG trafiają raczej tylko i wyłącznie sagi. Co prawda tylko legendarnych i zasłużonych gier, ale pojedynczych tytułów raczej nie powinniśmy się spodziewać

Dnia 08.08.2007 o 15:48, Seqiu napisał:

Np. Saga Gothic, WarCraft, Diablo, Torment, itd... ;)

Pfff... Warcraft i Diablo. Jasssne. Myślisz, że czemu Diablo II, Antologia Blizzard i Warcraft III siedzą uparcie w platynowej kolekcji? Blizzard nie pozwala na wydawanie swoich gier w tanich seriach. Jedynie Warcraft 2 stanowił wyjątek (w eXtra Grze, poza tym był jeszcze w CDA)

Uspatente

Dnia 08.08.2007 o 15:48, Seqiu napisał:

Tylko żeby CDP zadbał o ich poprawne działanie w Win XP/Vista.

Ja ściągnąłem Update do Worms Armageddon, gdzie są nowe plansze, nieco nowości i usprawnień. Co prawda zmieniło mi to wersję językową na angielską, ale na XP działa :]. A co do pozostałych części serii - nie wiem
http://wormsarmageddon.team17.com/main.html?page=supp&area=upda
Zajrzyj też tu:
http://wormsworldparty.team17.com/main.html?page=comm&area=_down&type=uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie- nieźle się zdziwiłem gdy otworzyłem pudełko.
Mam niestety z BG I kilka problemów:
1. gra wywala mi sie co jakiś czas do Windowsa
2. otrzymałem zadanie polegające na zabiciu dwóch Hobgoblinów za gospodą "Pod Pomocną Dłonią" i zabrania im pierścienia tyle, że tego pierścienia przy nich nie ma:).
3. Z tego co pamiętam można było podświetlać przedmioty altem, a u mnie ani w BG I ani w BG II podświetlenie nie jest dostępne pod żadnym przyciskiem (sprawdzałem nawet w opcjach).

Reinstalacja gry nic nie daje, a problemy z Windowsem wykluczam z tego względu, że mam W 98 SE.

Co o tym sądzicie? Czy u was też zdarzały się tego typu poblemy? Proszę o poradę lub wskazówkę odnośnie tych problemów.

Z kolei w EKG chętnie ujżałbym Diablo+ Hellfire oraz Diablo II+ Pan Zniszczenia:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jedziesz na modach, czy czysta instalka?
2. Wróć do babki, która Ci questa zadała..może jednak go masz. Tez mi się zdawało, że pierścienia nie znalazłem a jednak questa mi zaliczyło.
3. Na pewno nie działa? Spróbuj TAB''em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam zamiar zakupić pack Baldur''s Gat''a ale mam pytanie :):
co znajdę w pudełeczku ?
i jak gruby jest poradnik ? wszystkie kampanie qesty są opisane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 09:05, Chlorofil napisał:

Siemka. Mam zamiar zakupić pack Baldur''s Gat''a ale mam pytanie :):
co znajdę w pudełeczku ?
i jak gruby jest poradnik ? wszystkie kampanie qesty są opisane ?

W pudełeczku znajdziesz DVD ze wszystkimi częściami Sagi. Są na nim też pełne wersje instrukcji (ponad 300 stron chyba) i pełne wersje poradników, wybór modów, muzyka, arty. Do tego jest książeczka (64 strony), która zawiera podstawowe informacje z instrukcji i poradników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie widziałbym w eKG sagę Gothic, bez trzeciej części oczywiście :). Pierwsza część Gothic''a to swoisty przełom w świecie gier cRPG, więc tytuł(y) te jak najbardziej zasłużony(e).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi kto ma teraz prawa do gier Monolith Productions (No One Lives Forever, Alien vs. Predator). Ostatnie tytuły z ich stajni wypuścił właśnie CDP, więc może by tak jakaś reedycja ww. tytułów? Wydaje mi się, że całkowicie zasługują na miejsce w serii "Gold", a nawet jeśli nie, to z chęcią zobaczyłbym te gierki choćby w EXN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować