HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Oglądałem niedawno Project Monster, a że nie nastawiałem się na coś świetnego, nie byłem zaskoczony. Ogólna fabuła wygląda tak- amatorską kamerą kręcone jest przyjęcie pożegnalne, gdy nagle gasną światła i pojawia się coś w rodzaju trzęsienia ziemi. Okazuje się, że miasto zaatakował wielki potwór i jeszcze parę mniejszych. W filmie krzyki postaci są przesterowane, jednak już strzały i wybuchy brzmią idealnie, jak w zawodowej produkcji. Film ogólnie dość ciekawy, zwłaszcza że nie kończy się jak większość Amerykańskich produkcji - jeśli niczego innego w kinie nie ma, to można iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 18:49, deih napisał:

Dzisiaj "Taxi2". Mimo , że głupie to jednak warte zobaczenia ;]. Jak wiadomo francuski humor rozbraja .


A ja zerwałem z monotonią i zdecydowałem sie obejrzeć na Polsacie w tym samym czasie "Great Expectations" z Ethanem Hawkiem, Gwyneth Paltrow i Robertem De Niro. Warto też wspomnieć o Anne Bancroft. Film to melodramat, troche przerobiona adaptacja noweli Dickensa. Ale muszę powiedzieć, że warto było. Zwykle nie oglądam melodramatów, ale ten był naprawdę dobry.
Jednym z czynników, które mnie przyciagnęły do filmu jest muzyka. A szczególnie pewien utwór pojawiajacy się na końcu, już na napisach: "Life in mono". Jeden z fajniejszych utworów jakie ostatnio słyszałem, choc jest nie najmłodszy. Jakby ktoś chciał posłuchać to można tutaj: http://pl.youtube.com/watch?v=V2aa1tEh82I :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Panowie (i Panie)... kompletnie nie wiem - grają w ogóle coś ciekawego aktualnie? Project: Monster wydawał mi się ciekawy, ale podobno przyjęty niezbyt dobrze. Na "testosteronie" bawiłem się dobrze, więc może "lejdis"...? Ale z kolei trailer wydał mi się potwornie niszowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 18:13, HumanGhost napisał:

> Dzisiaj "Taxi2". Mimo , że głupie to jednak warte zobaczenia ;]. Jak wiadomo francuski
humor rozbraja .

/.../

O filmie słyszę poraz pierwszy , ale jeśli się podobał to może kiedyś trafię w moment i znowu będzie wyświetlany. A teraz posłucham muzyki zobaczymy co to. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 18:19, barcelonista2 napisał:

Polecam Obcego kontra Predatora 2.

Slaby tak jak jedynka. Dla efektow specjalnych mozna obejrzec. Dla fanow Obcego nie polecam(mozna sie zrazic).

A dzisiaj w tv o 20:35(czyli niedlugo) bedzie lecial na Kino Polska - Rejs. Nie musze chyba mowic, czy warto obejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 20:05, el-coyote napisał:

Slaby tak jak jedynka. Dla efektow specjalnych mozna obejrzec. Dla fanow Obcego nie polecam(mozna
sie zrazic).


A wiadomo cos kiedy nowy obcy wyjdzie? Arnie ma grac, juz po swojej kadencji jako gubernatora :)
Podobno ma byc powrot do klimatu jedynki-dwojki.

Dnia 17.02.2008 o 20:05, el-coyote napisał:

A dzisiaj w tv o 20:35(czyli niedlugo) bedzie lecial na Kino Polska - Rejs. Nie musze
chyba mowic, czy warto obejrzec.


Heh, ktory to juz raz... inzynier Mamon jestem ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj(nd) o 22:00 na TVNsiedem ''Nędzne ulice'' z DeNiro, Harveyem Keitelem, reżyserii Martina Scorsese, chyba warto, co?
Środa o 22:00 na TVNsiedem ''Urodzony 4. lipca'' z Tomem Cruisem reżyserii Olivera Stona
Już nic ciekawego na następny tydzień w prasie nie znalazłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 20:11, Budo napisał:

> A dzisiaj w tv o 20:35(czyli niedlugo) bedzie lecial na Kino Polska - Rejs. Nie
> musze chyba mowic, czy warto obejrzec.

