HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2010 o 14:08, Olamagato napisał:

Podam Ci jeden naprawdę użyteczny przykład powszechnego zastosowania kamer i obrazu 3D.


Dobre ;) Choć myślę, że większą popularnością będzie się cieszyło coś takiego, choć różnie może być z powszechnością:

http://mediamikser.pl/article/67950/ekstraklasa-juz-w-3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś to interesuje, to dzisiaj w USA przy okazji tamtejszej premiery Iron-Mana 2 zadebiutował finalny trailer do "Incepcji" ("Inception") Christophera Nolana ("Memento" czy "Mroczny rycerz"). W HD w sieci ma wejść oficjalnie za kilka dni, ale jak ktoś ma ochotę na bootleg, to proszę:

http://www.youtube.com/watch?v=ptO_iF1Iotk

Ten film strasznie intryguje mnie od przeszło pół roku, trailer, mimo jakości, wygląda niesamowicie. o.0 Obsada też świetna... Hoho, czyżby faktycznie widowisko roku?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 16:21, mikw5 napisał:

Pytanie
Czy ktoś z tutaj obecnych oglądał Silent Hill albo Przypadek 39 ?

silent hill naprawdę warto, świetny film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 16:28, paraGaladh napisał:

Ten film strasznie intryguje mnie od przeszło pół roku, trailer, mimo jakości, wygląda
niesamowicie. o.0 Obsada też świetna... Hoho, czyżby faktycznie widowisko roku?

Sam mam zamiar się na to przejść do kina ale radził bym trochę ostrożniej dobierać słowa bo czasami takie widowiska roku okazywały się tragediami (delikatnie rzecz ujmując).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 16:50, Harrolfo napisał:

Widział ktoś już Iron Mana 2? Warto, nie warto?

Ja chciałem iść ale stwierdziłem że skoro nie widziałem 1 części to nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 12:41, Dann napisał:

Nie wiem, jakie można mieć "pretensje" do Brendana Frasera (główny bohater). IMO naprawdę pozytywny aktor, ma fajną mimikę twarzy.

Nie mam żadnych pretensji do tego (i do pozostałych) aktora. Po prostu go nie znam. Kompletnie nie kojarzę z żadnym filmem.
Wiem, wiem, można to sprawdzić w jakimś portalu filmowym. Ale niem zwyczaju robić tego z każdym aktorem którego nie znam. Za dużo byłoby roboty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 16:47, mikw5 napisał:

> Ten film strasznie intryguje mnie od przeszło pół roku, trailer, mimo jakości, wygląda

> niesamowicie. o.0 Obsada też świetna... Hoho, czyżby faktycznie widowisko roku?

Sam mam zamiar się na to przejść do kina ale radził bym trochę ostrożniej dobierać słowa
bo czasami takie widowiska roku okazywały się tragediami (delikatnie rzecz ujmując).


Tzn. precyzując - wydaje mi się po prostu, że można śmiało założyć, że to będzie najlepszy blockbuster tego roku (choć to już w sumie zależy od osoby), a powodów jest kilka - po pierwsze to film Nolana. Nie wiem nawet, czy mieści się on w top 10 moich ulubionych reżyserów, ale faktem jest, że żadnego filmu jeszcze nie położył i pisze bardzo dobre scenariusze. Mówił, że to jego najbardziej osobisty film i jednocześnie bardzo emocjonalny. Jego filmy rozrywkowe raczej odbiegają od przeciętnych i są trochę ambitniejsze, a jeśli tym razem dostał budżet $200 milionów... Jestem pewien, że film będzie udany. Widać, że trzymają go w tajemnicy i nie mają zamiaru szatkować na różne trailery i spoty - cóż, podoba mi się takie podejście.
Jestem więc skłonny uwierzyć, że jednak dostaniemy świetny film rozrywkowy w klimatach thriller-SF. A obsada tylko utwierdza w tym przekonaniu.

