HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2009 o 21:37, Davw napisał:

Możecie polecić jakiś w miarę świeży tytuł akcji, dramat czy triller? Nie zależy mi na
obsadzie a na dobrym filmie.


"Zawodowcy" z Robertem De Niro i A.Pacino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 22:31, the_bishop napisał:

ja z tego co słyszalem to Kod Da Vinci i Anioly i Demony to całkiem coś innego... ktos
moze ma pewnosc ?


Ten sam reżyser, osoba od scenariusza, od zdjęć, muzyki... I generalnie kontynuacja przygód tego klienta ;]

Dnia 14.06.2009 o 22:31, the_bishop napisał:

"Zawodowcy" z Robertem De Niro i A.Pacino


Dobry film, widziałem ;). To sam mogę wszystkim polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 22:39, Davw napisał:

> "Zawodowcy" z Robertem De Niro i A.Pacino
Dobry film, widziałem ;). To sam mogę wszystkim polecić.


To widzę, że jednak należysz do mniejszości, bo film został nieźle zjechany przez recenzentów i widzów.
Film mimo wszystko obejrzałem i jednak była to prawda, jak dla mnie to kaszanka :/
Nieciekawe i ogólnie przewidywalne, a szkoda by para takich aktorów zagrała w czymś tak kiepskim.
No cóż :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem i powiem krótko - film bardzo dobry: ciągle akcja, akcja i jeszcze raz akcja. I jeśli chodzi o "Kod..." to temu filmowi wystawiłbym ocenę 5, 5 1/2 na 10, a już "Aniołom..." tak z 8/10. Film bardzo fajny i przyjemny w odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 22:43, Outlander-pro napisał:

To widzę, że jednak należysz do mniejszości, bo film został nieźle zjechany przez recenzentów
i widzów.
Film mimo wszystko obejrzałem i jednak była to prawda, jak dla mnie to kaszanka :/
Nieciekawe i ogólnie przewidywalne, a szkoda by para takich aktorów zagrała w czymś tak
kiepskim.
No cóż :]


Nie jestem jakiś wymagający względem filmów. Lubię po prostu dobre tytuły. Może oceniam go zbyt wysoko ze względu na stan w jakim go oglądałem... ale to przemilczmy. Może kiedyś mi się przydarzy okazja żeby obejrzeć tą produkcję jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Davw@
Dramaty:
Trade
Ludzkie dzieci
Dramat/thriller:
Awake (Przebudzenie)

Filmy nie najnowsze (wszystkie z roku 2007), ale dobre :) chyba ze wszystkie oglądałeś to podam jeszcze parę tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 22:43, Outlander-pro napisał:

Nieciekawe i ogólnie przewidywalne, a szkoda by para takich aktorów zagrała w czymś tak kiepskim.

Widocznie po "Gorączce" mieli ochotę aby ponownie zrobić coś na miarę tamtego filmu :-)
"Gorączka" chyba wielu widzom wbiła się w pamięć, zwłaszcza sceną strzelaniny na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sobie obejrzałem dwa filmy o zombich.

Przypomniałem sobie klasykę, Martwicę mózgu. Nie ma to jak się pośmiać ;)

Na deser wziąłem Taniec truposzy, myślałem, że będzie cienki, nudny film... a tym czasem też się dało pośmiać nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmów podobnych do Jay i Cichy Bob, lub Super zioło, czyli ogólnie komedie o paleniu zioła :P W Blow też palili zioło, ale mi chodzi o takie bardziej głupkowate(Super Zioło). Z góry dzięki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz głupkowaty film,nawet zabawny a zioło chyba było ale nie za dużo to obejrzy sobie "Stary gdzie moje bryka" z Ashton''em Kutcher''em. Dość zabawny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 18:57, MacoRIP napisał:

Szukam filmów podobnych do Jay i Cichy Bob, lub Super zioło, czyli ogólnie komedie o
paleniu zioła :P W Blow też palili zioło, ale mi chodzi o takie bardziej głupkowate(Super
Zioło). Z góry dzięki ;-)

Ja mogę dodać jeszcze "Harold and Kumar Go to White Castle" i kontynuację, czyli "Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie napisać, więc zwrócę się tu. Kto zna tytuł, amerykański serial, jasnowidz w policji, lata 50-60, coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 23:44, Arkads napisał:

Nie, nie. Serial jest bodajże najnowszy, tyle że rozgrywa się w tamtych latach.


Podaj więcej szczegółów , jeśli możesz , aktorzy , opis fabuły itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się