HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2006 o 12:57, Tomislav napisał:

Jaki film wybrać w piątek.
Krzyżowców na TVP1, czy Mumia powraca na TVN? Który film jest lepszy?

Nie oglądałem Krzyżowców, ale Mumii nie polecam, w każdym razie mnie się nie podobał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 12:30, A-cis napisał:

* Akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Do władzy doszli politycy, którzy wprowadzili totalitarne rządy. Bycie innym - homoseksualistą, ateistą itp. - może oznaczać wyrok śmierci. Wolność słowa praktycznie nie istnieje. :DDD


Dzięki, poprawiłeś mi humor...:))))))))))))))

A tak już serio - film jest ekranizacją komiksu jednego z kultowych autorów Alana Moore''a... Wiele sobie po nim nie obiecuję, po mam w pamięci ekranizację Ligi Niezwykłych Dżentelmenów... Zachętą jest dla mnie udział Natalie Portman, tak więc na pewno się wybiorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 21:11, ciaputek napisał:

Byłem dziś na "oszukać przeznaczenie 3".Według mnie gorzej wypadła przy poprzedniczce (chodzi
o dwójkę) ale od jedynki jest lepsza.Zwalone troche że na końcu jednak ci co przeżyli jednak
giną.


mogles chociaz z tym zakonczeniem sklamac :P bylo by zaskoczenie :)

Oglądałem Gnijącą Panne Młodą i Wallec i Gromit w klatwie KRÓLIKOŁAKA!!!! :) TAM TAM :) oba filmy swietne goraco polecam. Choc uwazam ze pod wzgledem technicznym Gnijaca powinna dostać Oskara. Animacja szybko duzo muzyki jazz itp. Bardzo polecam jednak obejrzeć oba filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 09:08, Kafar napisał:

> Byłem dziś na "oszukać przeznaczenie 3".Według mnie gorzej wypadła przy poprzedniczce
(chodzi
> o dwójkę) ale od jedynki jest lepsza.Zwalone troche że na końcu jednak ci co przeżyli
jednak
> giną.

mogles chociaz z tym zakonczeniem sklamac :P bylo by zaskoczenie :)

Oglądałem Gnijącą Panne Młodą i Wallec i Gromit w klatwie KRÓLIKOŁAKA!!!! :) TAM TAM :) oba
filmy swietne goraco polecam. Choc uwazam ze pod wzgledem technicznym Gnijaca powinna dostać
Oskara. Animacja szybko duzo muzyki jazz itp. Bardzo polecam jednak obejrzeć oba filmy.

a wiesz jak zrobili Gnijącą pannę młodą??? mam na DVD i oglądałem materiały dodatkowe :-) aż się zaskoczyłęm jak powiedzieli że film został wykonany metodą poklatkową (kukiełki + aparat+komp) niedowiary że taki obraz został zrobiony za pomocą kukiełek i makiet to coś nibywałęgo, a film wygląda jak by go tylko na kompie robili :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubi rodzaj filmów.
Głównie pisze o nim dlatego, że bazuje on na grze komputerowej, a nie wiele jest takich filmów.
Dla fanów gry bloodrayne to na pewno coś fajnego.

POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 15:29, Khalid. napisał:

Głównie pisze o nim dlatego, że bazuje on na grze komputerowej, a nie wiele jest takich filmów.


Wręcz przeciwnie. Ostatnimi czasy takich filmów jest bardzo dużo. Niestety więle z nich wyszło spod "kamery" Uwe Bolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie ale czas zrypanych filmów na podst. gier mija bez powrotnie a wraz z nim mija postać która zapoczątkowała ten okres czyli nie kto inny jak Uvwe Boll człowiekodpowiedzialny m.i. za żenade pod tytułem House of the Death albo Alone in the Dark a o innych nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 15:58, Widek napisał:

no i jeszcze czeka nas Dungeon Siege czyż nie?

odpowiedź brzmi nie chyba że zrobi je ktoś inny bo Uwe Boll już nie robi filmów, wycofał się z branży po głosach z internetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 16:04, paweusz napisał:

Jeżeli już mowa o filmowych interpretacjach gier, to ja mam tylko jedno marzenie - obejrzeć
film na podstawie Planescape Torment


pomysł na film wrecz genialny:) szkoda ze jest to niemozliwe , mozna o czyms takim tylko pomarzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem ze byl tak robiony kumpel tez mi nei wierzyll.. tim burton robie tylko takie efekty tzn. a ja jestem fanem takiej animacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 17:15, Kafar napisał:

wiem ze byl tak robiony kumpel tez mi nei wierzyll.. tim burton robie tylko takie efekty tzn.
a ja jestem fanem takiej animacji :)


Z tego co slyszalem, to Burton dal tam praktycznie tylko nazwisko. Powstawanie filmu nadzorowal Mike Johnson, bo tez zmudna to byla praca i trwala ponoc caly rok (a przestawiaj czlowieku te figurki o 1 cm. co chwila :). Burton nie mial czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 09:11, Hegemon napisał:

> wiem ze byl tak robiony kumpel tez mi nei wierzyll.. tim burton robie tylko takie efekty
tzn.
> a ja jestem fanem takiej animacji :)

Z tego co slyszalem, to Burton dal tam praktycznie tylko nazwisko. Powstawanie filmu nadzorowal
Mike Johnson, bo tez zmudna to byla praca i trwala ponoc caly rok (a przestawiaj czlowieku
te figurki o 1 cm. co chwila :). Burton nie mial czasu.

co jeden milimetr raczej i zgadzam się to jest ŻMUDNA PRACA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się