Zaloguj się, aby obserwować  
Sinir

Age of Empires III: The Asian Dynasties

145 postów w tym temacie

Zapowiada się nowy dodatek do Age of Empires o nazwie "The Asian Dynasties ". ten, zamiast do nowego świata (gdzie toczyła się akcja "podstawki" i warchiefs ) zabierze nas do Azji. Grę przygotowuje już zupełnie inny zespół- Big Huge Games- twórcy m.in. Rise of Nations i Rise of Legends.
Do dyspozycji otrzymamy trzy nacje: Hindusów, Chińczyków oraz Japończyków. Dla każdej z nich zostanie przygotowana kampania single player (po pięć misji w każdej).
Do uruchomienia tego dodatku potrzebna będzie podstawowa wersja gry. Premiera jeszcze na jesieni!

Uprzejmie zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi interesująco - jeszcze nie nacieszyłem się Warchiefs a tu już następny.:) Ale i tak najbardziej czekam na dodatek do CoH: "Opposing Fronts":

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, widzę, że mało tu osób lubiących dyskutować o tej serii :( Wszystkie tematy o AoE3 stoją w miejscu od dłuższego czasu. Tak czy siak, premiera drugiego dodatku zbliza się wielkimi krokami, zakładam,że za jakieś 2 miesiące będzie udostępnione demko. Już się nie mogę doczekać, kiedy dorwę w swoje łapy Japończyków(lub Chińczyków, ale japończycy teoretycznie w późniejszych erach, czyli w IV lub V powinni mieć jedną z najnowocześniejszych armii w grze. Zakładając że czasowo dobije się do końcówki XIX wieku) i będę równał z ziemią armie moich kolegów grających Indusami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za grę odpowiedzialni są Big Huge Games twórcy gry Rise of Nations Rise of Legends. Mają doświadzczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dłużej nie musisz czekać. Wystarczy zassać ~110MB by zobaczyć chińską dynastie w akcji. Trailer trwa 2:23 i opatrzony jest oczywiście komentarzem.

Jak dodawałem tego posta to dwa mirrory były jeszcze nieaktywne, więc uwaga jakby co (te mirrory to nr 2 z USA i Niemczech).
Age of Empires III: The Asian Dynasties - Chinese Dynasty Trailer
http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=2818&id=12102

Ci co nie chcą ściągać niedługo będą mogli sobie oglądnąć ten trailer na gametrailers.com, na razie nie ma go tam. I na koniec trzy screenshot''y prezentujące trzecią, ostatnią nacje z add-on''u (1280x960).

20070817204559

20070817204629

20070817204739

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do kogoś u góry.
Czy premiera jest w końcu w listopadzie czy w grudniu, bo strona gram.pl pokazuje co innego i sklep.gram.pl pokazuje co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera powinna nastąpić w listopadzie.

Aha, i jeszcze jedno - jak by co, piszcie w tym wątku lub do mnie via mail podany na moim gramsajcie - tak się jakoś śmiesznie składa że to ja jestem odpowiedzialny za ten dodatek.

Od razu uprzedzam że NIE o wszystkim mogę pisać/mówić ale postaram się być w kontakcie w razie pytań, wątpliwości et c. et c. ok ?

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 12:43, Aken H Bosch napisał:

Premiera powinna nastąpić w listopadzie.

Czy (retoryczne pytanie) i na kiedy planujecie wersję Mega Gold z dwoma dodatkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 12:43, Aken H Bosch napisał:

Premiera powinna nastąpić w listopadzie.

Aha, i jeszcze jedno - jak by co, piszcie w tym wątku lub do mnie via mail podany na moim gramsajcie
- tak się jakoś śmiesznie składa że to ja jestem odpowiedzialny za ten dodatek.

Od razu uprzedzam że NIE o wszystkim mogę pisać/mówić ale postaram się być w kontakcie w razie
pytań, wątpliwości et c. et c. ok ?

Pozdrawiam !


Mały OT. ;)
Pracownik CDP, a reklamuje swój Gramsajt. ;) Aken, powinieneś się wstydzić. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;)

No cóż, NIE do końca chodzi o reklamę...raczej o kontakt.

Evil Khan -> w tym momencie jeszcze za wcześnie, by o tym mówić. Na 99% taka wersja wyjdzie prędzej czy później ale kiedy dokładnie - tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po 2 partyjkach w demo. Grałem japońcami i powiem tylko tyle, dodatek jest po prostu mistrzowski.
Pozmieniany balans i inne rzeczy, nie będę się tu jednak rozpisywał na ten temat, nie ja od tego jestem:P
Villagerzy kosztuję żarcie -> w przeciwieństwie do tego co było napisane w zapowiedzi na gram.pl (drewno).
Samurajowie i ich ulepszone wersje (nie wspominając o Hocośtam Samurajach dostępnych po obraniu drogi izolacji) po prostu miażdżą przeciwników. Nie miałem okazji powalczyć nimi przeciwko artyleri czy kawaleri, ale muszkieterów i łuczników (wszelką piechotę) rozgramiają w moment(jak już do nich dojdą:P).
Budynki też szybko lecą spod ich ręki, więc jest to bardzo uniwersalna jednostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie demo nie działa :( W ogóle... Przy uruchamianiu dema wyświetla się tylko małe okienko z errorem (ale bez treści). Próbowałem uruchomić demo w trybie novideo i nosound - bez skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 18:05, Sth`Devilish napisał:

A u mnie demo nie działa :( W ogóle... Przy uruchamianiu dema wyświetla się tylko małe okienko
z errorem (ale bez treści). Próbowałem uruchomić demo w trybie novideo i nosound - bez skutku.

POdaj swoją konfigurację kompa i źródło z którego pobrałeś, może coś poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować