HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2007 o 15:41, Aanakin napisał:

Moim ulubionym filmem jest James Bond. Polecam wszystkie części!!!
Poza tym Star wars też jest niezłe, choć żeby zrozumieć trzeba obejrzeć wszystkie.


Co tu komentować - klasyki - u mnie to się nazywa obowiązkowa pozycja na półkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 15:51, Black Mind napisał:

dla mnie świetny film: Efekt motyla. Świetny poprostu.


No też powiem, że niezły. A i kolejna część powstała dla twej wiadomości. Ale co do jedynki to ciekawe momenty z Sci-Fi, Dramatu i naprawdę dobrego Thrillera. Tak jak ktoś nie wiedziałby to film jest o dziwnych zjawiskach - paranormalnych. A opowiada o Evanie Treboncie w którego wcielił się Ashton Kutcher, który ma zdolność odziedziczoną po ojcu cofania się w czasie, ale to co robi ma okropne skutki w teraźniejszości, a jakie to już trzeba obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 16:07, Predziu napisał:

Mam pytanie... Czy warto obejrzeć Taxi 4?? bo waham sięczy oglądaćw kinie czy nie...


Ja polecam te recenzję: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=5775
A i tu jeszcze masz ze strony http://4.taxi.filmweb.pl/Taxi+4+2007+recenzje,FilmReview,id=338799

A jeszcze tak co do tego to sądzę, że to dobry film, ale szybko się nudzi mimo co.
Bardziej polecałbym poprzednie części - nie wart obejrzenia raczej w kinie co teraz już sądzę na własnym przykładzie, ale ja zdanie zmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam film braci Wachowskich "V jak Vendetta".Opowiada o Angli w niedalekiej przyszłości ,w której jest ustrój totalitarny i o człowieku ,który walczy o wolnośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w sobotę, jak będzie czas , to wreszcie po ... prawie 3-ech latach wybiorę się do kina :-D, na piratów 3. Inna sprawa, że tylko część pierwszą miałem okację obejrzeć (na Polsacie zresztą :-P). "Skrzyni umarlaka" jakoś nie udało mi się dorwać jak narazie (w kinie nie byłem, na DVD szkoda kasy, bo ciągle jakieś inne wydatki, a na piractwo jestem zbyt uczciwy :-)).
Ale to też jak narazie tylko spekulacje. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 19:15, Dann napisał:

na DVD szkoda kasy, bo ciągle jakieś inne wydatki, a na piractwo jestem zbyt uczciwy :-)).


A wypożyczalnia? To koszta równe 5-7 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcę Cię martwić, Dann, ale aby w pełni rozkoszować się trzecimi Piratami TRZEBA oglądnąć dwójkę. występuje bowiem rzadko spotykane bezpośrednie przejście (przynajmniej takie moje spekulacje) pomiędzy 2. i 3. częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 19:16, hito_kun napisał:

A wypożyczalnia? To koszta równe 5-7 zł:)


A właśnie, zapomniałem dodać. Mam jedną w okolicy :-P, ale jak juz wracam do domu popołudniami, to jakoś nie chce mi sie zachodzić :-P, albo zwyczajnie zapominam. I tak to już się ciągnie, że ho-ho ... albo i jeszcze dłużej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 19:11, Mroczny Baran napisał:

Polecam film braci Wachowskich "V jak Vendetta".Opowiada o Angli w niedalekiej przyszłości ,w której jest ustrój totalitarny i o człowieku ,który walczy o wolnośc.


No znane są ich reżyserie i nie tylko. Ale co do filmu to jest na podstawie komiksu oczywiście jakby ktoś nie wiedział o tym samym tytule Alana Moore''a. A opowiada o sytuacji w państwie, które właśnie przeżyło wojnę, która całkowicie zmieniła oblicze planety. Najważniejszymi wartościami jest wiara, a jest to wartość ważna ze względu na brak wolności po tym co się stało. Ale pojawia się postać w masce, a walczyć ona będzie przez terroryzm i straszliwe czyny - więcej możecie się dowiedzieć jedynie po obejrzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 19:19, Azrathel napisał:

nie chcę Cię martwić, Dann, ale aby w pełni rozkoszować się trzecimi Piratami TRZEBA oglądnąć
dwójkę. występuje bowiem rzadko spotykane bezpośrednie przejście (przynajmniej takie moje spekulacje)
pomiędzy 2. i 3. częścią.


