HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2006 o 14:22, HumanGhost napisał:

Była juz premiera. Nie widziałem jeszcze filmu ale słyszałem od znajomych, że warto się wybrać.
:-)

Dzięki, ale chyba poczekam aż pojawi się w wypozyczalni DVD. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 13:52, szerszeń45 napisał:

Śrdenio się orientuję w tym temacie, ale czy już była premiera "Epoki Lodowcowej 2"?
A jak tak czy ktos był i zda tu mały raporcik :)


No pewnie że premiera już była ! Ja oglądałem i mi się bardzo podoba. Fajne jest to że wiewiór pojawia się co jakiś czas, a nie tylko na początku i na końcu. Ogólnie to jest tak że Sid załorzył przedszkole a bachory go biją :P. Nagle lód topnieje i trzeba zmykać w głąb doliny do arki (taaaki duży konar drzewa :P) bo inaczej woda zaleje i wszyscy się potopią. Maniek myśli że jest ostatnim mamutem, gdy nagle spotyka innego mamuta... który myśli że jest oposem :) Diego walczy ze strachem przed wodą. W filmie jest mnóstwo prześmiesznych tekstów, pojawia się nawet coś o Becikowym :P Mnie chyba najbardziej rozśmieszyły sępy. Film wydał mi się bardzo krótki ale warto iśc. Cezary Pazura powiedział bym że nadal "trzyma forme", znowu wszyscy na ulicy będą seplenić udająć Sida...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 20:56, Grizzly. napisał:

> Śrdenio się orientuję w tym temacie, ale czy już była premiera "Epoki Lodowcowej 2"?

> A jak tak czy ktos był i zda tu mały raporcik :)

No pewnie że premiera już była ! Ja oglądałem i mi się bardzo podoba. Fajne jest to że wiewiór
pojawia się co jakiś czas, a nie tylko na początku i na końcu. Ogólnie to jest tak że Sid załorzył
przedszkole a bachory go biją :P. Nagle lód topnieje i trzeba zmykać w głąb doliny do arki
(taaaki duży konar drzewa :P) bo inaczej woda zaleje i wszyscy się potopią. Maniek myśli że
jest ostatnim mamutem, gdy nagle spotyka innego mamuta... który myśli że jest oposem :) Diego
walczy ze strachem przed wodą. W filmie jest mnóstwo prześmiesznych tekstów, pojawia się nawet
coś o Becikowym :P Mnie chyba najbardziej rozśmieszyły sępy. Film wydał mi się bardzo krótki
ale warto iśc. Cezary Pazura powiedział bym że nadal "trzyma forme", znowu wszyscy na ulicy
będą seplenić udająć Sida...

Hehe, naprawdę wielki dzieki stary, bo naprawdę ostatnio mam tyle na głowie że mnie co nieco omija. Ale kasy do kina pewnie nie załatwię, więc poczekam aż wyjdzie w DVD, albo wysępie od rady starszych i wybiorę się wraz z dziewczyną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 15:12, cruzer napisał:

Pancernik Potiomkin the best:):):):)


A żebyś wiedział. Bardzo fajny film. Szczególnie scena na schodach, która przeszła do historii kina światowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 14:52, HumanGhost napisał:

Hmm debiut Silent Hill w Ameryce bardzo udany. Recenzje dośc pozytywne. Ciekawe jak się film
prezentuje. Wie ktoś kiedy bedzie u nas?


oficjalna premiera 26 maja, ale moga jeszcze przesunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 17:00, szerszeń45 napisał:

"Terminal" teraz leci na Canal +. Mi się bardzo spodobał :D


Chodzi ci o film z Tomem Hanksem?
Jak dla mnie jedyny film (pomijam bajki, takie jak Shrek, czy Asterix)
z doskonałym dubbingiem, który w sposób niesamowity podkresla walory
filmu. Dla tych co nie ogladali, a nie lubią wersji filmów z dubbingiem
szczeże polecam, bo warto - chyba jeszcze nigdy Polacy nie zrobili tak dobrze buddingu,
a właściwie cała zasługa należy się aktorowi podkładającemu głos za Tom-a.
Pozatym film to dobra komedia sytuacyjna i nie boli w nim to, że "rzecz"
odbrywa się w jednym miejscu - na Lotnisku.
W temacie dubbingów podobało mi się również to co nasi
zrobili z piosenką I like''d move''d move''d.
(Wyginam śmiało ciało) w filmie Madagaskar dla mnie rewelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 17:39, Lord pinio_SGSTB napisał:

Chodzi ci o film z Tomem Hanksem?
Jak dla mnie jedyny film (pomijam bajki, takie jak Shrek, czy Asterix)
z doskonałym dubbingiem, który w sposób niesamowity podkresla walory
filmu. Dla tych co nie ogladali, a nie lubią wersji filmów z dubbingiem
szczeże polecam, bo warto - chyba jeszcze nigdy Polacy nie zrobili tak dobrze buddingu,
a właściwie cała zasługa należy się aktorowi podkładającemu głos za Tom-a.
odbrywa się w jednym miejscu - na Lotnisku.
W temacie dubbingów podobało mi się również to co nasi
zrobili z piosenką I like''d move''d move''d.
(Wyginam śmiało ciało) w filmie Madagaskar dla mnie rewelka ;)

Własnie o ten sam film w roli głównej z Tomem Hanksem mi chodzi ale ta wersja z orginalna, bez dubbingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w kinie na Strasznym Filmie 4. Wg. mnie superowy. Może nie najleprzy ze wszystkich 4 części trylogii :P (4 część trylogi - tak napisali na plakacie) ale naprawdę warto obejrzeć, bo mozna sie zdrowa pośmiac. Niektóre sytuacje poprostu przyprawiały mnie o łzy. :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 21:37, dyrdup napisał:

Wczoraj byłem w kinie na Strasznym Filmie 4. Wg. mnie superowy. Może nie najleprzy ze wszystkich
4 części trylogii :P (4 część trylogi - tak napisali na plakacie) ale naprawdę warto obejrzeć,
bo mozna sie zdrowa pośmiac. Niektóre sytuacje poprostu przyprawiały mnie o łzy. :) Polecam!


Ja tam kiedyś obejrzę na DVD z wyporzyczalni, bo krótki strasznie ok. 1godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej docenia sie filmy z cyklu SM gdy obejrzy sie wszytkie filmy, ktore sa w nim poradiowane. Nie mowie, ze jest to kino klasy A, ale bardzo dobre komedie.
Nie zapomne nigdy znakow na polu w SM3, ktore naukowcy probowali wyjasnic co oznaczaja.
"ATTACK HERE ->" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe info: w dzisiejszm wydaniu Dziennika na DVD dołączono "Kill Bill vol I". Cena - całe 1,50 zł. Za tydzień część druga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 11:13, Chaszu napisał:

Takie małe info: w dzisiejszm wydaniu Dziennika na DVD dołączono "Kill Bill vol I". Cena -
całe 1,50 zł. Za tydzień część druga!

Tak tylko że całe miasto zjeździłem i nie ma gazetki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 11:13, Chaszu napisał:

Takie małe info: w dzisiejszm wydaniu Dziennika na DVD dołączono "Kill Bill vol I". Cena -
całe 1,50 zł. Za tydzień część druga!


Oooo, bardzo ciekawe info :) Chyba sobie dziennik kupie, a za tydzień jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o MI:3???? warto iść do kina czy poczekać na DVD ??
a i jeszcze jedno skoro pan tfu... Uwe Boll wywalił z branży to kto zekranizuje biedne Blood Rayne (zdecydowanie lepiej że nie tfu... Uwe Boll)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się