HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2010 o 23:05, Tyler_D napisał:

Chciałeś chyba powiedzieć "jest ''nowa'' Megan, nie ma okejki". A dla tego tłumacza tłumoka

Megan? Gdzie?

Dnia 09.07.2010 o 23:05, Tyler_D napisał:

brawa.

A o co biega z tym tłumaczeniem? Słownikowe jest OK? To juz kksywek nie można tłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 23:33, zadymek napisał:

Megan? Gdzie?

No na tym trailerze jej nie ma ale na poprzednim który się w tym temacie przewijał była. Teraz jej nie ma też w obsadzie ... pozmieniali coś przez ten czas najwyraźniej.
>To juz kksywek nie można tłumaczyć?
Jasne że można ale imo brzmi to strasznie sztucznie, już wolałbym żeby zostawili to w wersji oryginalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była była ... sprawdzałem linki do poprzednich trailerów coby udowodnić i oczywiście usunięte albo zablokowane na yt. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 00:17, Tyler_D napisał:

Była była ... sprawdzałem linki do poprzednich trailerów coby udowodnić i oczywiście
usunięte albo zablokowane na yt. -.-

A nie pomyliłeś filmów? Megan ma grać w tej ekranizacji komiksu (Jonah Hex or something). W trailerach Machete jej nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ja na początku myślałem, ze to całe Machete to jakiś dowcip, a tu niespodzianka. Najbardziej oczekiwany film na mojej liście najbardziej oczekiwanych filmów.

BTW Meganki nie było wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słówko na temat nowej Drużyny A.

nie wierzcie kerkasowi, który każdy remake albo film ''na podstawie'' traktuje jako gwałt na pierwowzorze. nowa Drużyna A to doskonały film akcji, pełen humoru, wybuchów i badassowych, tryskających testosteronem numerów, od których aż włosy rosną na klacie.
spodziewałem się świetnej rozrywki dla facetów (dużo eksplozji, nieprawdopodobnych akcji* i braku realizmu, dzięki czemu wszystko się zawsze udaje) - i ją właśnie otrzymałem. z moim kumplem bawiliśmy się (to ważne słowo) naprawdę przednio, polecam film każdemu, kto ma ochotę na dobre spędzenie dwóch godzin.
choć przyznaję - jeśli jesteście fanami serialu, możecie się zawieść.

* czołg wyskakujący z samolotu to małe miki w porównaniu z tym, co dzieje się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sin City

W końcu obejrzałem i kurcze ... to jest świetne. Genialna stylizacja, świetna obsada [ o dziwo nawet Alba zagrała nie tak źle ], niezłe dialogi, montaż i tak dalej. To wszystko składa się na świetne kino akcji z elementami kryminału i komedii. Pokręcona historia, dużo strzelania, akrobacji, krwi, flaków i wszechobecnej brutalności zgoła jednak innej niż ta przedstawiona choćby w "Pile". Czego chcieć więcej? W zasadzie ciężko mi na ten moment znaleźć w filmie jakieś większe wady ale to może wynika z tego że jestem świeżo po seansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 13:27, Daelor napisał:

słówko na temat nowej Drużyny A.

nie wierzcie kerkasowi, który każdy remake albo film ''na podstawie'' traktuje jako gwałt
na pierwowzorze.

Spójrz na jego recenzję ze Star Trek (OMGWTF XI).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 13:51, Tyler_D napisał:

Sin City

W końcu obejrzałem i kurcze ... to jest świetne. Genialna stylizacja, świetna obsada

/.../

W takim razie zainteresuj się innymi czarnymi kryminałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 13:27, Daelor napisał:

słówko na temat nowej Drużyny A.

nie wierzcie kerkasowi, który każdy remake albo film ''na podstawie'' traktuje jako gwałt
na pierwowzorze.


Nie każdy "Star Trek" , "Ścigany" , "M:I" , są dobre ekranizacje seriali lub filmów na podstawie , ale Drużyna A jest zrobiona na zasadzie i tak każdy fan serialu pójdzie na film czyli ciemny lud to kupi.

/.../

Dnia 10.07.2010 o 13:27, Daelor napisał:

choć przyznaję - jeśli jesteście fanami serialu, możecie się zawieść.


W tym sęk że jako ekranizacja serialu film jest taki sobie zresztą poczytaj jeszcze raz moja recenzję
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=21567

Pod szyldem ekranizujemy Drużynę A zrobiono skok na kasę po bardzo małej Lini oporu.

Ps. Film akcji jako taki może się podobać tylko po co to nazywać Drużyna A ? Dla łatwych pieniędzy które można wycisnąć z ludzi grając na ich sentymencie dla serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2010 o 10:26, kerkas napisał:

Ps. Film akcji jako taki może się podobać tylko po co to nazywać Drużyna A ? Dla łatwych
pieniędzy które można wycisnąć z ludzi grając na ich sentymencie dla serialu.


ze mnie wycisnęli pieniądze, a fanem serialu nie jestem. jak to możliwe?
i nie mów mi, że latanie czołgiem Ci się nie podobało, bo stracę wiarę w twoją męskość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 16:17, GoToSle3p napisał:

Siemka szukam filmu podobnego do Stracia Tytanów albo Percy Jackson coś o mitologi greckiej
i wojnach bogów znacie coś takiego ??


Jazon i Argonauci, Odyseja z Armandem Assante, oryginalny Clash of the Titans z 1983 roku bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się