W takim układzie trzeba się będzie wreszcie przemóc i skręcić do tej cholernej wypożyczalni ... albo do Empiku :-P. Ale znając siebie , to nawet na 3 do kina nie pójdę. Tak tylko wam piszę, zeby poprawić sobie samopoczucie :-D, że może wreszcie coś zrobię :-P
Wiem ... jak pojawi się Duke nukem Forever, to pójdę do kina :-P (ale to też nic pewnego ;-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mega polecam komedię Eurotrip, jest naprawdę świetna. Są to genialne i porażająco śmieszne przygody czwórki amerykańskich przyjaciół wyruszających do Europy.


PS. Gorn7 gratuluje awansu na przodownika. Sam niedawno tą radość przeżywałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 20:22, kalin 123 napisał:

Mega polecam komedię Eurotrip, jest naprawdę świetna. Są to genialne i porażająco śmieszne
przygody czwórki amerykańskich przyjaciół wyruszających do Europy.


PS. Gorn7 gratuluje awansu na przodownika. Sam niedawno tą radość przeżywałem.

Zobacze co to za film.
Ps: Ja się nie ciesze z delegata gdyż mialem już brygadziste ale dostałem degrada -2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:44, Gorn7 napisał:

> Mega polecam komedię Eurotrip, jest naprawdę świetna. Są to genialne i porażająco śmieszne

> przygody czwórki amerykańskich przyjaciół wyruszających do Europy.
>
>
> PS. Gorn7 gratuluje awansu na przodownika. Sam niedawno tą radość przeżywałem.
Zobacze co to za film.
Ps: Ja się nie ciesze z delegata gdyż mialem już brygadziste ale dostałem degrada -2.

Aha no coś mi sie tak wydawało że byłeś wyżej, ale na moim GS''ie w znajomych pokazywało mi że masz status +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:56, Riverex napisał:

Ja też polecam Eurotrip, pod warunkiem, że nie masz 10 lat. :P


Faktycznie. Jak ma się więcej, to film zamiast być śmiesznym staje się żałosny. Nie wiem, co w nim ma być zabawnego bo dla mnie to tam górował wulgarny humor rozporkowy dla niekumatych amerykańskich nastolatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki ma to związek z filmami? Rozmowy na takie tematy zostawcie sobie na GSa albo GG :\ - ostrzeżenie za spam (zgrywam się :P, ale uważajcie lepiej)
Eurotrip jest bardzo dobrą, lekką komedią i...stara, bo ma ponad 3 lata. Mnie w komedii najbardziej podobał się kibol grany przez Vinniego Jones''s :] uwielbiam go! Potrafił nawet z takiej marnej postaci jak DickHead (czyt: Juggernaut) w X-men 3 zrobić wpadającą w pamięć postać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czekam na kontynuacje Szklanej pułapki, szykuje się już chyba 4 część :) Mam nadzieje że film będzie taki dobry jak poprzednie części:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, czy Willis jeszcze potrafi skakać przed kamerą:) Die Hard 1&3 były całkiem fajne, ale część druga nie przypadła mi do gustu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 00:24, hito_kun napisał:

Zobaczymy, czy Willis jeszcze potrafi skakać przed kamerą:) Die Hard 1&3 były całkiem fajne,
ale część druga nie przypadła mi do gustu:/


Jak to się mówi, każdy ma inny gust, mnie się cała seria podobała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 00:24, hito_kun napisał:

Zobaczymy, czy Willis jeszcze potrafi skakać przed kamerą:) Die Hard 1&3 były całkiem fajne,
ale część druga nie przypadła mi do gustu:/


Heh, a w moim przypadku zupełnie na odwrót : jedynka dość fajna, dwójka IMO najlepsza :-), a trójka, to juz IMO nic specjalnego. Przede wszystkim nie ma tego klimatu, co dwie poprzednie części. Ewentualnej części 4 nie wróżę nic pozytywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się