Świetny film! Sam oglądałem go pierwszy raz dopiero w tym roku i niesamowicie mi się spodobał. Rozwala większość nowych produkcji na łopatki.
To Ty masz tam polska telewizję? ;> Ja niestety muszę jechać tylko szkockie klasyki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję pomocy w identyfikowaniu filmu. Sam film był emitowany swojego czasu w TV. Rok produkcji ~2004-2007. Sam film jest o programistach(dość ogólnie przedstawiony wątek programistyczny ;] ), którzy dążą do stworzenia komputera przyszłości - taka tubka z hologramem, którego można sterować ręką. Wśród głównych bohaterów mogę rozpoznać tylko typowych nolifów - grubych, nieobytych z dziewczynami, itp.

Ktoś kojarzy taki film?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2008 o 21:22, bartek_kawa napisał:

Ktoś kojarzy taki film?


Film chyba kojarzę, ale chyba nie znam nazwiska żadnego aktora, który w tym grał. Niemniej jednak poszukam i zobaczę co da się zrobić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 20:11, Budo napisał:

Podobno ma byc powrot do klimatu jedynki-dwojki.

Nie wierze, choc moge sie mylic. Z jednej strony bierze sie za to Scott(podobno), wiec bedzie pewno nawiazywal klimatem do swojego dziecka, Obcego. Tyle, ze caly ten klimat moze zabic rozwiazanie fabularne. Podejrzewam, ze poziomem film bedzie dorownywal czworce. No, ale zobaczymy. A w ogole to to w necie nic o tym nie ma, tylko same plotki i nie wiadomo czy nawet wyjdzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 18:26, Shelazar napisał:

Hej, czy Uwe Bollowi wyszedł Dungeon Siege? Dowiedziałem się, że taki film wogóle jest
wczoraj :)

ano wyszedl taki film, w styczniu bodajze, jego tytul to "In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale". Filmu nie widzialem i do kina sie na to raczej nie wybieram :) Z tego co mozna poczytac w Internecie to krytyka jest dla pana Bolla nadal bezlitosna, ale pojawily sie tez glosy, ze jest jest troche lepiej niz poprzednie produkcje. Mysle, ze nalezy to rozumiec "jest raczej slabo, a wczesniej to bylo totalne dno" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 22:51, dobrakos napisał:

> Hej, czy Uwe Bollowi wyszedł Dungeon Siege? Dowiedziałem się, że taki film wogóle
jest
> wczoraj :)
ano wyszedl taki film, w styczniu bodajze, jego tytul to "In the Name of the King: A
Dungeon Siege Tale". Filmu nie widzialem i do kina sie na to raczej nie wybieram :) Z
tego co mozna poczytac w Internecie to krytyka jest dla pana Bolla nadal bezlitosna,
ale pojawily sie tez glosy, ze jest jest troche lepiej niz poprzednie produkcje. Mysle,
ze nalezy to rozumiec "jest raczej slabo, a wczesniej to bylo totalne dno" ;)



Widziałem trailer i bardzo mi się podobał, a krytykę Uwe bił na ringu chyba kiedyś co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie Uwe, jakoby zwyżkowała mu forma, proponuję obejrzeć zwiastun do "Postala". I wszystko jasne. Szykuje się jeden z najbardziej kiczowatych gniotów, do tego skrajnie niesmaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 12:03, Seqiu napisał:

Znacie jakiś dobry film w stylu braveheart, czy coś w podobie? ;)


Elizabeth: The Golden Age, Mongol czy nawet Alexander. Dwa pierwsze są moim zdaniem o niebo lepsze od produkcji Stone''a.

Jeśli lubisz filmy historyczne godny polecenia jest jeszcze Hannibal: Rome''s Worst Nightmare, teraz zapowiedziany jest już podobny tytuł z Vin Diesel w roli głównej.

W każdym razie polecam imdb.com x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie lubię komedie szczególnie polskie chociaż nie tylko. Ja bym polecił film nie komedię Grzeszny Świat po prostu jes świetny chociaż nie przepadam za takimi filmami ten jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się