HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2007 o 08:31, stiffyone napisał:

> Co do Batmana to tu macie pierwsze zdjęcie Ledgera jako Joker...
> http://www.filmweb.pl/Oficjalnie++Pierwsze+zdj%C4%99cie+nowego+Jokera%21,News,id=35132

.Darnok już podał parę postów wyżej ten link


Rany, nie zauważyłem... sorry za dubla...

Dnia 22.05.2007 o 08:31, stiffyone napisał:

Ale moim zdaniem to już bardziej na horror wygląda. No naprawdę mroczny się zapowiada.


Faktycznie, ale po tym co widzieliśmy niestety w Batmanach z Clooneyem przyda się taka odmiana. Mnie jeszcze ciekawi w jaki sposób Ledger zagra Jokera, czy będzie lepszy od Nicholsona? Ale o tym się przekonamy w kinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem czy Ci to polecać, bo to i pora emisji niezbyt odpowiednia (północ :) i sama fabuła niezbyt oryginalna (Ziemia po wojnie nuklearnej). Poza tym, wg. moich kryteriów, ten film - to jest marne SF ;-D
Niemniej jednak coś w nim jest takiego, że zapada w pamięć i nie daje się obok niego przejść obojętnie. Klimatem przypomina trochę "Mad Maxa 3".
Tytuł filmu - "Krew bohaterów". W głównej roli - Rutger Hauer.
Może dadzą go kiedyś jeszcze o bardziej ludzkiej porze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psiakostka. Po raz pierwszy zabrakło mi edycji posta :-/
Nie napisałem kiedy grają. Otóż w środę o 0:00 (czyli właściwie już w czwartek :) na TVP 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O może ty Urpianinie wiesz czy będą robić jakąś reedycję Dragon Ball''a, bo coś takiego ostatnio słyszałem, a to przecież też dobry fil chociaż, że anonimowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 10:57, stiffyone napisał:

O może ty Urpianinie wiesz czy będą robić jakąś reedycję Dragon Ball''a, bo coś takiego ostatnio słyszałem,

Nic na ten temat nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2007 o 10:58, A-cis napisał:

Nic na ten temat nie słyszałem.


A szkoda, ale możliwe, że to tylko pogłoski jakieś po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 10:54, A-cis napisał:

Nie bardzo wiem czy Ci to polecać, bo to i pora emisji niezbyt odpowiednia (północ :)


Jak dla mnie , to jest godzina w sam raz .Długo pracuję ale po powrocie do domu nie lubię szybko iść spać i dość często oglądam "późne" filmy.Na szczęście nie muszę o świcie wstawać.:-)

i sama

Dnia 22.05.2007 o 10:54, A-cis napisał:

fabuła niezbyt oryginalna (Ziemia po wojnie nuklearnej). Poza tym, wg. moich kryteriów, ten
film - to jest marne SF ;-D
Tytuł filmu - "Krew bohaterów". W głównej roli - Rutger Hauer.


A mógłbyś troszkę przybliżyć treść filmu? Kiedyś sporo ogladałem z Hauerem i tytuł nie wydaje mi się obcy , chociaż samego filmu nie jestem w stanie teraz sobie przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie ostatnio czytałem trochę o Resident Evil: Extinction i zapowiada się jeszcze lepszy od dwóch poprzednik - będzie bardzo dużo akcji co najbardziej mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 13:47, stiffyone napisał:

Jak myślicie ostatnio czytałem trochę o Resident Evil: Extinction i zapowiada się jeszcze lepszy
od dwóch poprzednik - będzie bardzo dużo akcji co najbardziej mi odpowiada.

Dwie pierwsze części co prawda nie były majstersztykiem ,ale też nie były złe.Całkiem dobre do oglądania filmy , a na dodatek powiązane z grami , co w moich oczach jest duzym plusem.Jezeli kolejna odsłona nie będzie słabsza , to śmiało można się wybierać do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 11:47, KrzychW napisał:

A mógłbyś troszkę przybliżyć treść filmu? Kiedyś sporo ogladałem z Hauerem i tytuł nie wydaje mi się obcy ,

Po zniszczonej Ziemi, z osady do osady, podróżuje grupa zawodników-amatorów uprawiających pewną, dość brutalną grę zespołową (niestety nie pamiętam już jej nazwy). Coś w rodzaju amerykańskiego futbolu, tylko używa się bardzo "silnych" gadżetów :-)
Ich szefem (gra go właśnie Hauer) jest były profesjonalny zawodnik tej dyscypliny. Chcą dostać się i zagrać w profesjonalnej lidze.
Jeśli oglądałeś, to powinno wystarczyć do przypomnienia. Jeśli nic nie kojarzysz, to znaczy, że nie oglądałeś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę doczekać się premier filmów "Shrek 3" i "Piraci z Karaibów: Na krańcu świata".W Sobotę albo w Niedzielę jadę do kina i oglądamy:)Nie idę na premierę bo przewiduje że będzie masa ludzi.Ciekawe czy zrobią jeszcze jedną część piratów.Może dowiem się oglądając zakończenie filmu bo po końcowej scenie z skrzyni umarlaka wiadome było to że zrobią następną część:)
A wie ktoś może kiedy premiera Shreka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 19:05, A-cis napisał:

