Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Eye of the North - przedpremierowe zestawy już wkrótce!

100 postów w tym temacie

CD Projekt

Informujemy, że przed premierą pierwszego oficjalnego dodatku do gry Guild Wars, zatytułowanego Eye of the North, w sprzedaży pojawią się zestawy pozwalające na wypróbowanie go w akcji na tydzień przed jego rynkowym debiutem i dające dostęp do 3 unikatowych broni!

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars: Eye of the North - przedpremierowe zestawy już wkrótce!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, a mnie obsługa klienta dalej nie odpowiedziała na prośbę zmiany e-maila na koncie gram.pl. Zresztą co to za pomysł żeby potwierdzenie w tej sprawie przychodziło na stary adres, a nie na ten co chcemy? Co jak ten stary jest nieaktualny? Myślenie na przyszłość >< I pewnie strace te 320 wPLNów ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do CDP... 27 lipca ruszą zamówienia na zestaw przedpremierowy... Kiedy ruszą zamówienia na samo GW:EN? Bo skoro pierwsze 5000 osób je zamawiających otrzyma zestaw przedpremierowy, osoby te w logiczny sposób nie muszą go zamawiać, a z dwóch i tak nie skorzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie... już się zastanawiałem, czy przez oficjalną nie zamawiać, a tu taka pozytywna informacja :)

@ lordfett
''Warto też zaznaczyć, że każdy, kto zamówi zestaw przedpremierowy w sklepie gram.pl, otrzyma zniżkę w wysokości jego ceny na zakup gry Guild Wars: Eye of the North.''

^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie :) .

Dodajcie jeszcze tylko informację o kodzie 10h/14 dni na dowolną część GW, bo to też się tam znajdzie :) .

Czekam z niecierpliwością, zastanawia mnie też, ile będzie GWEN u nas kosztowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 18:07, Graffis napisał:

@ lordfett
''Warto też zaznaczyć, że każdy, kto zamówi zestaw przedpremierowy w sklepie gram.pl, otrzyma
zniżkę w wysokości jego ceny na zakup gry Guild Wars: Eye of the North.''


^^


Tak czy siak drugi kod będzie leżał odłogiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 18:18, Crazy frogus napisał:

Jupi :D Będę od rana tego dnia czatował na zamówienia :)


A propos tego czatowania... miejmy nadzieję, że powtórki "akcji z wiedźminem" (a więc padu całego gram.pl) nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 18:21, kill69 napisał:

"otrzyma w prezencie klucz z zestawu przedpremierowego" hmmm może jestem nie kumaty ale o co
chodzi z tym ???


Pierwsze 5000 osób zamawiających Eye of the North otrzyma za darmo/friko/gratisowo zestaw przedpremierowy, o którym mowa w tym newsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 18:24, lordfett napisał:

> "otrzyma w prezencie klucz z zestawu przedpremierowego" hmmm może jestem nie kumaty ale
o co
> chodzi z tym ???

Pierwsze 5000 osób zamawiających Eye of the North otrzyma za darmo/friko/gratisowo zestaw przedpremierowy,
o którym mowa w tym newsie.



no spoko..... ale dajmy na to ze kupuje ten dodatek za 9,90 i potem normalnie sobie zamawiam eye of the north i znajduje sie wsrod tych 5000 szczesliwcow co dostana ten dodatek gratis..... i tu pytanie a po co mi dwa? no chyba ze osoby ktore zamowily sobie ten dodatek za 9,90 nie znajda sie wsrod tych 5000:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 18:37, -=SiRMaReC=- napisał:

no spoko..... ale dajmy na to ze kupuje ten dodatek za 9,90 i potem normalnie sobie zamawiam
eye of the north i znajduje sie wsrod tych 5000 szczesliwcow co dostana ten dodatek gratis.....
i tu pytanie a po co mi dwa? no chyba ze osoby ktore zamowily sobie ten dodatek za 9,90 nie
znajda sie wsrod tych 5000:P


Z tego samego powodu zadałem pytanie, od kiedy ruszają zamówienia samego dodatku :) Bo będąc w tym 5000 szczęśliwców nikt by nie zamawiał drugiego zestawu przedpremierowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra to nasuwa mi sie inne pytanie. znajde sie w tej pierwszej 5000 i po co mi ten zestaw ?? bo jak sadzę to powstał on dlatego żeby maniacy GW mogli zagrac o tydzień wcześniej a jak juz dostanę GWEN''a to nic mi po nim bo i tak napewno te bronie mi na nic :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie ze zrozumieniem.
Zestaw przedpremierowy, to po prostu kod do bonusa z lepszymi broniami i dający możliwość odpalenia GW:EN tydzień wcześniej, czyli w zamian za bycie królikami doświadczalnymi dostajecie 3 lepsze bronie.
Jeżeli jednak zestawu przedpremierowego się nie kupi, to w pierwszych 5k zestawów GW:EN i tak będzie miało ten kod do broni (po premierze wcześniejsze odpalenie GW:EN nie będzie już miało żadnego znaczenia).
Pytanie więc o preordera GW:EN ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować