HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Wogóle jest jakaś paranoja w TV. Nieważne czy TVN czy TVP1 czy TVP2. Na większości kanałów największe kichy emitują od 13- 21-22 a naprawdę dobre filmy czy dokumenty to chomikują na zazwyczaj 23 lub 1 lub 2 w nocy... I jak nie kląć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. A szlag mnie najbardziej trafia jak słyszę od ludzi, a słyszę

Dnia 11.02.2008 o 15:03, Vaxinar napisał:

często, że Klan oglądają bo "nie ma co oglądać"...


Moja mama tak samo ;P Ale w sumie nie dziwię się. Sam czasami oglądam głupie seriale bo czekam na inny film (np. Nianię która leciała przed Kryminalnymi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 21:07, KŁEJK napisał:

Wogóle jest jakaś paranoja w TV. Nieważne czy TVN czy TVP1 czy TVP2. Na większości kanałów
największe kichy emitują od 13- 21-22 a naprawdę dobre filmy czy dokumenty to chomikują
na zazwyczaj 23 lub 1 lub 2 w nocy... I jak nie kląć...


Dokładnie. Dlatego właśnie nie oglądam TV. Ale niedługo ugoszczę w domu telewizję ,,N", Lub Cyfrę+ i w tedy nareszcie coś oglądnę. Bo tak to sie nie da. Jak coś ciekawego, to od czasu do czasu na Polsacie i tak poprzetykane reklamami, że właściwie to strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem ze z tej cyfry czy tam CP nie ma sie co cieszyc (cp=cyfrowy polsat) bo sam posiadam taką platforme i wykupiłem(a raczej mama) najdrozszy pakiet a i tak nie mam co ogladac tam tez przewaznie same hiciory leca po 22.00-23.00 a jeszcze nastepnego dnia ta szkoła :D od czasu do czasu ogladam Extreme bo tam moge poogladac moje ukochane BMX ride :D a tak to (najczesciej) HBO i HBO2 i te Comedy czy jakos tak,choc tam tez po 22.00 jest co ogladac ale warto czekac choc by dla takiej "skrzyni umarlaka" ::D a wracajac do tematu polecam serdecznie Hitmana-niesamowicie odwzorowany i brutalny film akcji :D i takze American Gangster-wspaniała rola Denzela a no i oczywiscie I''m a Legend i świeżutką produkcje "Jumper-skoczek" film zapowiada sie fascynująco...polecam Petrick.
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 21:48, Petrick napisał:

A ja wam powiem ze z tej cyfry czy tam CP nie ma sie co cieszyc (cp=cyfrowy polsat) bo
sam posiadam taką platforme i wykupiłem(a raczej mama) najdrozszy pakiet a i tak nie
mam co ogladac tam tez przewaznie same hiciory leca po 22.00-23.00 a jeszcze nastepnego
dnia ta szkoła :D od czasu do czasu ogladam Extreme bo tam moge poogladac moje ukochane
BMX ride :D a tak to (najczesciej) HBO i HBO2 i te Comedy czy jakos tak,choc tam tez
po 22.00 jest co ogladac ale warto czekac choc by dla takiej "skrzyni umarlaka" ::D a
wracajac do tematu polecam serdecznie Hitmana-niesamowicie odwzorowany i brutalny film
akcji :D i takze American Gangster-wspaniała rola Denzela a no i oczywiscie I''m a Legend
i świeżutką produkcje "Jumper-skoczek" film zapowiada sie fascynująco...polecam Petrick.
Pozdr.



A ja Hitmana nie polecam z grą ma tylko nazwę wspólną,film wybitnie shitowy,nie chce mi sie powtarzać na moim gs mam recenzje napisaną jakiś miesiąc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 21:48, Petrick napisał:

i takze American Gangster-wspaniała rola Denzela


Jeśli to jest dla Ciebie wspaniałą rola, boję się jak wygląda tragiczna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Odrwóconych. Najbardziej spodobał mi sie fragment:

- Tęsknisz za tatusiem ?