Po zniszczonej Ziemi, z osady do osady, podróżuje grupa zawodników-amatorów uprawiających pewną,
dość brutalną grę zespołową (niestety nie pamiętam już jej nazwy). Coś w rodzaju amerykańskiego
futbolu, tylko używa się bardzo "silnych" gadżetów :-)

Przypomniałem już sobie co to za film i podzielam Twoje zdanie , że jest to SF dość marnej próby i chyba MadMaxowy klimat to najmocniejsza jego strona.W sumie można obejrzeć , ale nic ponad to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę wam polecić film "Wyspa". Mi się bardzo podobał.
Był w kinach, na DVD i jakoś wszyscy o nim zapomnieli. Bardzo przyjemny film i jeszcze aktor którego bardzo lubię, czyli Ewan McGregor. Widziliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 23:14, Sith66 napisał:

Chcę wam polecić film "Wyspa". Mi się bardzo podobał.
Był w kinach, na DVD i jakoś wszyscy o nim zapomnieli. Bardzo przyjemny film i jeszcze aktor
którego bardzo lubię, czyli Ewan McGregor. Widziliście ?


Zgadzam sie. Film prezentuje sie naprawde przyzwoicie. Konwencja odgrzewana, ale mimo wszystko warto zobaczyc - chociazby ze wzgledu na obsade i duza dawke efektownych poscigów ;-). Co ciekawe mi równiez jakos "umknal" (czyt -> nawet nie pamietam kiedy byl wyswietlany w kinach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No film dobry - a nawet całkiem bardzo - także polecam - film był w 2005 - i może dlatego - a wiecie, że Steven Spielberg dał Michaelowi Bayowi tylko jedną noc na przeczytanie 140 stronicowego scenariusza i podjęcie decyzji czy chce zrobić ten film.

Ciekawe czy na transformersów też mu tyle dał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja polece Wam, drodzy Forumowicze, film pt. "Iluzjonista". Moze juz ktos widzial? Akcja dzieje sie w XIX wiecznym Wiedniu (Tak jak nie lubie takich klimatów, to ten mnie zachwycil). Film opowiada o niezwykle uzdolnionym iluzjoniscie, który wykonuje tak efektowne triki, ze zaczely sie nim interesowac wladze. Jest tu wiele zwrotów akcji oraz tajemnic, które przyprowadzaja o zawrót glowy (eee... to mial byc komplement...). W kazdym razie jesli ktos sie jeszcze zastanawia to zachecam do obejrzenia. Wiecej o filmie: http://iluzjonista.filmweb.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film był już chyba z dziesięć razy omawiany :P więc nie zabłysnąłeś :P
Widział ktoś Strzelca, Przeczucie albo Malowany welon? Szukam czegoś na niedzielne popołudnie (oprócz Piratów oczywiście) i nie wiem co wybrać... może ktoś coś poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzelec jest tylko dobrze wyprodukowany i można tylko raz obejrzeć. Bo w tym filmie bardzo wiele akcentów znanych z innych filmów, te wykorzystanie aż szczypie w oczy. Agent wrobiony i musi się oczyścić, było już wiele takich filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 10:40, Modest-Vermin napisał:

Strzelec jest tylko dobrze wyprodukowany i można tylko raz obejrzeć. Bo w tym filmie bardzo
wiele akcentów znanych z innych filmów, te wykorzystanie aż szczypie w oczy. Agent wrobiony
i musi się oczyścić, było już wiele takich filmów.


Dzięki wielki Szoferze Szatana :] dziwi mnie fakt, że film jest tak dobrze oceniany. Może to przez Marky Marka? Ostatnio czytałem biografię Walhberga i się zszokowałem O.0 jak się dowiedziałem, że to TEN Marky Mark :)
Lubię go jako aktora, ale jako osobę już mniej. Wiecie, że w 1992 roku wydał swoją biografię i zadedykował ją... własnemu penisowi (na filmwebie wyczytałem) :] jaki kolo! :) Był genialny w Infiltracji, więc myślę, że Strzelec pod względem gry nie będzie zły, prawda?
Wiecie, ze powstaje sequel Włoskiej roboty, o wdzięcznym tytule Brazylijska robota? Już nie mogę się doczekać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się