HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2008 o 15:40, 88Bonzo napisał:

Bardzo przyjemny film na który możesz śmiało wybrać się w towarzystwie dziewczyny bądź
dobrego kumpla. Solidna dawka dobrego humoru gwarantowana ;) jak najbardziej polecam.


Tak film był śmieszny ale jak dla mnie to końcówka była głupia i nudna. Ale tak to film mi się bardzo podobał, najbardziej mnie roześmiało jak Hancook dowiedział się ta laska ma też super moce i chciał jej walnąć z patelni, wałka, zwałowo to pokazano. Nie wiem ile film trwał ale wydawał się taki dość bardzo krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 15:19, Andrejew napisał:

> ....

Zgadzam się w całej rozciągłości i pozwalam sobie zauważyć, że takie "dokonania" sztuki
filmowej, jak Wzgórza mają oczy, czy Piły wszelakie to thrillery, nie hororry.
Nie ma w nich żadnego elementu nadprzyrodzonego, a ten jest konieczny, by mówić o horrorze.
Jest to tym bardziej istotne, że skoro Wzgórza mają oczy nazwiemy horrorem, to
równie dobrze jest nim Milczenie owiec :-)

racja, to thrillery. ale do horrorów bardzo nie wiele im brakuje, nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 18:08, Grizzly. napisał:

Tak film był śmieszny ale jak dla mnie to końcówka była głupia i nudna. Ale tak to film
mi się bardzo podobał, najbardziej mnie roześmiało jak Hancook dowiedział się ta laska
ma też super moce i chciał jej walnąć z patelni, wałka, zwałowo to pokazano. Nie wiem
ile film trwał ale wydawał się taki dość bardzo krótki.

fakt, walek rzadzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 22:18, TorN2 napisał:

witam ,mam małe pytanie ,czy warto wybrać się na film The X Files : I Want to Believe?
oraz The Dark Knight ?


Na nowym Archiwum X nie byłem, ale Mroczny Rycerz to pozycja obowiązkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 22:18, TorN2 napisał:

witam ,mam małe pytanie ,czy warto wybrać się na film The X Files : I Want to Believe?
oraz The Dark Knight ?


X files - szkoda czasu
Dark Knight - jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla wielbicieli animacji i nie tylko. właśnie ukazało się dvd "zwierzozwierzenia" - przezabawny serial twórcy Wallace''a i Grommita, "Uciekających kurczaków"...na prawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Czy ktoś oglądał ten rosyjski film "1612"? Szykuje się świetne kino no i polak (Michał Żebrowki, grał w, np. "Ogniem i Mieczem" :). Gdzieś czytałem, że ludzie uważają go za zdrajce, bo zagrał w rosyjskim filmie... Sądzę, że takie osoby, źle robią gdyż Żebrowki w Europie na pewno jest znanym aktorem, a dodatkowo zagrał Polaka ;P.
Jeśli ktoś był to proszę o info czy warto się wybrać na ten film ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wczoraj oglądałem komedię amerykańską "Sex and death"( nie znam polskiego tytułu) zdecydowanie odradzam jak dla mnie starta dwóch godzin. Miał być film w stylu american pie, ale zdecydowanie im nie wyszło, a mam pytanie czy warto obejrzeć film Dark Water(2005)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 01:00, garrick napisał:

Witam :) Czy ktoś oglądał ten rosyjski film "1612"? Szykuje się świetne kino no i polak
(Michał Żebrowki, grał w, np. "Ogniem i Mieczem" :). Gdzieś czytałem, że ludzie uważają
go za zdrajce, bo zagrał w rosyjskim filmie... Sądzę, że takie osoby, źle robią gdyż
Żebrowki w Europie na pewno jest znanym aktorem, a dodatkowo zagrał Polaka ;P.
Jeśli ktoś był to proszę o info czy warto się wybrać na ten film ;)...


Ja słyszałem zupełnie co innego.
Jutro bądź w tygodniu obejrzę i powiem, ale ludze mówią, że gniot totalny.
Na dodatek Żebrowskim wcale wielkim aktorem nie jest.
ale to tak imho już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem to takie "Ogniem i mieczem" tyle że w wydaniu Rosyjskim. Opowiada o tym jak to Polacy najechali Rosję a potem Ruscy ich wyganiali. Film ogląda się całkiem przyjemnie, tylko nie ogarniam motywu z jednorożcem - może to jakaś Rosyjska symbolika. Żebrowski znowu gra Skrzetuskiego ... wróć .... dowódcę husarii, czyli standard.
Film może rewelacyjny nie jest, ale uważam, że warto go obejrzeć, choćby po to żeby zobaczyć jak Ruscy zapatrują sie na tą chwilę kiedy to Polacy władali "balszoją rasiiją"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 10:56, Nufiko napisał:

