HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2012 o 08:34, kerkas napisał:

Ile powinien kosztować bilet do kina?
Rekordową frekwencję zanotowały polskie kina pod koniec ubiegłego roku, gdy obniżono ceny biletów do 11 zł.
Czy wyjście do kina to towar luksusowy? Czy Polaków stać na kulturę?

Heh dobre.
Kiedyś usłyszałem [chyba najbardziej pasujące] do tego powiedzenie: "Tylko świnie siedzą w kinie. Co bogatsze to w teatrze" ^^

PS:
Kurde co ja zrobiłem :O XD Użyłem cytatu. ACTA pewnie już mnie namierza... to mój koniec. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 11:49, Braveheart napisał:

Kiedyś usłyszałem [chyba najbardziej pasujące] do tego powiedzenie: "Tylko świnie
siedzą w kinie. Co bogatsze to w teatrze"
^^


Absolutnie nie pasujące tutaj powiedzenie pochodzi z okresu 1939 -1945 w Polsce.

Dnia 27.01.2012 o 11:49, Braveheart napisał:

PS:
Kurde co ja zrobiłem :O XD Użyłem cytatu. ACTA pewnie już mnie namierza... to mój koniec.
xD


Oczywiście filmów było by więcej ale zamieszanie wokół zakichanej ACTA wpłynęła także
na to że filmy które do tej pory miały status public domain np. Na zachodzie bez
zmian (1930) i można je było obejrzeć za darmo w sieci sprawiło że znalezienie tego filmu
online z polskimi napisami za darmo graniczy z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 15:01, rob006 napisał:

OMG! Chyba z rok temu obejrzałem zwiastun tego filmu, i myślałem że to fake. Ale nie!
Kosmiczni naziści naprawdę zaatakują :D

Ho ho. Nawet nawiązanie do Doctora Who.
This can''t be more epic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 13:58, kerkas napisał:

Absolutnie nie pasujące tutaj powiedzenie pochodzi z okresu 1939 -1945 w Polsce.

Wiem, wiem dlatego napisałem chyba... [No i ogólnie tak napisałem bo mi się to powiedzokno przypomniało] Ja osobiście do teatru nie śmigam więc nie wiem jakie tam są ceny na jakieś spektakle w dzisiejszych czasach :)

Dnia 27.01.2012 o 13:58, kerkas napisał:

online z polskimi napisami za darmo graniczy z cudem.

Coś czuję, że wiele serwisów on-line z filami może paść tudzież mieć problemy... ;S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 15:01, rob006 napisał:

OMG! Chyba z rok temu obejrzałem zwiastun tego filmu, i myślałem że to fake. Ale nie!
Kosmiczni naziści naprawdę zaatakują :D

Naziści jako naziści to jednak twarde sztuki ^^. Wcześniej mieliśmy Nazistów Zombie XD "Dead Snow" a teraz Naziści Kosmici.. nice ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 17:56, Braveheart napisał:

> online z polskimi napisami za darmo graniczy z cudem.
Coś czuję, że wiele serwisów on-line z filami może paść tudzież mieć problemy... ;S


Odnośnie ACTA to wierzchołek góry lodowej , nakręcisz film z wakacji i przypadkowo nagrasz muzykę bo akurat kręciłeś filmik obok dyskoteki i już musisz płacić za złamanie praw autorskich.
Zrobisz zdjęcie i na koszulce będziesz miał logo znanej marki np. Nike i już kryptoreklama Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 19:26, kerkas napisał:

Odnośnie ACTA to wierzchołek góry lodowej , nakręcisz film z wakacji i przypadkowo nagrasz
muzykę bo akurat kręciłeś filmik obok dyskoteki i już musisz płacić za złamanie praw
autorskich.
Zrobisz zdjęcie i na koszulce będziesz miał logo znanej marki np. Nike i już kryptoreklama
Panie.

A to, to akurat wiem.... przesada na maxa. Wszędzie trzeba będzie robić cenozra.
Ok starczy już o tym ACTA bo lekki oftop się zrobił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 20 na TVN będzie emitowany Mission Impossible 2. Jedynkę oglądałem po świętach, więc dwójkę, mimo, że nie jest lepsza od jedynki będzie fajnie zobaczyć. Potek może jeszcze skusze się na dwie następne, szczególnie z tego względu, że Ghost Protocol został ciepło przyjęty. Natomiast po MI 2 będzie "Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej" i ze względu na tematykę nie wypada mi przegapić. Zapowiada się więc ciekawy wieczór filmowy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy reklamowaniu telewizyjnych filmów to polecam TVP 2 w poniedziałek o 22:50. Będzie "Dług", jeden z lepszych polskich tytułów ostatnich parunastu lat. Kiedyś tu o nim pisałem, jak kto chętny to sobie znajdzie i poczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że twoje zapytanie się o moje ''obrażenie się'' wywodzi się z tego że nie odniosłem się do twojego ostatniego posta [ z takich czy innych przyczyn forum a zwłaszcza to ostatnimi czasy nie jest mi wybitnie po drodze ale nvm ].