BTW, trailer już zdjęli. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczególnie nie mogę doczekać się The Expendables - Sly, Arnie i Bruce Willis w jednym filmie to coś na co czekałem od lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 17:58, Nagaroth napisał:

Ja szczególnie nie mogę doczekać się The Expendables - Sly, Arnie i Bruce Willis w jednym
filmie to coś na co czekałem od lat :D


A Mickey? ;]
Btw Machete też ma niezły zestaw- DeNiro, Danny Trejo, Don Johnson, Steven Seagal, Jessica Alba, Lindsay Lohan xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jestem więc skłonny uwierzyć, że jednak dostaniemy świetny film rozrywkowy w klimatach thriller-SF
Tylko szkoda że do tego jeszcze kupa czasu
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 17:26, A-cis napisał:

Nie mam żadnych pretensji do tego (i do pozostałych) aktora. Po prostu go nie znam. Kompletnie
nie kojarzę z żadnym filmem.
Wiem, wiem, można to sprawdzić w jakimś portalu filmowym. Ale niem zwyczaju robić tego
z każdym aktorem którego nie znam. Za dużo byłoby roboty :-)


A to przepraszam, misinterpretacja z mojej strony. ;-)
Natomiast z pewnością słyszałeś o Mumii. Taki dość luźny film przygodowy z lekką dawką humoru, ale IMO bardzo fajne kino przygodowe. W każdym razie owy Brendan Fraser gra tam jedną z głównych ról. Może to pomoże. ;-)
Tak czy inaczej film "Zakręcony" raz jeszcze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie widziałem ale przejrzyj sobie kilka ostatnich stron w tym temacie. Było parę postów na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten film bedzie jeszcze bardziej oldskulowy niz The Expendables
Jesli chodzi o kino akcji 2010 to dla mnie 2 obowiazkowe pozycje:D
Powiem szczerze ze nawet bardziej czekam na Machete, po 1. lepsza obsada (Arnold i Willis pojawia sie tylko na pare chwil w TE, Lee mi nie pasuje do tego filmu a Stathama nie trawie zupelnie) po 2. oldskulowosc:d
Predators mozna przypuszczac opo trailerze ze bedzie gniotem niestety. Za duzo predatorow i za duzo predatora:P Aliens to swietny sequel ale predator to material na film o jednym lowcy, predatory dzialajace w grupie wydaja sie kretynskie przynajmniej wg mnie. Fajna obsada ale pewnie zrobia cos pokroju AvP
Po Drużyna A duzo nie oczekuje
PS Fajnie ze Lindsay zagra bo ostatnio jej jakos nie ma na ekranach zbyt czesto, myslalem ze sie zacpala juz :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 18:01, Budo napisał:

Jessica Alba, Lindsay Lohan xD


Ble, nie trawię obydwu, mam nadzieję, że nie będą kręcić tyłkami na ekranie zbyt często, bo nie wytrzymam chyba. Choć akurat Rodriquez lubi "eksponować wdzięki" różnych aktorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2010 o 19:00, Adidas66 napisał:

Ble, mam nadzieję, że nie będą kręcić tyłkami na ekranie zbyt często,
bo nie wytrzymam chyba.

Lol ale z twoja orientacja wszystko ok? xD (zart, nie zglaszaj tego :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 19:03, Starscream napisał:

Lol ale z twoja orientacja wszystko ok? xD (zart, nie zglaszaj tego :P)


Nie chodzi mi o to, że mi się nie podobają jako... "mięska" tylko, że nie lubię jak się silą na grę aktorską, choć w konwencję kiczu powinny się wpisać doskonale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2010 o 19:05, Adidas66 napisał:

Nie chodzi mi o to, że mi się nie podobają jako... "mięska" tylko, że nie lubię jak się
silą na grę aktorską, choć w konwencję kiczu powinny się wpisać doskonale ;)

No wlasnie po to je zatrudnili pewnie. Zadne z nich aktorki, w Lohan byl potencjal ale teraz juz sie raczej nie podniesie po tym wszystkim. A Alba nie ma grac tylko wygladac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i będzie też Rose McGowan, która ostatnio współpracuje z Rodriquezem, ona również aktorsko nie poraża, ale ją akurat lubię oglądać na ekranie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się