Ja oglądałem to takie "Ogniem i mieczem" tyle że w wydaniu Rosyjskim. Opowiada o tym
jak to Polacy najechali Rosję a potem Ruscy ich wyganiali. Film ogląda się całkiem przyjemnie,
tylko nie ogarniam motywu z jednorożcem - może to jakaś Rosyjska symbolika. Żebrowski
znowu gra Skrzetuskiego ... wróć .... dowódcę husarii, czyli standard.
Film może rewelacyjny nie jest, ale uważam, że warto go obejrzeć, choćby po to żeby zobaczyć
jak Ruscy zapatrują sie na tą chwilę kiedy to Polacy władali "balszoją rasiiją"


To poczekaj aż ja obejrzę, bo chyba będzie o czym gadac :D

Różne opinie o tym filmie sa nardzo skrajne.
Niby głośno, ale niestety często w takich sytuacjach jest zawód.
No nic, trzeba obejrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie mam weny do ambitnych produkcji dlatego karmię się lekkim kinem familijnym. Wczoraj na ekran wskoczył film zatytułowany Szczeniackie wojsko / Major Payne :-) Biorąc pod uwagę fakt, iż film oglądałem przyjaciółmi przy buteleczce %40%0,7l to muszę przyznać że ubawiłem się jak nigdy =D Już sam głos Majora Payne`a (Damon Wayans) doprowadzał nas do histerycznego śmiechu a taniec w jego wykonaniu zaowocował tarzaniem się po podłodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 08:29, Raito93 napisał:

Widział ktoś "rec"? Bo zastanawiam się nad pójściem na to. Warto??


Oj warto, warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 10:56, Nufiko napisał:

Ja oglądałem to takie "Ogniem i mieczem" tyle że w wydaniu Rosyjskim. Opowiada o tym
jak to Polacy najechali Rosję a potem Ruscy ich wyganiali. Film ogląda się całkiem przyjemnie,
tylko nie ogarniam motywu z jednorożcem - może to jakaś Rosyjska symbolika. Żebrowski
znowu gra Skrzetuskiego ... wróć .... dowódcę husarii, czyli standard.
Film może rewelacyjny nie jest, ale uważam, że warto go obejrzeć, choćby po to żeby zobaczyć
jak Ruscy zapatrują sie na tą chwilę kiedy to Polacy władali "balszoją rasiiją"


Ale Ogniem i Mieczem nie było chyba związane z 1612 ;P, a może było nie wiem, ale wydaje mi się, że to zupełnie inne lata jeśli już ;PPP zwłaszcza, że Potop był pierwszą częścią trylogii, a wielka smuta była o wiele wcześniej ;PPP.
No i ja mam zamiar film obejrzeć :) ja mam tendencję, że rzeczy, które się nie podobają innym często mi się podobają więc może aż taki gniot to nie jest ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 12:00, garrick napisał:

No i ja mam zamiar film obejrzeć :) ja mam tendencję, że rzeczy, które się nie podobają
innym często mi się podobają więc może aż taki gniot to nie jest ;P.

Film jest antypolski i obrazuje nasz naród z tamtego okresu w niezbyt dobrym świetle - za pewne to wywołuje u Polaków mieszane uczucia i kontrowersje. Słyszałem opinie, że w tym filmie Michał Żebrowski zagrał swoją najlepszą rolę. Mnie film zaciekawił i również chętnie się wybiorę na ten film, tylko... jeszcze nie wiem kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 12:00, garrick napisał:

Ale Ogniem i Mieczem nie było chyba związane z 1612 ;P, a może było nie wiem, ale wydaje
mi się, że to zupełnie inne lata jeśli już ;PPP zwłaszcza, że Potop był pierwszą częścią
trylogii, a wielka smuta była o wiele wcześniej ;PPP.


Źle mnie zrozumiałeś, chodzi mniej więcej o znaczenie filmu. Rosjanie odnoszą się do niego tak jak my do "Ogniem i mieczem" mi wcale nie chodziło o to czy są to te same lata czy nie.

Dnia 13.09.2008 o 12:00, garrick napisał:

No i ja mam zamiar film obejrzeć :) ja mam tendencję, że rzeczy, które się nie podobają
innym często mi się podobają więc może aż taki gniot to nie jest ;P.


Jeśli pominąć jednorożca i światłych i szczęśliwych rosyjskich chłopów oraz jakieś dziwne motywy oniryczne to film jest całkiem spoko. Aczkolwiek wyrzuciłbym tego jednorożca i film by się skrócił o jakieś 30 minut bez szkody dla fabuły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się