To w takim razie dlaczego nie jest podobnie z hm ... z Murzynami, Azjatami czy coś w ten deseń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 20:03, Tyler_D napisał:

To w takim razie dlaczego nie jest podobnie z hm ... z Murzynami, Azjatami czy coś w
ten deseń?


Są już tylko Afroamerykanie i Euroazjaci przynajmniej w USA.
Potrwa to jeszcze chwilę ale i z nimi będzie podobnie.

Ps. Dlaczego z forum a zwłaszcza to ostatnimi czasy nie jest Ci wybitnie po drodze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo mój bądź co bądź dość skromny udział poprzez postowanie tutaj lekko mi się przejadł, bo za dużo tu głupoty, nudy i innych stricte forumowo-moderersko-techniczynych usterek by jakoś wybitnie często tu zaglądać i być bardzo na bieżąco ze tematami które mnie interesują. Poza tym mam ciekawsze rzeczy do roboty. ;-)

eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 20:25, Tyler_D napisał:

Bo mój bądź co bądź dość skromny udział poprzez postowanie tutaj lekko mi się przejadł,
bo za dużo tu głupoty, nudy i innych stricte forumowo-moderersko-techniczynych usterek


a konkretnie ?.

Dnia 27.01.2012 o 20:25, Tyler_D napisał:

by jakoś wybitnie często tu zaglądać i być bardzo na bieżąco ze tematami które mnie interesują.
Poza tym mam ciekawsze rzeczy do roboty. ;-)


Cóż wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dług" naprawdę warto obejrzeć nawet jeśli ktoś nie przepada z polską kinematografią. Nikt nie powinien, że tak powiem "przejechać" się na tym filmie =) Polecam również a i dobrze wiedzieć, że będzie emitowany bo chyba go z 2 lata temu ostatni raz widziałem. Warto będzie sobie odświeżyć tą pozycję.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 13:58, kerkas napisał:

Absolutnie nie pasujące tutaj powiedzenie pochodzi z okresu 1939 -1945 w Polsce.

Aneks do poprzedniego posta
Teraz mi się w sumie główny motyw zapodania tego cytatu przypomniał. Ach te luki w pamięci ^^ ale lepiej późno niż później.
Odnośnie tego cytatu co wcześniej zapodałem. Dałem go bo chciałem odpowiedzieć na ostatnie pytanie, które dałeś w wytłuszczonym zdaniu. Chodzi konkretnie o to:
"Czy Polaków stać na kulturę?"
;-)

Dnia 27.01.2012 o 13:58, kerkas napisał:

Cóż wielka szkoda.

Dla Ciebie może szkoda a dla niego zysk. Jak wiadomo forum to tylko forum ... Mało było/jest ludzi co coraz to mniej się wypowiadają/postują bądź całkowicie rezygnują z froum i całkowicie z niego odchodzą na rzecz, czegoś tam w życiu. Kto wie może kiedyś i Ty dasz sobie upust
Cytując Wyrocznię z Matrixa:

"Everything has beginning has an end"
"Wszystko co ma swój początek ma także swój koniec."

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce iść na całkiem niezły film w swoim gatunku, to polecam "Man on a Ledge" (Człowiek na Krawędzi).
Całkiem niezłe aktorstwo, przemyślana fabuła (aczkolwiek mająca kilka uproszczeń - na przykład słabo wykorzystany wątek

Spoiler

udziału Mike''a w całej akcji, która doprowadziła Nicka do takiego zachowania

, czy uproszczona pobudka
Spoiler

właściciela diamentu - dla ubezpieczenia

), ale film ogląda się naprawdę dobrze. Muzyka jest całkiem przyjemna, acz nie zapada w pamięć. Całkiem miło przyjąłem liczne elementy humorystyczne; nie są nachalne, ich ilość jest porządnie wyważona. Moja ocena - 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 20:29, kerkas napisał:

a konkretnie ?.

Temat rzeka, ''za stary na to jestem''. ;-)

Dnia 27.01.2012 o 20:29, kerkas napisał:

Cóż wielka szkoda.

Eee, bez przesady, właściwie codziennie tu zaglądam to tych pięciu tematów na krzyż, co innego z czytaniem i odpowiadaniem na posty. ;-D Ale ten topic jest jednym z niewielu który jako tako aktywnie śledzę i się udzielam w miarę możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się