- Nie wcale, a kiedy do nas przyjedziesz ? xD

Albo:

- Jesteś ze złą kobietą ?

- Kto ci takie głupstwa gada ? Babcia, mama ?

- Nie, ja tak sama. To na razie.

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 22:25, Długi18 napisał:

A oglądał już ktos Skarb Narodów 2 ? Jak to się ma do super(moim zdaniem)części pierwszej?


Jako film przygodowy - bardzo dobrze.
Jako kontynuacja - nieźle, a nawet solidnie.
Czyli podsumowując - dobrze.
Część pierwsza zdecydowanie przodem ;)
Oczywiście nie chcę reklamować tu mojego GS''a, ale masz tam w przedostatnim wpisie moją krótką recenzję. I to jest subiektywna ocena kinomana, któremu bardzo podobała się część pierwsza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 21:04, Sebat1 napisał:

Pamiętam jak kilka lat temu w wakacje TVN puścił całą trylogię Ojca Chrzestnego (w odstępach
kilkutygodniowych) w środku nocy... no myślałem że wyjdę z siebie... czekałem z niecierpliwością
od momentu usłyszenia w reklamie ,,Trylogia Ojciec Chrzestny wkrótce w TVN'''' a tu telewidzom
taki numer wykręcili... Wtedy nie mogłem zrozumieć czemu puszczają coś tak fajnego po
nocach, teraz już wiem ale i tak nie mogę tego przetrawić.


I nie czekałeś? :) Nie mogłeś czekać czy jak?
Ja pamiętam - a''propo tej trylogii - że część pierwszą i trzecią puścili jeszcze "w miarę normalnej porze" - zaczynały się jakoś po 21.45... Ale druga... po 23... Ale i tak czekałem, chociaż swoją drogą teraz mam Ojca Chrzestnego na DVD. Polecam Ci - nowe wydanie. Miałem kupić całą trylogię, ale osobiście lubię tylko pierwszą i drugą część.
A jak pierwszy raz w TV Ojca Chrzestnego oglądałem, to się zaczynał po północy, ale... warto było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie polecam film pt. SCARFACE (po polsku"człowiek z blizną"). Film jest bardzo dobry, świetna muzyka, znani aktorzy(np. AL PACINO) Jest to niebanalna opowieść o ganksterze, który zaczął pracę jako zmywacz w mało znanej knajpie, a skończył jako bardzo znany baron narkotykowy, ale jak skończył... nie będę wam zdradzał, obejrzcie, naprawdę warto!!!
Również podobały mi się:Troja, Gladiator, Władca pierścieni(Cała seria)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby zaś puścili w telewizji Władce Pierścienia ,obojetnie jaką częś bo lubie wszystkie i chętnie bym to teraz zobaczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Sie7dem na TVP w nocy z poniedziałku na wtorek i powiem wam, że film bardzo dobry. :) Wiele mocnych momentów, ale najbardziej się przestraszyłem w momencie w którym trzecia chyba ofiara, leżała w łóżku... i... ożyła... :O To było mocne. To coś nie miało prawa żyć a jednak... OMG :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 19:58, Cristiano07 napisał:

ostatnio ściągnąłem ''''The girl next door 3'''' i polecem ten film każdemu!!!! Jest
lepszy od części pierwszej i drugiej


Piractwo
propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na FORUM grozi:
nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie gram.pl
powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie.

BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie. Bodaj dziś na TVP 2 o 22 jest jakiś film Terry''ego Gilliama (zapomniałem tytułu). Oglądał go może ktoś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 11:21, PAPISHON napisał:

Mnie swoją drogą film znudził tak, że po 20 minutach już zasnąłem. Obudziłem się o 7
rano... TV dalej działał :D


Początek może i był nudny, ale później był dobry i wciągnął mnie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się